Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

ejla banditi :yea2:

kaj nedelja........ se neki meniste......kam za jt...........koroška..............slovenj gradec...............to je na drugi strani slovenije :blink: .........pa na avstrijo nazaj...............in po soški pole....................??? kaj me vzamete sabo al bo potovalna hitrost nad 140 :wacko:

ja v soboto mamo piloti žurko na letališču, tko d upam d nebom preveč :wacko: :yea2: u nedeljo zjutro!!

In če greste vi ob 8.00 iz kopra boste ob 9.15-9.30 u Postojni (vsaj če bo vale imela tempo kolone :D pole bi se vam jst prdružu u postojni al pa že kje na krasu, odvisno kje mislte jt, pole bomo pa vidli kako bo dalje :yea2:

Seveda imam jst tle mamico k drži komando v roki :hmm: , ma pomojem to nebo problem O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe glede nedelje zjutri zaradi sobote zvečer bodi prepričan da neboš edini :wacko: in tudi ne misli da bomo potovali hitro .... itk bo vale vodla čredico in pol veš kok hitro bo to :) pa še verjetno bo vsak drugi kafič naš :) no sej to bo meni odgovarjalo .... tko da zaradi mene in verjetno tudi ostalih ti samo navali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS upam da nebomo taki ..... tak sem bil od paga do pule .... ajoj :)

ben ja no, se bomo pazli d ne bo pršlo do tega :lol1:

sam meni se zdi kar mal douga stvarca vse to-600km :blink: sej ne d nebi šou, sam mene že u soboto ne bo cel dan doma, pol še nedeljo, u pondelk pa šola :hmm: ne služba, to je glavni problem :cry: hm, pol naslednjo soboto so pa Vipolže ne? No no tm bo pa sobota k je že mal bol pametn dan :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pa jo mamo tudi "mi" Primorci :D

... zdej pa vsi na plano, da vas prištejem ...

jaz sem tudi primorc;sem bližje hrvaškemu morju ma sem primorc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zbiram prijave za nedeljski izlet v Slovenj Gradec ...

Pa hudiča pejte prej spat v soboto ... mormo štartat cca ob 08.00 (takrat se dobimo v Snacku), če ne ne bo nič.

TOREJ PROSIM JAVITE SE KDO ČISTO ZARES GRE:

V NEDELJO 05.10.2003 OB 08.00 IZPRED SNACK BARA V SLOVENJ GRADEC. STIL VOŽNJE - LAGANO DO SPORTSKO TURISTIČKI ...

ČE BOSTE RESNI KANDIDATJE ZRIHTAM U UBER DOBRO KOISLO V SG-JU ... VREME PA TUT BO :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

weiiii :) sicer nevem kako bo vreme ker je za petek napovedan jugo->dež .... upam da bo .... moj hrbet pa kaže na izboljšave tko da mene kar štej :) ...... a boš ti kuhala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pa jo mamo tudi "mi" Primorci  :D 

... zdej pa vsi na plano, da vas prištejem ...

jaz sem tudi primorc;sem bližje hrvaškemu morju ma sem primorc

no lepo, :yea2: da si se tudi ti oglasu tle gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ride polagali??? :P

ki ste brali unga? :lol1:

možakar si je nabavu motor in se odloču, da bo naredu en džiro

pa pravi ženi "daj prinesi mi pidžamo"

ben mu pravi žena, "ma zakaj boš rabu pidžamo"

mož pa "ma si bm obleku pidžamo da bom lepše ležal v ovinkih" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek in petek bo sončno, predvsem v petek občasno zmerno oblačno. Zjutraj bo po nižinah megla, čez dan pa bo razmeroma toplo. V petek bo zapihal jugozahodni veter ... v nedeljo bo super sončno, brez vetra in brez gužve na cestah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ? možno sam uno brez gužve na cestah mi nekam ne deluje realno :) .... Sax pa ne da boš mankal :) ... vale če pa drži je pa :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, da vam še mal naklobasam:

Čisto in smrtno resno:

08.30 - odhod izpred Snack Bara (zato se zberemo tam ob 08.00, da spijemo še kofetek in obvezno pridite vsi s polnimi tanki, če vas bom tepla :D)

Smer: KP-PO-LJ-KAMNIK

cca 10.15 postanek v Kamniku na kavi pri Uzzy-ju (upam, da ma v nedelo odprto, bom še preverila :rolleyes: )

11.00 nadaljujemo čez Tuhinjsko proti Vranskemu - Žalec -Arja Vas - Velenje - Slovenj Gradec

cca 12.30 smo v SG-ju kjer gremo na kosilo (sedaj pa povejte kaj bi rajši - kosilo ali pizza varianta)

Po kosilu (cca 15.00) pa obstajata dve varianti vračanja:

1. Po isti poti

2. Čez Pliberk na Jezersko in potem Kranj-LJ-KP

Pot vračanja bo odvisna od našega razpoloženja ...

Prosim, da resno poveste, kdo namerava it, da lahko rezerviram gostilno zaradi kosila ...

V primeru slabega vremena pa še vedno velja, da se dobimo ob 18.00 v SNACKU ...

Vsi ostali, ki niste s Primorske ste vljudno vabljeni, da se pridružite na poti in se prav tako prijavite za morebitno kosilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm druščina počasi postaja zanimiva sam kje so vsi ostali .... jaz sem mislu da bolj ko bo primorska sekcija več nas bo ma počasi opažam da nas je zmeri manj? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vas počakam pri Uzzy-ju :OK: , če me vzamete zraven, pa če bo vreme dopuščalo.

Pošljite na PM, če boste šli, da ne bom zastonj čakal :yea2:

Sicer nisem primorc, žlahto pa mam na primorskem :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm druščina počasi postaja zanimiva sam kje so vsi ostali .... jaz sem mislu da bolj ko bo primorska sekcija več nas bo ma počasi opažam da nas je zmeri manj? :?

je že bolje tako ker če bi vas bilo več bi bili problemi v dogovarjanju...jst nisem za tako furo zato se ne glasim..mislim da tudi ostali mislijo na ta način ..vam pa želim prijetno vožnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je v nedeljo ravnokar poteklo zavarovanje, tko da moram zdej to rešit, pa še en hochzeit imamo doma tako da je film kr napet! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!