Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Kaj je zdej? Usi tiho?

Torej je kaksen interesent za izlet po brdih v soboto popoldne ? Kje in kdaj se dobimo?Lahko bi se dobili v Solkanu pri fontani (najlazje najti ce nisi domac po tistih krajih) okrog ene ure... B)

Če zložim skupej tisti motor do petka, pole lahko d me še vidiste z vami, sam slabo kaže na to!

Aja in še Gornja Radgona me matra ta vikend!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: sem že Sulici povedala, da ob 13.00 nikakor še ne bomo tam ... ker ...

1. Vozimo lagano turistički

2. Vmes pobiramo še ostale in ker smo povečini vse ženskega spola še kak čvek pade, preden se naprej odpravimo

Skratka pridemo v Solkan, vidva pa lepo počakajta ... sam upam, da se ne zgubimo, do Solkana :rolleyes: , sicer pa mamo telfonsko od Sulice pa bomo kaj poklicale vmes ... he he ... bosta blažena med ženskami :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja in še Gornja Radgona me matra ta vikend!

Tebe vedno kej matra, kadar je treba kam it!!!! :devil: :devil: :devil:

Jej, jej, ta mladina bogaboječa...... jej, jej...... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jej, jej, ta mladina bogaboječa...... jej, jej...... :doze:

Nisem boga boječa, in tudi ni panike d ne bi šel z vami, ma kamorkoli česte sm zravn.....ma kaj k nimam še zloženga mopeda :cry: :cry: in ne morem :angry:

V gornjo radgono pa ne grem k se mi zdi brez veze k ni letal in helikopterjou :angry: :hmm:

No še ena opcija je, se mi zdi pa groooozno blesava......z vami lahko grem edino na ta način d me kšn pelje?! No pa smo spet tm....kaj čem.....27. pa pridem 200% k sm že vse ostalo preložu in tudi če bo dš, prijem pa z avtom!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izlet po brdih uspel :OK:

Nekateri so se vedno v akciji pri Pepetu,ki nas je prijazno povabil na obisk,ko se bomo vracali proti domu.......Ko pride domov Vale,pa vam bo napisala vse kdo smo bili, ker jaz si vseh nisem zapomnil :rolleyes:

In se nekaj utrinkov.... B)

post-12-1064084390.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U a komentarja ni pa še nobenga.Ma je blo fajn,še bolš bi pa blo če jaz nebi mačka s seboj vozila :grrr .Turca odlična,družba fina pica pasala kot še nikoli.Večer mi zjebali kapisi z radarjem pa sem danes delala zastojn pa še doplačat bom mogla da bo šlo tistih 15jurjev v državno blagajno. :cry: No če mačka ustrlim kapse preletim je bilo noro, fino,super,špica,dobro,the best :OK: Mormo še gdaj ponovit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sulica in Yankee hvala za vse. Zelo dobro sta to organizirala, ne dobro, ODLIČNO :OK: , pa še fejst fanta sta po vrhu ... škoda da nista ostala z nami do nedelje ...

... no pa sej upam, da takšen izletek letos še ponovimo v kak drug konc Slovenije ... js vas vabim na Koroško :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je blo tudi kar ok v soboto!!! spoznal kup motoristov in motoristk, vsi zelo simpatični :D samo ne vem zakaj se goriških brd ne spomnim :lol1: :lol1: :lol1:

....morda zato,ker si prisel samo na koncu na pico,namesto v brda :rolleyes:

......sej socustvujem stabo,ker si moral bit u sluzbi,namesto znami po brdih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr bo pa napeto! Fantovščina, pol Poček, a gre kdo?, pa krašouci ne dajo mir ne vem kdaj bom vse to oblaufou! kdaj, kje? da nardimo plan! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za to da se ta sobota 27ti prestavi,kajti neki potujejo v gardeland,eni imajo fantovščine mene pa mika še zadnji zbor letos na gorenskem kjer talajo kremšnite na vhodu namesto šnopca.Poleg tega pa smo bli že to soboto skupi pa vas drugo ne mislim gledat :yea2: sej se zezam itak da vas mam rada :oK:no bomo se odločili po večini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zelo nepreverjenih virov sem zvedela, da je tudi Sulica za to, da se vse skupaj prestavi... ker pa tudi iz zelo preverjenih virov vem, da so v petek na Obali Alla, Alka, Bojč in še kdo pa vabim vse, ki imate čas, da se nam pridružite na kakšnem drinku v Snackiču ... kaj pravite ... sploh Maxi, ko si blizu, da nauš rekel, da nisi nč vedu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla....

Uradno sporocam,da to soboto krasko srecanje odpade :(

Bo pa na sporedu v bliznji prihodnosti se pred zimo B) O novem datumu boste pravocasno obvesceni(bo sulica za to poskrbu)

Kar se pa tice petka in snackbara obstaja velika verjetnost da se s sulico pripeljeva do zusterne...pa se Klmn-ja privleceva s sabo in se koga, ce bo za to....

Alora se vidimo v petek :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale ... oooo .... ma si se pa le spomnla :) Me sprejmete če pridem z avtom :) motor se vedno ne dela :cry: ... ob kateri uri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!