Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Evo nas preštete:

Pohajač

Brane

Sax

Biba

J

Yankee

Klmn

Sulica

Sanda7

Manuela & Fifty ???

Thundercat & Nts

Dr. Maxxi

Motovilc

Vale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst ne pridem, ker Volka ne bo. :(

:) ;)

p.s.

VALE!!!! Gaji si menda obljubila neke počitnice , "če ne bova sam na kavo šle z Valelijo" je rekla danes zjutraj, ko se je zbudila. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gaja lahko pride vedno na počitnice ... in mislim čist resno ... in mama in ata tut na kavo ... vidiš lahko bi prišli jutri družinsko v Snacka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ss moje strani smo vre 3:

wođa puta..

Ma sam de se ne bwste zbili čja po poti! :P Kaj vs pobjeremo tom dwol, bomo skupej bl zgledali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ss moje strani smo vre 3:

wođa puta..

Ma sam de se ne bwste zbili čja po poti! :P Kaj vs pobjeremo tom dwol, bomo skupej bl zgledali.

ma ne skrbji z višto, jest sn taku al tku ta narbl ljep..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, po razsutju računalnika :blink: sm spet nazaj :D (zadnecajtesemivserazsuvapress)

Kej ste zrihtali motosvet nalepke kukr sm nekej prebrou al kej???

Fajn, kku bi pej jst do nje pršu??? Ja v KP me ne bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno je vreme tam doli na obali?

Kakšni so lokalni obeti za zvečer in ponoči?

Vreme jasno, vlažno in vroče. Obeti za zvečer ... hmmm ... možne padavine ...

Js itaq pridem z avtom, ker grem jutri na dopust, pa sem ga že poslala na varno k Sax-u....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na bistrškem se mende že nekej pripravlja za dež, :unsure: sam de se ne boste ustrašli! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili tam doli na Obali v Žusterni.

Tudi nalepke so bile.

In seveda primorskosekcijci.

Jazst se med njimi zadržal zgolj 40 minut, ker se mi je mudilo nazaj v notranjost, v dež in točo. :lol:

Kakšne uradne statistike kdo in kako in kdaj bo verjetno podala pretsednica Vale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pretsednici štango v roke!!!

Bilo ludo i nezaboravno...pa suh pršu domov, no grlo je blo enmalček vlažno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn je blo ... res, res, res ... pa dosti nas je tut blo ... hmmm a začnem naštevat ... no pa dejmo ...

J - je bil tam že ob 18.00 :P

Motovilc in njegov prijatu, ki sta prinesla nalepke :D

Maxxi (nevemčesempravnapisala) in njegov prijatu - ful simpatična fantina, sam smeh

Sanda7, ki je zgubla rokavico in smo ugotovili na koncu, da jo je imela Nts al pa Thundercat :rolleyes:

Sežanska druščina - Klmn, Sulica in ... in .... in ... hudiča sem pozabla ta tretjega :( ... aha že vem Yankee, ki so ostali najdlje in upam, da jih na poti domov ni preveč namočlo ;)

Brrrm (hmnevemkolko r-jev je :rolleyes: ), ki kar nisem mogla verjet, da je res prišel iz Celja, ampak je, sam škoda, ker ni ostal bolj dolgo, no pa drugič

Sax, ki je uletel med malico, pojedel snedvič, me enih parkrat užgal za bučo (s tem vedno pove kako me ma rad) in šel nazaj v svojo TV kabino;

Brane s sodelavci, ki je zopet ponujal svoj rabljeni vibrator :rolleyes: in mu ga zopet ni uspelo prodat

in moja malenkost, tokrat brez štange :unsure: ... ki sem fasala heksenšus in danes me še bolj boli :( , verjetno zato, ker sem pila jabolčnik

Ja jaz upam, da nisem koga pozabla.

Blo je fajn, sploh videt pred Snackom kr lepo število motorčkov.

No naslednjič se sigurno dobimo kje v okolici Kozine, ker večina ni iz Obale ...

Jaz odhajam jutri na dopust, upam, da se boste vmes še kaj srečali in bli aktivni ...

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da samo se srečali........ :)

Ne vem sicer za Bistrčana (Motovilc in njegov prijatelj), ma mi trije (Thundercat, Sanda7), smo imeli srečo, ker je dež padal prej predno smo mi odšli iz Kopra ....in potem, ko smo prišli domov.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa smo meli sreco,da smo dol spili dol se eno rundo,ker je ravno koncalo padat,ko smo se vracali.....lep vecer,mnogo novih kandidatov za it skupaj kaksno furo in seveda cimpraj za ponovit srecanje... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!