Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Evo, 15 minutk nazaj prletu domou iz ene kratke turce za dušo!

Bil mimo ajdušne na col in prek predmeje nazaj v ajdušno pa hop domu, 65-70 km! Jajca sm mel pa pošteno mrzla tm gor :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale. ..... veš kaj ti packa :) .... jaz sem vse odpovedal zato da gremo zdaj pa? .... no in nakoncu bo v nedeljo takoooooo lepo sončnoooo vreme :) .... aja uživaj kjer boš!

OK, vem, da si zdejle v Labinu, če pa boš jutri slučajno tole bral pa vedi, da če bo lepo sončno vreme, da gremo ... BTW v SG-ju danes že cel dan ščije ko iz škafa in je cca 10 stopinj :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale.... wei ... zdaj prišu iz Labina.... blo zanimivo ... majo ful lep plac sam bi moglo bit vse skupi en mesec prej... in jao istra kdo je tam polagal asvalt plošče :lol1: ... kam se gre jutri oz. danes? :) .... Ej kako pa kaj tvoj tigrček ? .... sem opazu da si bla pa kar dobro zdelana :) ..... a je bil vsaj dober žur ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater :angry: zunaj je sonce ... sam sem preverila ... v Sloveniji je dež :angry: ... sploh se več ne morš zanest na te vremenarje ... upam, da ne kdo slučajno v tem trenutku v Snacku čaka, ker jaz sem šele vstala, ker sem verjela našim Trontljem :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sploh ni za nikamor se vozit z motorjem....prevec zebe,prevec piha,asfalt je ze mrzel in vremenoslovci so rekli, da bo vsak cas dez.......Je za bit doma in pocivat.....

nebitakogovorilcenebibildomazvrocinopress :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sploh ni za nikamor se vozit z motorjem....prevec zebe,prevec piha,asfalt je ze mrzel in vremenoslovci so rekli, da bo vsak cas dez.......Je za bit doma in pocivat.....

nebitakogovorilcenebibildomazvrocinopress  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

:yea2: Zakaj pa ne poveš po pravici da si bolan in da zato ne greš nikamor.Sej imaš spodaj nek verz ki je govori takole: NEMA ZIME ZA ESKIME :lol1: :kva1: :OK:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sploh ni za nikamor se vozit z motorjem....prevec zebe,prevec piha,asfalt je ze mrzel in vremenoslovci so rekli, da bo vsak cas dez.......Je za bit doma in pocivat.....

nebitakogovorilcenebibildomazvrocinopress  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

:yea2: Zakaj pa ne poveš po pravici da si bolan in da zato ne greš nikamor.Sej imaš spodaj nek verz ki je govori takole: NEMA ZIME ZA ESKIME :lol1: :kva1: :OK:

Preberi si se enkrat in po potrebi utakni umes par presledkov :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi yankee :friend1: kaj ga neki kregate

Vsaj d bi čim prej ozdravu in se vrnu na cesto dokler bojo še lepi dnevi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi yankee :friend1: kaj ga neki kregate

Vsaj d bi čim prej ozdravu in se vrnu na cesto dokler bojo še lepi dnevi :)

Ne skrbi nic......mene edino vrocina in sneg ustavi.... ;) ;) ;) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi imel kdo čas za kakšno furo tudi med tednom, jst mam namreč tak urnik na šihtu , da sem frai za vikend na vsak mesec in pol do dva. :( :( :(

dobro ,za Yenkija vem da je frai včasih tudi med tednom , kaj pa drugi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem svojga prodal, toda spomladi gremo po novga. Mogoče se kje srečamo. Pozdrav, JANKEE - pozdravi se, likitaro pa tako in tako nima časa, puščica pa je zzzzasseddeeennn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tundercat kaj ga serješ veš da za december napovedujejo hude temperature.Mi se bomo vozil ti ga boš pa v garaži gledov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med tednom sm dosegliv razn ob sredah in petkih, drgači pa non stop popoldne :D tko d ena furca komot sm zravn :yea2:

thunder, kaj si motor odjavu al kaj :blink: :blink: ma sej jst grem vn še sred januarja če je nad 0 :wacko: pa sej gre-počasi ma gre :)

EJ GRESTE VSI V BRDA? razn thunder-ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej za v soboto?

Predlagam, da štartamo ob 10.00 izpred Snacka. Ostale poberemo po poti.

Kdo vse misli it? Jaz grem.

JST TUDI :P

Sej verjtno d greste pole čez Štanjel, Branik, Prvačno, Gorica....Brda :? :hmm: No pole mene pobereste po poti skozi Dornberk, t.j. pol metra pred Prvačno!!

Alora če greste tm izpred snacka 10.00 (dejte rečt vale nej bo tm ob 8.00, kar zamudi bo lih prou ;) )boste u prvačni čez prbližno 1h15min s povprečjem 90km/h!

Vas počakam ob 11.15 na petrolu u Dornberku, magari še Duhec in Pek z mano :hmm: no to se bomo že mi trije zmenli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kaj pa to k so moderatorji za kosila pošiljali okul? :notworthy: Kdaj bomo sploh vsi tm gor-vsi mislim motomarsovci kot celota :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kaj pa to k so moderatorji za kosila pošiljali okul? :notworthy: Kdaj bomo sploh vsi tm gor-vsi mislim motomarsovci kot celota :unsure:

Sem PM Perli, da ji v četrtek zvečer povemo, kolko nas bo Primorcev.

Vale pa ne bo, ker gre v SG tako, da bo več za nas blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem PM Perli, da ji v četrtek zvečer povemo, kolko nas bo Primorcev.

Vale pa ne bo, ker gre v SG tako, da bo več za nas blo.

Ja perli sm lih kar sporoču d jst prijem tko d to sm urihtou!

Pa na naslovni strani motomarsa sm tudi prebral za JFS tko d vem vse :D

No pol če gre vale v SG se ni za bat glede hrane (a ji kej vzamemo za kasnej?) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nebi primorci dobili kje pa šli tja skupaj....npr. da pridete do Postojne(mi vedno v koper hodimo) pa poli krenemo naprej proti Kalcam in tam počakamo ostale.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nebi primorci dobili kje pa šli tja skupaj....npr. da pridete do Postojne(mi vedno v koper hodimo) pa poli krenemo naprej proti Kalcam in tam počakamo ostale.....

Ej, pa ne bi šli vi do Kalc, mi pa čez Kras, pa se dobimo v Solkanu.

Si bojo ostali mislili, kako velika je Primorska, da se ne moremo zbrat na kup! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!