Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

:P no ja, konpanija prišla suha domov, pa tulku so ns strašli sz tistmi bliskovci! :D Drugače ves super, me veseli da smo se zbrali, no ja vsaj en delček. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, hvala Noise-u za nalepke, ;) smo nekaj razdelili, pa pozdrav Brmmmm-u in upam da ga ni kaj preveč zmočilo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst zavračam vsako odgovornost pri izginjanju in ponovnem najdenju rokavice od Sande7...pač nisem kriv...vsi vemo kdo je kriv :P .....srečanje je bilo kul...hvala za nalepke...pa 240 sit sem dolžan nekomu ki je meni in nts plačal pijačo(4Dl radenske)...tako da vrnem ob priliki!Do naslednjič LP! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem pogovoru z Vale smo se odločili da bomo organizirali naslednje srečanje v baru Sonček v Skopem. In če kdo ne ve kje je je to vas 10 km od Sežane proti Novi Gorici. Z razliko od prejšnjega srečanja bomo tuki tudi nekaj malega pojedli pa spili na Kraški način (pršut,teran,..). Seveda vse to ne bo gratis PRIJAVE bomo zbirali na tej sekciji.Lahko mi pošljete tudi mail na sergij007@hotmail.com. Z lastnico lokala je že vse zmenjeno zato vse primorske motoriste vabimo dne 27. Septembra s pričetkom ob 15:00 v bar SONČEK,lahko se zmenimo za eno okoliško turo.Mislim da bomo pobirali okoli 1000 do 2000 sit. Se priporočam za dodatne ideje ki vam rojijo po glavi. LEEEEEEP POZDRAV. SULICA :lol: :ph34r: :D :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA SUPER kaj nej rečem.Res da me je rokavica zjebala in me spravla v slabo voljo.Sem se imela fajn.Druščina super ste.Komaj čakam naslednič,tisti 27 je še zelo daleč zato dejmo se dobit še enkrat vmes,magari na zboru bistričanov drugo soboto.Za nazaj nas na srečo ni opralo sam mal fajhtna sem prišla domov ker je bilo od Senožeč do doma mokro in megleno.Srečala srno in mladička na cesti,skor povozila polha(za golaž nebi bilo).Čet pet minut po parkiranju mopeda v garažo se je ulilo kot iz škafa in z neba je padalo neki podobnega frnikuli in je bilo barve kot alpsko mleko <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest in liga za boj proti turizmu v istri podpiramo, da se ta primorsko-koroško-celjsko-žabarska-primorska sekcija motosveta raje zbere in zbira bilo kje nad črnim kalom, kajti blo je že tako nevarno fanj včeraj, da obstaja resna nevarnost, da ta motosvetova zalega- že s svojo prisotnostjo v istri- razbije ligo za boj proti turizmu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dne 27. Septembra s pričetkom ob 15:00 v bar SONČEK,lahko se zmenimo za eno okoliško turo...

A to je sobota ne??? Ja ja, ne mankam, ma niti če pridem s kwlm če :D Lokacija pa se mi zdi super! S sabo prepeljem pa pe duhca, če bo teu :D

Drgači pej se vidmo v Bistrci na Feistritz-ih

P.S. tura je tudi dora ideja ja (se dobimo u Skopem, gremo proti Wejdušni in pole na Štanjel nazaj???maybe :D :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako tako je pa zgledala primorska sekcija v snek baru v žusterni :ph34r: :o :o ..ne ne še bolše je blo kot zgleda :D :D :D

Folk če ne prej, se naslednjič srečamo na našem krasi ;) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem takoj za bistrco in sonček in kot je rekla Sanda7 je 27 še zelo daleč tako da z idejami na plan :) pa saj mamo motor za se vozit in se družit ne pa za v garaži čekirat :) :) mal heca .... danes se mi rola ker je končno petek uuhhh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest predlagam, da za primorce velja, da se dobimo vedno v drugen kraju in drugi ošteriji..pa da gremo vedno kako sentiš furco..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. tudi meni je prišla ideja da naredimo prej eno okoliško turco prej ko se gremo basat in pit. Sicer sem za to da se dobimo v Bistrci na zboru in da se tam boljše zmenimo in vržemo še kakšne ideje zraven.Po zboru bom pa napisal točen program in uro,datum pa zaenkrat še ostane isti. TOREJ SE VIDIMO V BISTRCI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :ph34r: Pa en napis teba pripravit Motosvet-Primorska sekcija ker če bomo puhni kdo bo koga prepoznal :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :ph34r: Pa en napis teba pripravit Motosvet-Primorska sekcija ker če bomo puhni kdo bo koga prepoznal :rolleyes: .

ma kar tatu na čelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljš, da ste vsak teden drugje, da vas ne bo noben najdu, če bomo na obiske hodili ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljš, da ste vsak teden drugje, da vas ne bo noben najdu, če bomo na obiske hodili ... ;)

ne se bat, sej boš na teh straneh (pagine gialle) vse dovol hitro zvedu kje se bomo skrivali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljš, da ste vsak teden drugje, da vas ne bo noben najdu, če bomo na obiske hodili ... ;)

morda pa bi bilo dobro tudi da smo vsakič drugje ker je možno da nas ne bodo povsod dvakrat vzel in trpel :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, he :OK: boste vidli tam na sredi prizorišča bo en vojaški šotorček namenjen takšnim in drugačnim druženjem, :yea2: sam bo treba držat plac!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljš, da ste vsak teden drugje, da vas ne bo noben najdu, če bomo na obiske hodili ... ;)

ne se bat, sej boš na teh straneh (pagine gialle) vse dovol hitro zvedu kje se bomo skrivali ;)

in če se bom vračal iz dolgega potovanja, kjer ne bom imel možnosti pregledovanja interneta ... a naj vas iščem po celem slovenskem primorju od Tolmina do Pule ;) ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!