Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Čelade niso s cukra no..je res, da v kolikor nimaš sreče pa pade z mopeda ali mize na tla "lahko" (samo to je tak mali %,) poči struktura vendar tule na fotki je konkreten primer 10m padca, odbijanja, drsenja itd za hjc rpha 10+ (po sharpu samo 3 zvezdice) pa še vedno ni razpadla. Je pa res, da na nekaterih mestih lahko prst not vtakneš
    • VS800
      2PR je kla pr sused ferMA
    • maus
      ER ali 2PR
    • maus
      Mene vedno srce zaboli, ko vodim, ko padajo čelade po tleh .... zna biti, da pade tako nerodno, da čelada poči ... sj za nosit je, je pa vprašljiva njena kompaktnost ... čelada je delana, da gre enkrat po tleh ... če je glava notri ali ne in takrat mora svojo funkcijo opravit ... Jaz bi si kupil novo, še posebno, če bi se pokazal stiropor   Kaj boste pa drugi počnete, ko se zgodi tako sranje, je pa vaš problem ... rat vas mam vseeno (no ja ... skor use)  
    • Tedybear
      Hvala za mnenje. KAJ na tej deski ni dobro, da bi jo lahko uporabljal desc 50+ parkrat na sezono? Saj me razumeš...kot tema, kateri motor mi priporočate, kot zacetniku...in potem ga zalagajo z mnenji o 150KM tisocakih, ceprav se da peljat tudi v 45KM.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!