Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Hmmm, in kateri od teh dveh je Sven?

(DaNeBiNapačnegaPrtisnuPress)

Črna ofca .... sam črne ofce ne ... belo pa lahko kamot, Sven jih ima še dosti na zalogi ...

Sanda kero ofco misliš za orgazme, belo al črno ... za belo nimam pojma ... Sven jih doživlja in to multiple ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful dobro, očitno bova z Maxijem sama šla darovat kri iz Primorske sekcije, ker se mu nihče do sedaj ni javil ... tut prav ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful dobro, očitno bova z Maxijem sama šla darovat kri iz Primorske sekcije, ker se mu nihče do sedaj ni javil ... tut prav ...

:devil: :devil: :devil:

Sem ti že zjutraj povedal, da bojo mojo kri zlili proč če jo daruje. Preveš čudnih substanc je trenutno v njej!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst krvi ne sploh dau, k ne bom hodu tja dol za 2 dl tekočine (OK je življenskega pomena) <_< kdr bo pr nas in bom mel 18-hmali pol bom dal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos imajo na novo to, da vsem vzamejo 4dl.

to pa je velik.....pol litra krvi...je treba takoj s pol litra črnine nadomestit... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela snežinka,ki pada spominja me-na kepanje ,snežaka,sankanje,..in zimske radosti.

Kaj če bi organizirali dan izdelave big snežaka,kar tako nekje ob cesti zraven kakšne gostilne kjer bi potem, se okrepili s čajem in kakšno malco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela snežinka,ki pada spominja me-na kepanje ,snežaka,sankanje,..in zimske radosti.

Kaj če bi organizirali dan izdelave big snežaka,kar tako nekje ob cesti zraven kakšne gostilne kjer bi potem, se okrepili s čajem in kakšno malco.

Ja na Lokvah, ga je zapadlo do kolen, če počepneš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa nekaj brez zajebancije B)

6. novembra ima Žan (jst) rojstni dan in sicer ne kar edn, ima 18 let :OK:

Zatorej, PREDZIMSKO motosvet srečanje primorske sekcije, sobota-8. november pri meni doma na žurki!!! Malo poklepetamo pojemo popijemo in se mamo fajn :yea2:

Ku sm že napisal sm mož beseda (ne vale?) :naughty: in se dobimo pr meni doma, noben od mojih nima nč proti :notworthy: tko d vabljeni vsi z motorji al pa z avti, placa je zadosti tudi za letalonosilke (OK sax?) :D

Upam d pridete vsi. Kdo pride pa mi prosim povejte nekje do srede 5. novembra OK

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zatorej, PREDZIMSKO motosvet srečanje primorske sekcije, sobota-8. november pri meni doma na žurki!!! Malo poklepetamo pojemo popijemo in še mamo fajn obdelamo.... :yea2:

:blink: :blink: :blink:

Mene (žal) ne bo. :(

Uboga mama. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mama ve da maš žurko.....da ne bo problemov.... :D  :D  :P

ve ve, nobenga problema, sej bo doma, bo pomagala še kej poštimat :notworthy:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu ja žan, se ne bi dalo u petk? :rolleyes: Aja petk maš.. trening..ne? :?

Neč pole, ti bom poslal samo en mesiđ, pole motor..ahem..darilo ti že pošljem po pošti.. kaj maš rad, rdeču al plavu štelcu? :naughty:

ajde,bodi fajn! :)

duholo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan :( nau šlo :( spljoh :( ... prav tega dne se zgodijo Miši :mellow: in sem tam ko Manuela :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZBIRAM DENAR IN PRIJAVE ZA NOVOLETNO FORUMSKO SREČANJE ... TAKO DA SE JAVITE PO PM-JU! :yea1: :grupni: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok... je bla objava za NFS ... no zdej je ni več ... no ko spet bo zbiram prijave ... cela zmeda ... sorry... nisem nč kriva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zdej pa čisto resno ...

ZBIRAM PRIJAVE ZA NFS, KI BO 20. DECEMBRA NA TREH KRALJIH (Mariborsko Pohorje) ... CENA BO MED 5.000 IN 6.000 SIT (vključena hrana, spanje in vsa ostala zabava). KDOR SE IMA NAMEN UDELEŽIT TE MEGA BOMBASTIČNE ZABAVE NAJ MI TO ČIMPREJ JAVI NA PM, DA POTEM ZBEREM DENAR IN GA DAM DALJE. TRENUTNO PRIJAVLJENI (Maxxi, Vale&Mario)...

Več o NFS danes ali jutri na Forumu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doro no, kaj upa sploh kdo ta dan? :?

Čene prestavmo, sam pole bojo spet same komplikacije :wacko:

Aja Manuela, če maš probleme kam otroke dat, jih prpeli sabo, mama tle pravi d jih bo mela u varstvu (sej smo tko al tko navajeni met otroke v vajetih-gimnastyc teacher ;) )

Vale, kaj pa ti, kam greš? Al maš tud ti otroke :blink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan Manu in moja malenkost greva v Miše ... mama rezervirano že dva meseca, tako da žal res ne moreva :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, no dobro, no ni dobro :unsure:

A kaj čmo preložit? Na kšn drug dan? Sam keri :hmm:

No naj mi pove tisti k res pride-ma ja no sej je še cajt, enkr do druzga tedna B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!