Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

19. Oktobra grem po vsej verjetnosti v Nemčijo za 2-3 dni in sicer v Munchen gleda tehnični muzej. Kaj ima kdo jajca it z mano.Pa brez neumnih pripomb.Vsako tele ima svoje vesele.

CIAO KLAPA.........se vidimo v Bistrci :grrr :D :P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba full borovnič al pa šnopca na uhodu ruknt če bo še naprej tak mrrrrraaaaaazzzzz

........in pa bo treba izbezat podloge in pa zimske rokavice iz omare...lani se mi zdi,da je ze prav malo svinjsko zeblo za domov ob 3h ponoci... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19. Oktobra grem po vsej verjetnosti v Nemčijo za 2-3 dni in sicer v Munchen gleda tehnični muzej. Kaj ima kdo jajca it z mano.Pa brez neumnih pripomb.Vsako tele ima svoje vesele.

CIAO KLAPA.........se vidimo v Bistrci :grrr :D :P O:-)

mene načeloma zanima glede na to da mi je za 1.maj propadel plan ..... se pomenimo v bistrci .... aja pa očitno teleta sva že dva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... aja pa očitno teleta sva že dva :)

Hmmm, jst sm pa že ta tretje tele :kva1: sm že bil tm-lani in obema svetujem d si ga kar oglejta, k je vredno tega-pa v tisti ojejejkakoježepress no tisto sobo kjer ti razkažejo naše nebo in zvezde se tudi splača jt v zadnjem nadstropju (nisem vedu če bo zneslo sploh gor prist po stopnicah :wacko: ja dvigala so bla zabasana <_< ) , sam za to je treba posebej plačat nekej malga na blagajni (2-3EUR). So pa točno določene ure kdaj je predstavitev, tko d ne bosta zamudila k je ob 4h zadnja se mi zdi!!! In v sobi kjer je "Farajdeva" kletka je tudi predstavitev ob samo določenih urah-nikar ne zamudit k je škoda d ne vidista :OK: Je pa res zanimiv muzej, sam meni se ni zdel tko neverjetno velik kukr so nam pravli (kao d v enem dnevu ne vidiš celga) ma kaj ne, 5-6 ur maš vse skozi in ne na lauf pač pa za počasi kej prebrat, poslikat podebatirat s frendi itd.

Pejta, se splača ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za vse te informacije iz prve roke ŽAN. :OK: Letos sem bil na zboru v Italiji zraven prelaza Stelvio (2758 n.m.v.) takole to približno zgleda.

post-12-1062658709.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...DRUGO LETO GREMO SPET.BLO JE VEČ KOT 5000 MOTORJEV.ZAMISLI SI DA SMO ŠLI ENO OKOLIŠKO FURO.KAKŠEN KAŽIN...

Ma keri klub je to organizirou??

WAAAAAA, drugo leto letim s tabo če greš res tja, k je res bomba že zaradi cest če že ne za drugo :lol: pa mormo pazit d ga ne zamudimo!!! A ti si na drugi sliki tisti k :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: a veš da to pomeni da te moremo že čez dva tedna spomnt :) A prideš v Bistrco ? Se bomo tam pomenl sam jaz bom ful leteči in pridem v soboto ..... se vidimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:  a veš da to pomeni da te moremo že čez dva tedna spomnt :) A prideš v Bistrco ? Se bomo tam pomenl sam jaz bom ful leteči in pridem v soboto ..... se vidimo  :OK:

:fight2: Zgleda da si bil bolj leteči kot kaj drugega v Bistrci,kajti se nisva srečala da se zmenimo kako in kaj v Nemčijo. Dej oglasi se če greš ali ne vsaj toliko da jaz vem.Lahko me tudi pokličeš.

L.P. :OK:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nisem sploh bil leteči ..... motor je na kosih... :cry: :cry: ... in iščem alternator :) Te verjetno polkičem popoldne.... čene ti pa pišem PM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nisem sploh bil leteči ..... motor je na kosih... :cry: :cry: ...

Jebenti sami problemi, še zdej nism zložu moje, je blo pa rečeno že pred 14 dnevi d bo tekla :wacko:

Ma kaj je ta del primorske zajel ksn virus pokvarjenih motorjev al kaj :?

Kko pa d noben ne poroča kko je blo u Bistrci, al ni bil noben tm (razn sulice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :lol1: virus ja .... ta bi bla lažja .... še zdaj nisem lociral napake ... jao in štrom kdo se ga je spomnu :) ..... glede poročil iz bistrce pa je neki v postu od motozbora ....sam so vsi neki pravli da grejo pol pa noben nič ne pove :) očitno je vsem moped crknu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti sami problemi, še zdej nism zložu moje, je blo pa rečeno že pred 14 dnevi d bo tekla :wacko:

Ma kaj je ta del primorske zajel ksn virus pokvarjenih motorjev al kaj :?

Kko pa d noben ne poroča kko je blo u Bistrci, al ni bil noben tm (razn sulice)

ne vem kaj delaste z motorji tam dol....na severni meji Primorske ne razsaja še nič...zaenkrat

v bistrici je pa bilo lušno...kaj čm drugega rečt :grupni:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj delaste z motorji tam dol....na severni meji Primorske ne razsaja še nič...zaenkrat

v bistrici je pa bilo lušno...kaj čm drugega rečt :grupni:

:beer2:

Lahko rečemo da smo se imeli prav dobro,tam smo bili jaz,Yankee,Sanda7,Kat,Thundercat-kateremu sem mal preveč težil priznam,Motovilc je bil pa en kos organizatorja ku se je tudi on izkazal.Drugač pa motorjev ni mankalo samo meni se mi zdi da je bilo lani en pikič več.Za okliško furo so se bolj potrudili kot lani .........i,meli smo dva postanka ha ha :OK: :beer2:

Upam da niste motorje že konzervirali u garaže,obleka gor pa gremo.

Kot pravi Yankee : Nema zime za Eskime

A K C I J A :OK: :yea2: :lol: :rolleyes: :D

L.P. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj je ta del primorske zajel ksn virus pokvarjenih motorjev al kaj :?

Kko pa d noben ne poroča kko je blo u Bistrci, al ni bil noben tm (razn sulice)

Heh, :D Virusi so bli v petek in so žažgali :yea2: do konca, kot ponavadi!

Počasi prihajamo k sebi, dost dela in opravkov! :wacko:

:hmm: Več al manj, nas je blo samo nekaj od primorske sekcije, al pa se niso oglasili na označenem prostoru. Aja pa v petek je bil še D.J., sva en mal zaglumla! Ne vem kolk jih je prespalo, :zzz: v nedeljo videl samo Sando7, ki je skokodakala ena prvih na vse zgodaj, postregel sem jo z upam dobro juhco ter kafetkom. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UH juhica je bla takrat v :OK: redna več kot sedmica na lotu pa kavica tud.Zanimivo se mi zd da jaz nisem videla niti ene skupine na odru niti striptiza.Spamnim se nekega smučanja po travi na ogromnih dilah za tri osebe.In drugo leto se zagotovo udeležim tekme še z bibo in kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!