Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Žan,če ne bo višje sile bom tam ob uri :OK: Upimo,da bo lepo vreme :P je asvalt precej spolzek :( še posebej v Brdih :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr meni je lih bla višja sila :(

je pršla mama s pogovornih in mi je dala idejo za konzervirat mašino :cry: :cry: :cry: (niblalihzadovolnazukoromrazrednikapress)

to pomeni........... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(niblalihzadovolnazukoromrazrednikapress)

Ti nam ga samo pokaži, ne bo bol več razrednik. Samo še na kaki farmi bo lahko delal :ph34r: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(niblalihzadovolnazukoromrazrednikapress)

Ti nam ga samo pokaži, ne bo bol več razrednik. Samo še na kaki farmi bo lahko delal :ph34r: :devil:

no pol bo pa naša od slovenščine kmetica kukr se gre :lol1:

sivga cliota ma GO-73-98D :OK: :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pa ne bi šli vi do Kalc, mi pa čez Kras, pa se dobimo v Solkanu.

Si bojo ostali mislili, kako velika je Primorska, da se ne moremo zbrat na kup! :ph34r:

nevem...jst bi rad da se kje dobimo....pa gremo skupaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMN ! :( KAJ JE MENI ZA NARDIT? :?

Poteklo zavarovanje, nisem podaljšal zaradi zdravstvenih zadev :hmm: se bmo pej en drug bot vidli! :doze:

pa fest se mejte :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pa ne bi šli vi do Kalc, mi pa čez Kras, pa se dobimo v Solkanu.

Si bojo ostali mislili, kako velika je Primorska, da se ne moremo zbrat na kup! :ph34r:

nevem...jst bi rad da se kje dobimo....pa gremo skupaj...

Bo najboljše, če boš ob 10.30-10.40 v Divači na benzinski. Tako se bomo ujeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora primorci,kje se dobimo :? Postojna,kalce,kras,Solkan :hmm: Žan,upam,da si nisi znucal kolen pred mamo :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora primorci,kje se dobimo :? Postojna,kalce,kras,Solkan :hmm: Žan,upam,da si nisi znucal kolen pred mamo :naughty: :OK:

Nism, verjetno je dobro spala! :lol1:

Ja pek, pej če bi jst pa ti upalla do Divače tisti dan zjutro? In itak tm pride še thundercat itd itd, pole bi pej nrdila še malo km več, pa sej motor je zato d se fura :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA POHOD NA BRDA :naughty: Naša sekcija se dobi v SNACKU in štarta ob 1Oh.Ostala ekipa se dobi na pumpi istrabenza v DIVAČI ob10.30.Obe ekipe se dobijo in gasa brdom naproti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še jst kej napisu, da me ne bo Žan napizdu da ne podpiram primorske stajce ;)

Žan, kdaj misliš krenit proti Divači sploh? (sej greš do Divače, ne?) Jst bi šou s tabo oziroma z vami kolkr vas pač bo k že tako se bom vozu malo ta vikend.. :( -> delo kliče! :cry:

Je približno 0.1% možnosti da bom ta dan štartal iz LJ. Thundercat, kaj ti si najbližje LJ? Sej ne druzga ma da se dobiva.. :rolleyes:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, u Divačo grem sigurno, nevem pa kdaj, verjetno tm okul 9.45 bi ŠLI s petrola u Dornberku, k ride bo bol zaspan :zzz: tko d si vzamemo par minutk rezerve, pole pej spijemo kapučin :D

Upam d bo upu tud pek tko zgodej, anti ja bo ustau :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

divača 10.30!!! pridem :grim

wei ma je bla ura da si se oglasu :) sm mislu da te nebo ..... alora :beer2:

S čim prideš ??

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klmn a sulica pa yannky tud prideta.

KLMN mi je reku da pride v Divačo,Yankee ne gre ker nima časa,jaz bom pa probal priti v Divačo samo prej moram iti v Vipavo. Se še čujemo po telefonu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je blo v soboto prou MEGAin bo treba čimprej ponovit, k je tko hitro minil cajt k smo bli ukop d ni za verjet :blink: B) Kdaj bo primorsko srečanje k je takrat odpadlo? Naj bi blo v Skopem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!