Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

i see....ne bom več težil se prepuščam toku dogodkov in srečanj....

In to ne pomeni, da ne smeš sodelovati zraven oz. prevzeti iniciative ... mi bomo zelo veseli, da pridemo še kako drugo oštarijo pogledat in prevert ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to ne pomeni, da ne smeš sodelovati zraven oz. prevzeti iniciative ... mi bomo zelo veseli, da pridemo še kako drugo oštarijo pogledat in prevert ...

zmejnenu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jao .... eni so rojeni za komplicirat ..... pa če ti nemoreš pridet kaj naj nrdimo ....naj te pridemo iskat ?? .... sej verjetno nisi tko napačen dečko ..... ne skrbi še malo pa te bomo sprejeli takega kot si in bo vse lepo in prav ..... zrihtaj plac v Lions pub-u ali pa v Avio pub-u pa pridemo .... se ne spomnem če majo kaj za papat ..... najdi neki kjer ni preveč zakajeno kjer se lahko parkira avte, kjer majo dobro ne prenaglas muziko in kej finega za pojest ..... pa nas povabi .... verjetno poznaš postojno in okolico mal bolše kot jaz al ne? ...... jebaga :lol1:

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jao .... eni so rojeni za komplicirat ..... pa če ti nemoreš pridet kaj naj nrdimo ....naj te pridemo iskat ?? .... sej verjetno nisi tko napačen dečko ..... ne skrbi še malo pa te bomo sprejeli takega kot si in bo vse lepo in prav ..... zrihtaj plac v Lions pub-u ali pa v Avio pub-u pa pridemo .... se ne spomnem če majo kaj za papat ..... najdi neki kjer ni preveč zakajeno kjer se lahko parkira avte, kjer majo dobro ne prenaglas muziko in kej finega za pojest ..... pa nas povabi .... verjetno poznaš postojno in okolico mal bolše kot jaz al ne? ...... jebaga :lol1:

Maxi hudiča organiziraj kri ... mene zanima kdaj jo lahko dam ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRVODAJALSKA AKCIJA

Nekaj članov primorske sekcije MS se menimo, da bi imeli manjšo krvodajalsko akcijo v SB Izola. Ker nevem kolko nas bi bilo bi prosu vse ki bi bili pripravljeni se akcije udeležit naj mi pošljejo PM, da pol sporočimo na transfuzijsko postajo če se strinjajo z udeležbo. Menim, da bi bilo najprimerneje v četrtek ker delajo od 8-16.30 . Če imate druge predloge sporočite!

TC upam da ti spet kej ne fali.

Vale hvala ker me vedno opominjaš na napol pozabljeno :) .... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :devil: :hmm: :hmm: :hmm:

ja verjetno velika večina nebo prišla z motorjem ..... vsaj jaz v PO zvečer z motorjem NE in vale tudi ne in verjetno nas je veliko takih ..... ki bi se prpelali na 4-h kolesih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRVODAJALSKA AKCIJA

Kot vedno sem neki pozabu ...... tistki ki mi pošljete PM prosim če mi navedete tudi krvno skupino tisti, ki jo veste.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRVODAJALSKA AKCIJA

Kot vedno sem neki pozabu ...... tistki ki mi pošljete PM prosim če mi navedete tudi krvno skupino tisti, ki jo veste.

Hvala.

Ne vem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjetno velika večina nebo prišla z motorjem ..... vsaj jaz v PO zvečer z motorjem NE in vale tudi ne in verjetno nas je veliko takih ..... ki bi se prpelali na 4-h kolesih

MA POL PA RAJ NE PRIDEM, :wacko: IN ZAKAJ SE NE BI DOBILI RAJE V DNEVNEM CAJTU, NA ENO KAFE PO JUŽNI,VSAJ V ZIMSKEM CAJTU :hmm: MAGARI V NEDELJO KO SMO VSI VEČ AL MANJ FRAJ IN IMAMO CAJT :OK:

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vidva thundercat in vale se masta pa prov rada :004 Bomo sprobali kej skupi zorganizirat,da prideste na goriški konc pogledat :OK: sam malo počakite,da najdemo kej primernega :hmm: sej betul je ku dreka,ma je treba kakšno tako najdet,da jih ne bo motlo par sto motorju :lol1: pa da imajo kolikor toliko užitno hrano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se zmenit! Prišli bomo..... kako? se bomo že znajdli. Zakaj? Baje vemo. Kdaj? Kadar boste povedali.

"Motovilc" Kaj ti se voziš z motorjem zaradi drugih ali zaradi sebe?? :?

Aja ni treba KRIČAT !!!!

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma hudiča se je čist vseeno kdaj in kje ... če bom mela cajt pridem s štirimi kuli, ker mam jajčnike in se zdej ne vozim več z motorjem ... če bi mela jajca se verjetno bi ...

Motovilc, drgač mam pa js južno tam okol 16.00 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motovilc, drgač mam pa js južno tam okol 16.00 :P

Jst tudi :) .......

Pa sej glih zato ker maš jajčnike bi lahko se vozla ...... tvoji so notri na toplem ..... naši jajčki so pa zuni na mrzlem ..... je pa seme na pomlad boljše ohranjeno ker je na mrazu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRVODAJALSKA AKCIJA

:hmm: MA KAJ MIŽ, DA BI LOHKO VOZU MOPET DOMU, ČE BI PRŠU V IZOLO DT KRI, SZ AVTOTAM JO BOM DAL PA KR U BISTRCI :D

sorry, :( k mam stalno vkloplen

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,kar se pa krvodajalske akcije tiče.Moj blok stoji deset metru proč od bolnice :wacko: tako da ni problema :OK: Sicer nisem krvodajalec,ma za tako reč ni problema :D pa čeprav me bo potem roka cel teden bolela :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRVODAJALSKA AKCIJA

:hmm: MA KAJ MIŽ, DA BI LOHKO VOZU MOPET DOMU, ČE BI PRŠU V IZOLO DT KRI, SZ AVTOTAM JO BOM DAL PA KR U BISTRCI :D

sorry, :( k mam stalno vkloplen

Baje repincl ni primeren za odvzem krvi ... ma preveč železa ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje repincl ni primeren za odvzem krvi ... ma preveč železa ... :P

OOO, primeren, pa še kako in to zadnje čase reden krvodajalc z izredno dobro krvno skupino :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majku milu :BUA: jaz bi tud dala kri pa kaj ko sam iglo vidim pa me že vse boli.Se tolažim da jo dajem vsak mesec :lol1:

Mejmo se radi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne vem če veste, ma ko prideš na krvodajalsko akcijo, dopiš nekako pogodbo za podpisati, na kateri piše, da te obvestijo če imaš slabo kri (bolezni) in med drugimi tudi piše, da se tisti dan ne boš vozil z avtom.....je namreč zelo nevarno, ker ti vzamejo 4 dcl krvi in to je kar velika izguba za telo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom itaq skup padla tko da ni blema :yea2:

P.S. Alter nehi vohunit :P

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Alter nehi vohunit  :P

Če sem čist pošten, sploh ne berem,

ampak samo tvoj avatar gledam.... :P

aaaaaaaaaaa Sven se ti dopade ... Horjo, da ga ne bi po pomoti ustrelil, ker SVEN JE CAR ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!