Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

ja sam banda se nč ne javi, sej vem d jih je še cel kup k so primorci, sam če bi poznal use :doze: ma jih ne to je problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste za eno PMS srečanje v Novi Gorici enkrat v začetku septembra (4.sobota; 11. sobota) k so vsi dopusti mimo in smo usi doma, pa vreme je še zmeri toplo itd. Če bo kej zanimanja lahko urihtamo kej pr žogici za drink al pa kje drugje (nevem če je tudi za papcat :hmm: ) Sej ni panike k placa je dovolj. Pa še eno okoliško turo lahko nardimo gor do Bovca in nazaj :naughty:

Če ste za, ni problem, povedu sm pa en mesc prej, tko d cajta je še dovol za določit točen datum. Sam zanimanje pokažte :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoje in nts verjetno, pa kšnga ray bana tudi peka itak, krašouci? oblna regija? bol severna regija? dobro, če bo šlo tko dalje bo OK :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pr meni je zanimanje in to kr veliko, pa čeprow nisem glih primorc (notranjskaregija press).

Se bo treba kj zment!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat bi vas pa tut js rad vidu na kupu, mislim u oštariji ne na kakem ovinku. Ma 03.09. do 05.09. majo Bistrčani zbor pa še Twin Horni so u Puli. Kaj pa konc Septembra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......če naredte furco prot Bovcu lahk pr men kej pojeste - bomo zrihtali da bo sconto - dobr je pa itak zmeraj :P ......placa jemam puhno samo vedet kdaj....ob nedeljah italijane futramo :D ...načeloma pa sodelujem pri izvedbi...primorci mormo skup držat...pa ni problem če prleze ves motosvet vkup......vse se da zrihtat... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vse se da zrihtat... :yea2:

:004 :004 :004 :004 :004

Jazbec, jest te mam prow mal rada... :rolleyes:

Drugače pa - se strinjam.... Določimo dan in uro in se dobimo kar tam, ob cesti, pri Jazbecu, kjer je res dovolj prostora, popacamo, se izljubimo in hkrat nardimo še to, kar so naredili "plazilci"... Se zapeljemo do Bovca in nardimo kakšno dobro delo.... namest tri pijače, popijemo vsak eno in dva jurja vržemo v žakelj in odnesemo v Čezsočo nekomu, ki mu bo par jurjev prav prišlo...

Strinjam se tudi, da naredimo to v drugi polovici septembra...

p.s.

Glede na Žanovo zaskrbljenost : " Poglej, da ja, že kažem zanimanje".... :)

p.p.s.

če se boste pa v nedogled odločali, bom pa še datum določila in uro in vrsto pice in temperaturo kokakole! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi za drugo polovico v septembru..... :OK:

jest sm pa za Jazbecovo hrano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pole nardimo pa tko SOBOTA 18. 9. 2004, SE DOBIMO U SOLKANU NA PLACU OKROG 14h POLE ODRINEMO PROTI JAZBECU KJER POJEMO KOSILO MALCO IN VEČERJO VSE V ENEM IN ODRINEMO DALJE DOGODIVŠČINAM NAPROTI (kam se bomo že zmenli) predlagam d h manu na kafe :naughty: u primeru slabega vremena se prenese na prvi lep vikend oz. kar na nedeljo :yea2: Bo OK tko? Rečeno na okvir, sliko pa še nrdimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečeno na okvir je kar vredu, glede na to, da si še na začetku svojih življenskih izkušenj s planiranji :) :devil: :004

p.s.

Datum špila ( vsaj meni in mojmu, nam rekla kermu :naughty: ), imam le en lepoten popravek : da se ne bomo preveč iskali in čakali že na placu v Solkanu, da ne bo brezpotrebnih kreganj, zakaj ravno v Solkanu ali Gorici ( ker itak vsi vemo, da je tam blizu Žanko doma in mu je to pri roki :devil: :naughty: ), predlagam, da se dobimo Primorci z vseh vetrov ( obala, severna in primorska kar tako) kar pri JAZBECU...

In Žan :fight2: - ob dveh je prepozen odhod iz Gorice, ob 13.00 moramo bit že pri Jazbecu, da pomalcamo in da imamo potem čas še po Bovcu zaplužit, pa kofe, pa vse to... (de nas ne bo nouč ujela :kva2: )...

Torej ( ok, pa naj bo po moje, če že silte) :

Primorska sekcija, 18. september, 13.00, Jazbec, Idrsko pred Kobaridom

Ker sem že stara in vem, da lahko kdo kar brezveze kej zakomplicira ( v tem sem, med drugim, tudi sama doktorirala :xx: ) , bi predlagala, da Žanu oz. meni na pm sporočte, kdo ima namen prit, potem bova pa do 15. septembra seznam skup zložila, pa še Jazbecu bomo lahko povedal, kolk stolov mora uštimat in kakšen količinski popust predvidet.... :P :D .)

No, pa da vidmo, a se nas je Primorcev sposobnih vsaj 30 dobit na enem kupu.... :devil:

:yea2: B)

p.s.

Imam že 4 prijave :naughty: + Žan, seveda :) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

" kakšen količinski popust predvidet...."

upam, da boš imela več sreče kot jaz... :kva2: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil dašenka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeeeee manuelca :004 zlata si :004 :004 :004

Bo kar v redu tko. Nism pomislu d je septembra 2ure prej tma kukr zdej :( pa nism z gorice :fight2: :grrr do solkana mam jst dobrih 30km :lol1: (reku sm zato k je tisti bar nam vsem dobro znan, in d bi se pole že skupinsko do tja zakadili... ben ja kakorkoli, še zmeri se lahko pole med sabo zmenmo d pridemo u skupincah gor a ne?) :)

Alora Jazbec, pazi se kaj boš ušpiču k nas bo dosti :naughty:

seveda vabljeni tudi nePRIMORCI sam javte se manu pa meni d nardimo seznam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super!!!..... sam ni malo prekasno??... to bi lahko prej izvedli!!

Ni šans, ker mene prej ni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm:

Sej ne,da bi se zravn štulu......mene bl zanima,kako se to home made uštarijo od Jazbec najde.........nekak mi grozn dobr iz ekrana diši,pa bi jaz tja na kakšen nedeljski kosilček poletu........pa če je "Lahom" prou al pa ne!!!!!!

Natančna navodila......moja orientacija je zelo blizu orientacijskim sposobnostim mojega tovariša......in tudi jaz se že na poti do doma večkrat prav pošteno izgubim( to bo verjetno že mal senilnosti :xx: :xx: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm:

Sej ne,da bi se zravn štulu......mene bl zanima,kako se to home made uštarijo od Jazbec najde.........nekak mi grozn dobr iz ekrana diši,pa bi jaz tja na kakšen nedeljski kosilček poletu........pa če je "Lahom" prou al pa ne!!!!!!

Natančna navodila......moja orientacija je zelo blizu orientacijskim sposobnostim mojega tovariša......in tudi jaz se že na poti do doma večkrat prav pošteno izgubim( to bo verjetno že mal senilnosti :xx: :xx: )

Če greš s Kekijem, boš na pravi poti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Če se prvo predstavim sem Aleš, Primorec oz. kraševec (Sežana - Šepulje), če kaj pomaga prijatelj od KLMN.....od njega sem tudi zvedel za tole mesto. Vozim Aprilio Falco 1000, črna,, katere slikico sem tudi dal gor.....

Uh, začetek je najtežji, mi je kar malo nerodno......no, za furco v septembru.....jaz bi šel zraven, da se malo spoznamo.....al pa če je prej kako srečanje, kavica......

Pozdrav, Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!