Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Bi se pridružil, a je vremenska napoved skrajno neugodna.

Če so se zmotili se vidmo pri Uzzyju, točno okrog desetih, pol enajstih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pridem zraven ce bo vreme za silo ugodno(vsaj pol dneva ne sme bit dezja)....

Pa se zdravje me nekaj j..... :cry: Sem zacel danes navsezgodaj s snopcom...bom vidu ce bo kaj pomagalo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sako jutro vrel čaj pol pa dobra dza dobre šnopca :) .... kolko zim sem se rešu na ta načim :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sako jutro vrel čaj pol pa dobra dza dobre šnopca :) .... kolko zim sem se rešu na ta načim :) :)

ja in pol takoj ko ugotovis da so promile padle,moras it dolit :D :D

Sam pred nedeljo moram useeno prekint z zdravljenjem,ker ce ne,ne vem kdo bo vozu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo ...ti si takoj zastopu proceduro zdravljenja ... in res pred ožnjio moraš prekin zdravljenje vsaj dobrh 24h prej :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suberblackbird kam to greš????

V Labin na zbor Wild Mustangs, nekej tacga. Za nazaj bom pa sprobal dežno oblekco, ki letos nisem še mel te sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nazaj bom pa sprobal dežno oblekco, ki letos nisem še mel te sreče.

hehe ..... jaz tudi bom verjetno jo sprobal.... kot so rekli prjatli dokler ne boš moker do gat je neboš kupu .-..... in tako je bilo parkat me je tko opralo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan,imam ga :OK: Motorček jutri registriram :D :D Če imaš kej časa povej,kje se dobiva na pijači :yea2:

ČESTITAM, in čim več lepih kilometrov :OK: :yea2:

Nevem, jutre kdaj upaš ti? Jst upam tm od 13.10 do 24:15 :lol1: sam povej pa se dobimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, mene ne štet zravn k ne grem :cry: NO PERMISSION

Ma se tolažim s tem d bo itak dž :P upam d ne in boste vsaj vi uživali B)

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je full žal k ne bo nič iz te fure.Pa končno bi se že odpravla na koroško.Vale ta plan bomo čim bo možno izpolnili in se za drugo varjanto odločili kajti dvakrat po isti poti je bedno.Verjamen pa da bo to drugo leto ,kajti če sem prav slišala je napoved za nedeljo čez dan 7stopin in celo sneženje do 1000metrov.

Tako da lahko v primeru snega naredimo sankanje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da lahko v primeru snega naredimo sankanje :naughty:

in bi ga fajn nasankali in nadrsali:lol1:

sej bojo še lepi dnevi, zmerej manj ma bojo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mislim,da še ne bo ima tko hitro prišla :? Sicer pa je lepo bit na kakšnem prelazu tipo Vršič in se mal okepat :OK: Seveda pol ko cesto že malo očistijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji ... ker bo 100% dež je Vale naredila druge plane in je v soboto in nedeljo NEMA ... mejte se skrajno fajn ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale. ..... veš kaj ti packa :) .... jaz sem vse odpovedal zato da gremo zdaj pa? .... no in nakoncu bo v nedeljo takoooooo lepo sončnoooo vreme :) .... aja uživaj kjer boš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... no in nakoncu bo v nedeljo takoooooo lepo sončnoooo vreme :)

fajn bi blo ja :OK: meni "letalski piknik" tudi odpade, prou zard vremena, tko d sm soboto in nedeljo free :yea2:

V slučaju lepga vremena, pa ena fajn turca nebi predstavljala noben problemčk in dvomim d bi mel kdorkoli, ne jst ne moja draga hondica, kšn odpor do tega!

A mislte d bo res grdo?! :( Pustimo se presenetiti :ph34r:

Ježeš sm zabluzu zadosti zdej - a je kdo za eno furo do KR GORE in pol magar na ITALY nazaj domu :P v primeru slabega vremena (najvrjetneje) se prenese na en drug lep vikend k bojo temp. nad 0.1C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za jutri že kapo ,debele nogavice,šal,in tudi dolge gate pa lopato,smučke,sanke prštimala za motor pa verige in antifriz zame pa nekaj šnopca :lol1:

Vreme bo spet bolše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!