Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

No ja, jest sm mu v sredo vseglih podaljšou življenjsko, :OK: dobo mopedki namreč, tku d se bmo lohku vozili tudi čez zimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, jest sm mu v sredo vseglih podaljšou življenjsko, :OK: dobo mopedki namreč, tku d se bmo lohku vozili tudi čez zimo :D

dobru tu :OK: kam gremo za silvestrovo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v petek je blo prav fajn ... Maxi lepo si to organiziral, res res res, ... bi bil pa že cajt, da ostali člani Primorske sekcije kam drugam povabite, mi bi z veseljem prišli ... ker jaz u opče ne poznam gostinskih objektov na Goriškem ali v bližini Postojne, bi blo prav, da lokalci tko lepo povabite, kot je Maxi povabil v Žusterno ... a ne? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, tko ti to misliš :hmm:

Pek kaj bi se dalo kej zrihtat v Gorici-meybe ODEON :? :yea2: Ena pica al pa dve :doze: ma pomoje bi se dalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, čene se pa dobimo pr meni doma.......v kletki pr vincu, biri in pršutu (vse domače-razn bire) :yea2: pa še 18 jih bo hmali-a pridete nazdravt :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, čene se pa dobimo pr meni doma.......v kletki pr vincu, biri in pršutu (vse domače-razn bire) :yea2: pa še 18 jih bo hmali-a pridete nazdravt :D :OK:

Uf povej, ko boš 18 ... prej sploh ne pridem, da me ne bi kdo obsodil zavajanja mladoletnih oseb :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek 6. November letos :yea2: :yea2: :yea2: pa pridte res eno soboto prej al pa pole, sej se še zmenmo dej!

VABLJENI VSI :010 :chase: :grupni: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VALE Hvala! :OK: ..... Res je bilo LEPO družba enkratna smeha za umret .. Vele glede kart neki že velja :)..... No sedaj pa so na vrsti taglasni "Postonjčani" :lol1: .....

Žan ti pa sam povej kdaj pa pridemo!!

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni primorci!

V MB krožku je že kar nekaj časa govora o dejstvu, da smo motoristi sorazmerno pogosti

porabniki krvi in njenih derivatov, katerih pa, žal prepogosto, primanjkuje v prav vseh slovenskih bolnišnicah.

Nam vsem bi radi dali malo zagona in pripravili motosvetovce in ostale motoriste, da bi naslednji teden, recimo v torek in/ali sredo, v sklopu svojih sekcij, krožkov... organizirano stopili do lokalne bolnišnice in zavihali rokave!

Več o tem v TEJ TEMI...

Lep motoristični pozdrav iz Maribora!

Windsurf

p.s.: sporočilo z enako vsebino bo objavljeno v vsaki sekciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tisti, ki smo bli v petek skupaj smo se že na pol dogovorili, da gremo na krvodajalsko akcijo ... Maxi pozanimaj se kdaj lahko gremo do izolske bolnišnice ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo, da ste se spomnili na krvodajalsko akcijo,....jaz se lahko pohvalim, da sem mojo kri darovala v mesecu septembru letos in zato se ne morem odzvati tudi na to akcijo....

Ker kolikor jaz vem, lahko ženska daruje vsake 4 mesece, moški pa vsake 3 mesece kri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Termin za odvzem krvi v SB Izola:

torek 8-12

četrtek 8-16.30

petek 8-10

še naslov in kontaktne številke:

Spl. bolnišnica Izola

Polje 35/a

Izola

tel.: 05/660 62 30

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NTS .... tako je! ....... vale se bom pozanimal .... pa reportaža sledi da bomo malo bolj prepoznavni :) ... lahko bi tudi na obala net objavli .... vem da je kar neki motoristov tam .... ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Termin za odvzem krvi v SB Izola:

torek 8-12

četrtek 8-16.30

petek 8-10

še naslov in kontaktne številke:

Spl. bolnišnica Izola

Polje 35/a

Izola

tel.: 05/660 62 30

LP

Windsurf

HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NTS .... tako je! ....... vale se bom pozanimal .... pa reportaža sledi da bomo malo bolj prepoznavni :) ... lahko bi tudi na obala net objavli .... vem da je kar neki motoristov tam .... ??

Ti kar ... sam povej kdaj pa uletimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan,ti določi datum :naughty: mi pa sigurno pridemo :OK:

PS:Kar si reku si reku :lol1: :naughty:

Sm reku sm reku, sm mož beseda :yea2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj pa so na vrsti taglasni "Postonjčani" :lol1: .....

glede na to da v tej temi aktivno sodelujem samo eden postojnčan pa še glasen sploh nisem ne vem zakaj upor. množino....sicer pa da bi se lokalno organizirale veselice primorske sekcije nima smisla po moje....lokalne pijačke so nekaj ....sekcija Primorskega motosveta pa bi lahko dobila malo resnejši pomen....

krvodajalce pa 100% podpiram....pogumno naprej....sam krvi žal ne morem darovat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC pa tebi res nič, ampak prav nič ne paše ... a si se mogoču vprašal kdaj zakaj in čemu tako ... prav ko ena sitna baba s PSM sindormom si, pa vzemi to kuker češ ampak tok sitnega človeka, ki ne bi mel niti kančka humorja pa že dolgo ne ... pa mi zameriš al ne me prav ne briga, ker sem ti mogla tole poveda ...

Aja pa poglej si mal Mariborsko sekcijo al pa Koroško pa si jih za vzgled vzemi ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prav ko ena sitna baba s PSM sindormom si

a ženske imate lahko PMS moški pa ne...diskriminacija.....

sej ne da mi ni prav čist nč.....sam ni kul da se nekdo spomni, da naslov SREČANJE PRIMORSKE SEKCIJJE bo tukaj in tam.....predno se določi kdaj bo srečanje in kje bo je treba malu soudeležence vprašat...a se nič ne spomniš kako je prvo srečanje izgledalo...malo smo se "poskušali" prilagajat en drugmu.....zdej tega ni več....nekdo se spomni in zoorganizira "celo" primorsko sekcijo kadar mu oz. paša trem ljudem in kjer jim paša....

pol pa še v stilu zdej ste pa drugi na vrsti jaz sem opravil zadevo.....

čm rečt to ni primorska sekcija...to je lokalni dogodek kjer se zbere klapa ki ne predstavlja vseh....ko pa delaš nek dogodek ki ima več soudeležencev je pa treba malo drugače zadevo vzet....

a ti razumeš mene da lahko narediš srečanje na dnevih ko jaz pa še pet drugih nima časa za tovrstne zadeve...in če bom jst tiho na srečanje ne bom mogu(čeprav bi želel) priti...če ti bom pa zatežil VALE jst bi rad kdaj se z vami dobil...šele takrat boš (upam) poskušala ugodit tudi meni....komunikacija je važna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej TC ti bom opisala primer Mariborske sekcije najprej:

Dobijo se vsak teden ob, mislim da, torkih v Mladi Lipi v Mariboru ... tja pridejo tudi Prekmurci, pa tudi kaka Korošica se vmes najde ... noben ne tečnari zakaj je to v Mariboru, da mu je predaleč in podobne zadeve ...

Drugi primer je Koroška sekcija ... ker nas je malo se pač ne dobivamo redno ... vsak, ki se spomni napiše vabilo v stilu ... dobimo se tam pa tam ob tej uri ... kdor pride pride, kdor ne ne in zopet nihče ne komplicira ...

Glede na to, da sem bila pobudnik Primorske sekcije sem izbrala za kraj srečanja Snack bar, ker je do motoristov prijazen kafič ... ker je pozimi tam malo bolj nerodno (ni prostora, je ful zakajeno, ipd.) sva se z Maxijem zmenila, da bi se pač tretjič dobili v Barka Veli ... Maxi je to lepo napisal na Forum in objavil ... tako kot je pred tem tudi Sulica organiziral srečanje (izlet, potep, glih mi je vseeno kako temu rečeš) v Goriških Brdih ...

Glede na to, da nismo ne vem kako številčni bomo verjetno vsi veseli, če bo nekdo iz Gorice al pa Ilirske Bistrice al pa ne vem Dupleka napisal vabilo kje smo zaželjeni s svojo prisotnostjo ... za sebe vem, da če bom imela čas bom šla in verjetno večina ostalih tudi ...

... Zato sem zmeniva, da ne kompliciramo zaradi tako banalnih zadev kje je kdo kaj organiziral in ali je to naredil pravilno ali ne ... če si nekdo zaželi družbe motosvetovcev naj to objavi, naj pove kje kdaj in sigurno bo vsaj eden od nas prišel, v to ne dvomim ...

P.S. Za vzgled pa si vzemi Brrrma, ki je prišel na prvo srečanje iz Celja ...

BTW ZA SULICO: Kje hudiča se pa skrivaš??? Da nis na Kreto odšel :naughty:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i see....ne bom več težil se prepuščam toku dogodkov in srečanj....je pa to... v Mariboru se komot dobivajo med tednom kot tudi v ljubljani ker nekaj ljudi tam študira...jst grem lažje med tednom v Ljubljano se dobivat kot pa na primorsko ker študiram tu....sicer pa maš re...ne bom kompliciral...kdor zmore kadar zmore...ćau

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!