Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Zdejle sem se jaz neki spomnila ... mislim, da Snack Bar ni najboljše mesto za srečanje v petek, ker nas bo dosti. Zunaj je mrzlo noter pa se ne moremo vsi spravit ... a ma kdo kako boljšo idejo ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubosumje, ljubosumje :P ta je tista stvar k te muči :naughty:

Ampak js sem nate ljubosumna ... ne na Manuelco :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan .... blagor tebi ..... jaz pa še vedno :cry:

Z gotovostjo lahko trdim d vem kaj preživljaš :cry: zdej je minila abstinenčna kriza pr meni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Vale ne se jezit :004

povej na kšn način nej bi jst pršu kamorkoli kjer ste se dbili: od 20. 8 sm brez motorja, izpita za avto nema, alora, kaj nej pridem z letalom (ja sej to bi bil še edini način d bi se vidli) lej od te sobote dalje bo vse drgače, kjer se zmenmo, tm bom zmeri!!! U soboto k boš ti pohajala po Italy bo Žanko vstal in hop u garažo šraufat, tko d sobota zvečer bom že zdoma, prej pa žal ne gre :( Se bomo še vidli, ne se bat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Vale ne se jezit :004

povej na kšn način nej bi jst pršu kamorkoli kjer ste se dbili: od 20. 8 sm brez motorja, izpita za avto nema, alora, kaj nej pridem z letalom (ja sej to bi bil še edini način d bi se vidli) lej od te sobote dalje bo vse drgače, kjer se zmenmo, tm bom zmeri!!! U soboto k boš ti pohajala po Italy bo Žanko vstal in hop u garažo šraufat, tko d sobota zvečer bom že zdoma, prej pa žal ne gre :( Se bomo še vidli, ne se bat.

natakar...taxi prosim.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj, mislim, da bo Snack ostal, ker je že petek in vsi ne bodo brali več Foruma ...

TOREJ ŠE VEDNO VELJA DANES OB 18.00 V SNACKU ...

Če pa ne bo fajn, se bomo pa premaknili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem skupaj!Pravijo,da je Goriški konec tudi primorski.Včasih podvomim,glede na to,koliko italijanov je tukaj.A me sprejmete v primorsko sekcijo?Trenutno sem brez motorja-so mi ga ukradli :angry: Ampak,če bo prav bom v začetku Oktobra nabavil novega.Pol ga je pa treba ulavfat,pa sem mislil če...

Počasi se daleč pride :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem skupaj!Pravijo,da je Goriški konec tudi primorski.Včasih podvomim,glede na to,koliko italijanov je tukaj.A me sprejmete v primorsko sekcijo?Trenutno sem brez motorja-so mi ga ukradli :angry: Ampak,če bo prav bom v začetku Oktobra nabavil novega.Pol ga je pa treba ulavfat,pa sem mislil če...

Počasi se daleč pride :OK:

Pek?? :blink: Goričan?? :blink:

Predstavi se malo bol dej, smo že trije s tega konca :yea2:

Kaj motor so ti ukradli al kaj? Kaj si pa mel zaeno mašino? In naša policija-neč........boli jih jahta al kaj :angry:

P.S. Tuljote pa v nazaj poslat s kjer so pršli, to smo mi glavni :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem Yamaho XT600E in to šest mesecev staro.Ukradli iz garaže zaklenjeno!!!Mater jim vse po spisku.Policaji rekli v smislu morda...če..v primeru... :angry: Drugače sem pa iz Šempetra. :P Od kje si pa ti? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: ej ma kaj ima ta folk v glavi!! :angry: jaz nebi mogel ukrasti niti enih "bombonov" ker bi me to žrlo in žrlo.... pa gre folk in ti ukrade motor :blink: :angry: motor za katerega si mogoče celo "kri scal" da si spraskal tisiti miljonček dva!! svašta!!! :angry: si ne predstavljam da se to meni zgodi!!

pek res upam da se ta situacija razreši najboljše!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je eden izmed vas na forumu že rekel:"In beseda je meso postala" :D Kar se tiče policajev nimam upanja :angry: Ko pa dobim novo kobilico,fantje pivo čaka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebomo razglabljali kaj je obala in kaj primorska itd. .... ma važno da si motorist po duši in navali :) sam da meni spizdijo motor ...... hmmm ... mislim da bi pol polcaji mene lovil in preganjal .... seveda če bi tipa dobu :fight1: .....žalostno ..... pridi a ne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem tudi jazrazmišljal da bi kupu kakšno mitraljo :devil: pa se terminatorja šel.Ma pol te čez neki časa mine. :hmm: Ma če bi ga pa vseeno v roke dobil :hmm: ne vem,če bi lih cel pol okol hodu. :devil: Pridem sigurno samo sproti kaj napišite kje se boste dobivali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem tudi jazrazmišljal da bi kupu kakšno mitraljo :devil: pa se terminatorja šel.Ma pol te čez neki časa mine

mine :blink: marija, d meni to kobilco pobrejo, ne da bi mi dali manšo vsoto denarčkov v zameno, bi ga zmlel u prah in vrgu prascem u korito :angry:

.........js sm pej z Gradišča nad Prvačno, ena taka razpotegnena vasica na hribčku....mam pa Hondo NSR 125 še do spomladi pole pa nevem še kaj bi al Ninjo 6 al CBR 6? Svetujete :D

En dan, magar u nedeljo se lahko dobimo na kšnem drinku kje v Šempetru al pej Gorici d se mal bol spoznamo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa Hondo NSR 125 še do spomladi pole pa nevem še kaj bi al Ninjo 6 al CBR 6? Svetujete :D

hajabuso obvezno...gre več kot ninđa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me firbec matra kok ste se mel v snacku :yea2:

mene tud...po treznem razmišljanju sva z drago pristala pod deko na kavču v družbi nikolasa in angeline... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!