Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Bljižna prihodnost khmmmm... :hmm: veste kaj, sam 4.10.2003 ne bi blo glih pametno. k moram jest it na hochzeit, tko da takrat sigurno ne bo nč :( !

BTW semvčerajpregledalkasetoodzborapasnopazeneparnavihanihmotomarsovcupress :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale ... oooo .... ma si se pa le spomnla :) Me sprejmete če pridem z avtom :) motor se vedno ne dela :cry: ... ob kateri uri?

Valjda velja avto, sej bomo mi tut z avtom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se dobimo nekje okrog osmih kot zadnjic?? :rolleyes:

Javim jutri, ko mi ostali sporočijo kdaj uletijo v petek v Koper ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bom prišla če boste že vsi tam,sam ura bi bla lahko pa prej ob 19:30 je že tema,enkrat okol 17h bi blo fajn da grem vsaj po dnevu dol če morem že nazaj v temi vozit in pazit na jelene ki se gonjo in srne ki caplajo po cesti pa še na radarje sploh v senožečah mater jim j..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: heh jeleni ja pa srne tud ... naj jim bo ker so takšni po defaultu v tem času .... ma pandurjem pa jim jebo sve po alinejah :) .... jeba ga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VABLJENI VSI V PETEK 26.09.2003 OB 18.00 V SNACK BAR ... PRIDETA TUT ALKA IN ALLA !!!

:chase: :music1: :grupni: :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Kopru?

kje natancneje je ta bar, prooosim?!

ce mi bo slucajno dolgcas, vas pridem pogledat.

Pri hotelu Žusterna zaviješ na levo, če prideš z obvoznice - mimo bivše diskoteke Ozare do konca ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki se mi v grlu dogaja odkar sem nehala pušit,zdej al se zdravim al pa ratujem bolana.No v glavnem če se me ne bo latil kakšen hujši prehlad sem na pumpi v PO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa smo najdli še enga člana Primorske sekcije :OK: ... js sem se že ustrašla, da nas Superblackbird ne mara :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, čez 30minutk grem iskat moj motor :OK: :OK: :OK: hvalabogu, sej je bil že cajt (od 20. avgusta sm že brez) :cry:

Pol ga sam še zložim in gaaaaaaaasssssss :yea2:

Aja, jutri pa ne utegnem prit u KP k mam trening do 8h :hmm: A je kdo za ride v Soboto, prou možno d gremo z Duhcem in ostalimi banditi kam pohajat!? Še povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhhhh, Žanče zlato........ :friend2:

Tih bodi, ko ti tut nauš prišla ... :hmm: da nimata vidva z Žanom kaj, ko nikol nobenga ni O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tih bodi, ko ti tut nauš prišla ... :hmm: da nimata vidva z Žanom kaj, ko nikol nobenga ni O:-)

Ljubosumje, ljubosumje :P ta je tista stvar k te muči :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!