Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

kaj zdaj dremamo al kaj, :zzz: bi bili lahko mal bl aktivni! :010

Čuj zaenkrat nas je malo,res velika žalost ker vidiš dosti KP registracij motorjev.Kako pa si ti končal na koncu zbora.Verjetno ne trezno. :beer2: Alla v Soboto če bo vreme,se gremo peljat po kosilu na Goriški konc,Most na Soči,itd Dejmo se zment mislim da se lahko dobimo v Sežani na Avtobusni v City Baru prbližno ob 13:30-14:00. :yea1: :kva2: :OK:

Kaj pa MAXXI je zrihtu motor?????? Jaz sem formatiral mojega-ej tej virusi so hudič :grim :grim :grrr :grrr

BY , BY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal letim v Celje, k je naša tm gor, pa je ukazala, :kva1: da ne bi slučajno pozabu pridt!

hudič in te ženske, ja jao meni :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: ne jaz nisem še porihtal motorja :( danes ugotovim dokončno kaj je vse šlo in grem nabavit kose .... upam da jih dobim čimprej.... zdej ko je motor na kosih se počutim kot da me manjka polovica ..... čudno za slišat .... morda se mi pa rata vseeno prikazat .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma valeee .... ma ta dopust je bil pa dolg :) .... hmmmm učeri ste bli v snack baru in me niste povali .... že prav :) kako je blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo vale :notworthy: , sej je bil prou doug cajt tle na forumu brez tebe

Kaj zdej, 27. septembr se zmeri bol bliža, velja še zmeri al je že kej propadlo kao lanski sneg :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma valeee .... ma ta dopust je bil pa dolg :) .... hmmmm učeri ste bli v snack baru in me niste povali .... že prav :) kako je blo?

ČE PA NIMAM TELEFONSKE ŠTEVILKE ... PROSIM ... ČE NE BI ZIHER POKLICALA ... mater špiclji delajo :D

Morm pa neki povedat ... mene žal 27. ne bo ... NE MOREM, NE GRE, MI JE FUL ŽAL, JOČEM ZARADI TEGA ŽE CEL TEDEN ... AMPAK NE MOREM ... no se pa vsaj za štange ne bo treba bat ... res mi je žal ... čist res ... ampak čist res ne morem :lol1: ... mejte se fajn in zame pojejete še dodatno porcijo pršuta ... drugič ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm pa neki povedat ... mene žal 27. ne bo ... NE MOREM, NE GRE, MI JE FUL ŽAL, JOČEM ZARADI TEGA ŽE CEL TEDEN ... AMPAK NE MOREM ... no se pa vsaj za štange ne bo treba bat ... res mi je žal ... čist res ... ampak čist res ne morem :lol1: ... mejte se fajn in zame pojejete še dodatno porcijo pršuta ... drugič ...

EN KANDIDAT JE ŽE ODPADU. :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se boste pa ta vikend skrivali ... js pripelem na Primorsko Alko pa Allo a se vidimo kje na kakem drinku ;) ... bi ble zelo vesele kakšne družbe :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se boste pa ta vikend skrivali ... js pripelem na Primorsko Alko pa Allo a se vidimo kje na kakem drinku ;) ... bi ble zelo vesele kakšne družbe :yea2:

Hi hi hi, tle prideva pa jst in moja čebelca prou: a mislte pohajat tud okul gorice kej???

Ja če jo zložim do vikenda grem rade volje z vami kamorkoli, če me vzamete sabo?! :kva1: žejen pa tudi ne bom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se boste pa ta vikend skrivali ... js pripelem na Primorsko Alko pa Allo a se vidimo kje na kakem drinku ;) ... bi ble zelo vesele kakšne družbe :yea2:

Lahko se dobimo nekje v Gorici pol pa na Goriška Brda.Lahko pa kje drugje.Jaz bom prpelu še en par motorčkov :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se boste pa vse tri sprajle na mofo :D

Prid pogledat :devil: :grim

OK hvala za družbo ... tako je, da moram jaz zjutraj v LJ in predvidevam, da bomo potem med 11. in 12. uro štartale nazaj proti Primorski. Se še zmenimo kako in kaj ... tura proti Gorici mi ustreza, morm pa še Alko pa Allo pobarat, če sta za ... :OK:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE PA NIMAM TELEFONSKE ŠTEVILKE ... PROSIM ... ČE NE BI ZIHER POKLICALA ... mater špiclji delajo :D

Morm pa neki povedat ... mene žal 27. ne bo ... NE MOREM, NE GRE, MI JE FUL ŽAL, JOČEM ZARADI TEGA ŽE CEL TEDEN ... AMPAK NE MOREM ... no se pa vsaj za štange ne bo treba bat ... res mi je žal ... čist res ... ampak čist res ne morem :lol1: ... mejte se fajn in zame pojejete še dodatno porcijo pršuta ... drugič ...

kvala kurcu, ave marija..jest pridem..samo da je ni...una rompibala..

uf sem srečen, da je ne bo!!! :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvala kurcu, ave marija..jest pridem..samo da je ni...una rompibala..

uf sem srečen, da je ne bo!!! :devil:  :devil:  :devil:

Brane, se strinjam s tabo, Bomo pojedli pa še za njo, ki itak NI PRIMORKA, me ena navadna forešta!!! :P

In sploh ne vem kaj dela v naši sekciji :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se boste pa ta vikend skrivali ... js pripelem na Primorsko Alko pa Allo a se vidimo kje na kakem drinku ;) ... bi ble zelo vesele kakšne družbe :yea2:

Ma ne ga lomt...... duša draga :004

Kdo pravi, da se bomo skrivali?????

Jaz vem za dva, ki bosta v soboto zvečer v Bujah , na vsakoletnem prazniku grozdja, na glavnem trgu v živo poslušala Psihomodopop in se drla :

Friiiiiidddddaaaa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE PA NIMAM TELEFONSKE ŠTEVILKE ... PROSIM ... ČE NE BI ZIHER POKLICALA ... mater špiclji delajo :D

Morm pa neki povedat ... mene žal 27. ne bo ... NE MOREM, NE GRE, MI JE FUL ŽAL, JOČEM ZARADI TEGA ŽE CEL TEDEN ... AMPAK NE MOREM ... no se pa vsaj za štange ne bo treba bat ... res mi je žal ... čist res ... ampak čist res ne morem :lol1: ... mejte se fajn in zame pojejete še dodatno porcijo pršuta ... drugič ...

Šmarski motoristi prirejamo dan zabave v Gardalandu v soboto 27,09.2003. in imamo še nekaj prostih mest v avtobusu.Cena prevoza in vstpnine je skromnih 8000 sit na glavo.Prijave spejmata Boštjan 041 256 276 in Urška 041 336 566. Objavljeno 15 Sep 2003 @ 15:17

--------------------------------------------------------------------------------

Joj kok te bom užgala ... a nisi mogu prej zinit, mi smo pa že plačali in rezervirali in to isti termin ... no se pa tam vidimo

he, he, pa smo jo dobili tičko - nas pa tkole vleče za nos da ima opravke! :devil: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej? Usi tiho?

Torej je kaksen interesent za izlet po brdih v soboto popoldne ? Kje in kdaj se dobimo?Lahko bi se dobili v Solkanu pri fontani (najlazje najti ce nisi domac po tistih krajih) okrog ene ure... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej? Usi tiho?

Torej je kaksen interesent za izlet po brdih v soboto popoldne ? Kje in kdaj se dobimo?Lahko bi se dobili v Solkanu pri fontani (najlazje najti ce nisi domac po tistih krajih) okrog ene ure... B)

Z Alko kreneva ob 12.00 iz LJ. V Gorici naju čaka Sulica. Potem pičimo proti Goriškim. SI ZA :yea2:

ZA MOTOVILCA PA TOLE:

Nisem nikol rekla, da mam opravke, sam da ne morem. In ja grem v Gardalan, ker če verjameš al ne še nikol nisem bla :cry: in mi je to ful želja, ker sem ful otročja in imam rada take pizdarije. Bilo je planirano, da gremo 20.09. Na žalost je bil že poln avtobus, tako da smo prestavli na 27.09. Če ne bi šla zdej, pol bog ve kdaj bi spet našla priliko da grem. Sej sem rekla, da mi je ful žal, da se posipam s pepelom in tepem s špageti ampak želja po Gardalandu in sproščanju glasilk in adrenalina je prevladala. Sicer pa vidiš, da eni skačejo od veselja, ker me ne bo :devil: :notworthy: :rolleyes: :D :P

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej no, no, ne zdej take jeze zganjat, :devil: vse uredu, mal heca more bt, :D kr se Braneta tiče pa ni panike, ker bova verjetno na Počku spremljala 1. enduro dirko v Sloveniji :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej no, no, ne zdej take jeze zganjat, :devil: vse uredu, mal heca more bt, :D kr se Braneta tiče pa ni panike, ker bova verjetno na Počku spremljala 1. enduro dirko v Sloveniji :yea2:

He he, pa beri tisto ne tako zares ... js nikol ne mislim tako resno kot se bere, sam drugač ne znam napisat ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!