Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Ampak tole pa zgleda še bolj ceneno na zgornjih fotkah kot pa na uradnih fotkah in na fotkah iz Milana O:-)

No, ko bo kdo montiral tank-torbe, naj kaj sporoči, kako se kaj obnesejo .. Sem slišal, da Yamaha pripravlja neke hudo strupene zadeve - tank-torbe namreč - ki naj bi se stabilno pritrdile kljub temu, da tank ni plehnat! A ve kdo kaj več o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem si šel v Krško ogledat tole čudo (lep dan, pa je bilo treba na krajšo furo). :OK:

V oči mi je padlo naslednje. :blink:

1. Tisto kar zadaj zgleda kot izpuh, je dejansko le plastični pokrov izpuha pobarvan sivo. Izpuh pa se skriva spodaj in že veselo rjavi (na motorju v salonu). :(

2. Maska je od znotraj (okoli števca) zaprta z lakirano plastiko (barva enaka zunanji). Ker je števca zelo malo, je ta notranja lakirana površina ogromna in vse skupaj zgleda zelo zelo grdo. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabilo na strani TC-Motoshop

TOREK 11/11-2003 OB 16.00 URI

PREMIERNA PREDSTAVITEV NOVEGA FAZERJA 600 V NAŠEM SALONU NA LESKOŠKOVI 12.

Vse bodoče lastnike vabimo, da si novega FAZERJA pobližje ogledajo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Angliji, na testu, zaradi neznanega razloga zaribale 4 fz6!!!

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Robijem bil na predstavitvi. Od dveh tam nahajajocih se fazerk, ena ze prodana. Cena - 1.7 MIO SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostajam pri svojih trditvah iz milana - Motor je lep in udoben. Doloceni detajli kazejo na to, da je budget bike - stevci so ogabno plasticni, rocke sicer bolj znosne kot na tistih modelih v milanu. Zadnja vilica mi je se vedno grdo kvadratasta. Sedi se na njem tako kot na ostalih standardih/nakedih. Sumim, da bo centralno stojalo velikokrat pluzilo po tleh in ga bo verjetno treba zozat/dvignit/odstranit. Maska kar precej razsiri motor + z Robijem sva zdruzno ugotovila, da sprednja sipa v bistvu v enen kosu pokriva celo masko do luci, kar pomeni da bo poravilo le-te verjetno stalo $$$+, ce bi jo slucajno pocil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maska kar precej razsiri motor + z Robijem sva zdruzno ugotovila, da sprednja sipa v bistvu v enen kosu pokriva celo masko do luci, kar pomeni da bo poravilo le-te verjetno stalo $$$+, ce bi jo slucajno pocil.

s tem se strinjam...dokaj nenavaden obseg ima sprednja šipa...sega globoko med obe luči in ob menjavi bo sigurno velik strošek za tako zadevo...naredi pa podobo prednje maske za moje pojme zelo elegantno z lepimo linijo...tako da mi je ob pogledu zelo všeč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Acceleration winner: 0-60 mph

3rd place goes to the old Fazer at 3.89 secs

2nd place goes to the GSXR 1000 (benchmark bike) at 3.73 secs

1st place goes to… the new Fazer at 3.38 secs (which even beats the GSXR 1000 due to the relative power to weight ratio)

Acceleration winner: 0-100

3rd place goes to the old Fazer at 9 secs

2nd place goes to the new Fazer at 7.55 secs

1st place goes to the GSXR 1000 at 6.32 secs

Again the new Fazer beats the old!

55mph top gear roll on over a 14m lorry distance

3rd place goes to the old Fazer at 8.05 secs

2nd place goes to the new Fazer at 7.81 secs

1st place goes to the GSXR at 6.3 secs

zanimivi podatki...novi fazer ima kr boljše meritve kot stari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ6 ni v tem pogledu cisto nic drugacen kot katerikoli drugi motor (razen da so stirje novi na testu brez razloga zaribal - kot poroca bladzo -> mr. provokator)

A to da so štirje motorji zaribali misli resno ali samo da bi Barona ustrašil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trgovini sem si malo bol podrobo ogledal Fz6 in se bojim, da vsi vi, ki ste se ali pa smo se zgražali nad premalo nastavljivim vzmetenjem pri fzs 600 bomo po tem še bolj pljuvali, saj ni vzmetenje nastavljivo nič spljoh.

Mal dnarja, mal muske. Sicer so mi probali prodati , da so vilce z R6, pol bi se pa res loh vprašu, kakšen šrot je tale R6, drugega kot preseka nimajo nič skupnega.

To, da so zaribale FZ6, mi je povedal G. Svizec. Robi ga tud pozna.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem ga prvic pregledal v zivo in sem po symrujevem postal ne-navdusenec.

Moje mnenje; oblika se mi razen pogleda od zadaj(guma 180, pa ce zamizim na tisto plastiko cez auspuhe(kako morjo :cry: )) sploh ne dopade. Cel motor mi zgleda prevec ''plasticno''. Najbrz bo brez pol-oklepa za moj okus izpadlo malo boljse.

Kot je ze, mislim, da premza rekel za onega iz Krskega, so tudi pri tem na loncu(samo en) ze vidni sledovi korozije :unsure: . Polozaj sedenja se mi zdi prevec turisticen, pa stevci in lakirana plastika okoli mi zgleda grdo. Zadnji amortizer je zaradi poteka krivine auspuha postavljen nekoliko vstran. Baje naj bi celo bil nastavljiv, saj naj bi imel v orodju kljuc za nastavljanje. Samo zaboga ne vem, kako se pride zraven. Luči so po EU skoz prizgane, ko je moped zalaufan, gori pa le ena. Pod zicom zlozlo mal placa. Za prve vilice ste pa ze itak vse povedali.

Ok, sam kritiziram. Sam res ne vem, kaj bi nasel boljse kot npr. na dosedanjem fazerju. Aja, mogoce bo za kufre lazje za montirat, k ni vec visina auspuha problem. Aja, pa manj onesnazuje ozracje :D .

Se bo treba peljat, pa potem se kaj napisat o bremzah, pospeskih, ipd.(ane, baron, kok mas zdej pametnih stvari za napisat :devil: ).

Ok, to je moje mnenje, mnenje ne-navdusenca.

lp

Popravljeno . Popravil eliminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden se začnejo svete vojne, polagam na srce dvoje dejstev...

NAVDUŠENCEM nad FZ6: motor ni najboljši na svetu in tudi ni oh in sploh najlepši.

ne-NAVDUŠENCEM: motor ni najslabši na svetu, pa tudi najbolj grd ni.

Vsi spori doslej so izhajali predvsem iz dejstva, da je nekaj navdušencev posameznikov zelo emocionalno padlo vn, zato se je hitro formirala skupina ne-NAVDUŠENCEV.

Skratka, ostanmo realni, pa bo najboljše za vse B)

Sedel na njemu....................... :hmm:

Sedež sovoznika...................... :xx:

Obnlika................................... :hmm:

CENA napram staremu............. :SS

Mislm....sploh me ni navdušil.......neka popačena,pa pomanjšana TDM s 4-imi cilindri......zadek zgleda na sliki mnogo lepši kot je v resnici.......povečana šipa...... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: .....kup denarja,ker je integriranana v celotno masko.......tist kar me je pa pr prejšnem motl.......(da pri vsakem bremzanju končaš s sovoznikom in svojimi jajci na kestlnu) pa niso popravl............. :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Kja naj rečam..............vsem novopečenim lastnikom veliko veselja,pa lepih KM!!!!

Da ga kupim.....NAJN DANKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem uspel priti do TC-ja in si jo na hitro ogledati v 3D: ker sem lastnik FZS se mi v podzavesti venomer ponuja primerjava in je potem težko biti objektiven - vsaj meni; no pa vseeno:

- sprednji del mi deluje z bolj pokončnim steklom manj "agresivno" - spominja me na maxi skuter, kaj morem.

- lakirana plastika okoli "armature" se obupno sveti

- namestitev ogledal na rob poloklepa ni najbolj posrečena in gumi manšeta, ki zakriva pritrditev je slabo izdelana

Prepriča me samo cena, ki je trenutno res ugodna. Kot pa sem nekje že napisal: velika konkurenca FZ6 pe je letos sigurno Z 750, ki je cenovno pri nas poravnan z yamaho, pohvali pa se lahko z večjo močjo in navorom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@baron: na tisti sliki od spredaj...a imaš obe luči prižgane -dolge in zasenčene....ali samo zasenčene...torej sprašujem te a pri zasenčenih gori le ena luč ali obe.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo v decemberskem motoristu je test nove FZ6,testerali so jo v dežju in imeli odlične rezultate,koga zanima je tudi test med hornetko 600 in suzuki sv 650.LP Curi :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo podatke sem izvedu pri delta krško in tc shop,uradno pa ne more bit zapisano ker FZ6 in R1 tud ni bilo uradno zapisano pred 1 letom LP Curi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Katere plave barve imajo to na zalogi? Do sedaj sem videl edino tako kot je bila v krškem in pri Habatu (temnejša plava).

Kokar jst vem je sam ena plava barva (poleg črne pa srebrne). :blink:

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Že, ko sem ga kupoval se mi ni preveč dopadel števec, sedaj pa se mi tudi ta dopade. Na slikah mi ni všeč na modelu brez prednje maske, ker je preveč pusto. Tukaj pa ga maska lepo objame in mi lepo izgleda (prosim, da me nasptorniki digitalnih števcev ne kritizirate preveč)

lp

kako pa je kej z vidnostjo le tega...a se je treba trudit da odčitaš podatke ali so dovolj veliki...kako ima pa osvetljen števec???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!