Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Pizda jaz sem ravno na takem koncu da sploh ne vem al sem pod primorsko al notranjsko al ljubljansko,čeprav je bila meja v času vojne ravno na Rakeku tako da sem mal tud primorka in če me vzamete zraven se vam rade volje pridružim.

Ma itak, sej rakek je na krasu al tm nekje blizu :D bol gor magari al ne al ja boooo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorci, kdaj boste organizirali kakšno forumsko srečanje na morju, ob obali, da se bomo lahko kopali? Nekaj časa še imate, ne me razočarat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorci, kdaj boste organizirali kakšno forumsko srečanje na morju, ob obali, da se bomo lahko kopali? Nekaj časa še imate, ne me razočarat...

Hm Hm :huh:

Vaaaaaaleeeeeee, kje si?

Pomagej malo našemu Noisetu k ga daje pohajaška mrzlca zadne cajte :blink: :huh: :o :lol:

Ma Noise, sej na panike k tako vreme bo še tje do sredine novembra :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me je že nekaj MS primorcev toplo povabilo medse,se verjetno vidimo v četrtek v KP,vendar bi predlagala za nadaljno srečanje kraj KOZINA,ker je nekako zlata sredina pa še pivo je pri Mahniču enkratno in ugodno,čerpav mi piva spljoh ne pijemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kozina bi bila definitivno boljš....ker koper je kar melo daleč...sicer pa se bi lahko zmenli da se en bot dobimo tu drugi bot tam....tako bi bilo najbolj fer... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol je zmenjeno, da se dobimo v cetrtek v zusterni ? To naj bi bilo v onem baru, ki je zraven ex Osareta? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kdaj bo ob morju FS?

Noise mal počaki, da se sploh vsi Primorci spoznamo, ker se še nismo, pol bomo pa tut FS naredili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj.

Evo mene zraven. Iz Portoroža pa magari peš pridem pa motor na rami, ma ne dej se zajebavam. Ob 20.00 pa cel perkini plac od snacka zasest :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa vedno neki pozabim. Vale, pohvale da si se spomnla za primorsko sekcijo ...... jaz sem že neki časa študiral in se spraševal zakaj vedno zaostajamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me je že nekaj MS primorcev toplo povabilo medse,se verjetno vidimo v četrtek v KP,vendar bi predlagala za nadaljno srečanje kraj KOZINA,ker je nekako zlata sredina pa še pivo je pri Mahniču enkratno in ugodno,čerpav mi piva spljoh ne pijemo.

Smo definitivno proti, ker ko bova sedla z Vale pri Mahniču, bo šla cela plača za dobrote narejene na osnovi prašiča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa ne prideva. :blink:

:) ;)

Fifty js sem Primorsko sekcijo sam zato ustanovila, da vaju še vidim kje vmes med kakim zborom, ti pa zdej tle z nekim mogoče .... :( :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej primorci ... a se vi res vsi vozite celo leto, brez odjavljanja motorja ... tudi pozimi ... jz bi tut tko ... :rolleyes: :) ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej primorci ... a se vi res vsi vozite celo leto, brez odjavljanja motorja ... tudi pozimi ... jz bi tut tko ... :rolleyes: :) ...

RES, RES, RES :D :P In najlepša je Novoletna vožnja do Portoroža in nazaj (vpraši Sax-a) v božičkovih kapcah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dragi moji Primorci dan "D" se bliža, upam, da bo vreme zdržalo, če ne bomo pa z avti prigrmeli pa bo ... dejmo se res mal prištet kdo vse pride, da vem kolko miz tam skup dat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!