Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Ima mogoče kdo original šipco viška za 2004?

Ta ki je gor ma na vrhu en zavihek in se mi ne zdi ok.

 

Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
On 9/30/2018 at 5:40 PM, Gladiac said:

Ima mogoče kdo original šipco viška za 2004?

Ta ki je gor ma na vrhu en zavihek in se mi ne zdi ok.

 

Hvala :D

Bolje pozno kot nikoli. Imam jaz viska original sajbo, ker sem za racing visor menjal. Ni pa najlepsa, pod dolocenim kotom se vidi nitke kot bi bila napokana malo, verjetno od ciscenja z za plastiko agresivnimi cistili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Ima morda kdo kakšno sliko od strani stranskih kovčkov, ko so na motorju.

Zanima me, če bi se dalo premakniti komplet nosilec toliko naprej, da nebi bilo potrebno prestavljati smernikov?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, YAMAHA FAZER pravi:

Lep pozdrav..zanima me ce kdo ve kje ima fazerca 600 senzor za taho hitrost ker mi kaze hitrost vec kot se peljem...hvala za nasvet..lp

Mislim,da kot vecina mopedov....na prednjem zobniku...ce te moti,da prevec kaze obstaja nek healer...bo kdo drug vec povedu...Mene nikoli ni motilo,da vec kaze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri imajo na sprednjem kolesu.

Najprej:

očisti senzor. Poišči kabel ki gre bodisi na prvi verižnik ali (novejši motorji) kabel na prvo kolo.

pozabil povedati: gugl vse ve. Napišeš yamaha fz6 speed sensor....in neverjetno kaj vse se prikaže. Tudi na yutubi za polpismene :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Zanima me ali ima kdo zadnji kovcek, na tistem bogem nosilci, ki je privit samo na rocaje za sopotnika in ne na gestel v vec tockah?

https://www.bscenter.si/Nosilec-kovcka-Yamaha-FZ6

Zanima me ali deluje s 53l kovckom, ali je prehuda? Sicer bi med samo voznjo bil prazen, imel bi ga za celado in skornje pustit not. Izkusnje dobrodosle.

 

Lp

Zan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, zan0088 pravi:

Zdravo,

Zanima me ali ima kdo zadnji kovcek, na tistem bogem nosilci, ki je privit samo na rocaje za sopotnika in ne na gestel v vec tockah?

https://www.bscenter.si/Nosilec-kovcka-Yamaha-FZ6

Zanima me ali deluje s 53l kovckom, ali je prehuda? Sicer bi med samo voznjo bil prazen, imel bi ga za celado in skornje pustit not. Izkusnje dobrodosle.

 

Lp

Zan

Imam. Cisto ok se obnese, pa je skoraj vedno nalozen veckratnik max obremenitve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha super. Kako pa jo voznja drugacna s takim zidom zadaj, se dost pozna? Nisem nikdar vozil s kufrom, rabim ga pa bolj iz namena, da med kaksnimi postanki, ko grem dlje stran zaklenem kaj notri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se obnasa brez kufra pa pojma nimam, ker ga nikoli ne vzamem dol. Pa vedno je premalo prostora ?. Kufer zna med voznjo mal migat (na relaciji plata-kufer), samo v 90000 km ni blo niti enega incidenta, ali moznega incidenta. Sem imela nosilce 1x dol, da sem preverila koliko drzijo te objemke na rocajih, pa se ocistila sem jih.

Edit: moj je samo 48 litrski. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr sej 5l vecji je pa na vsak stran tist centimeter sirsi. Po eni strani zgleda svoh, po drugi je pa 16 sravfov po slikah sodec. Dobro, hvala za info, bom vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni fz6 s2 letnik 09. 114000km črpalka za gorivo postaja glasna in bo verjetno kmalu šla na... je že kdo menjal? Katero ste kupili (ne original je predraga,razen če so ostale nesigurne kvalitete). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo, mogoče kdo ve kako spremenit uro na fz6 S2 iz 12 urnega formata na 24 urni? Meni kaže recimo šest popoldne 6:00....kako naredit da bo pisalo 18:00? Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem se ne da.

Razen, če si že kje vidu tako obliko prikaza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tud rekel, da se neda.

Sem pregledal par navodil in če bi bila možnost bi verjetno napisali :D

 

@MAXXA - je možnost kakšno sliko videti? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Gladiac pravi:

Jest bi tud rekel, da se neda.

Sem pregledal par navodil in če bi bila možnost bi verjetno napisali :D

 

@MAXXA - je možnost kakšno sliko videti? :D

 

pred eno uro, FatAndFurious pravi:

Čudno, maxxa je pa napisal da njemu gre...ma sej ni panike, bo pač tako ostalo. Hvala vseeno. 

my bad. tolk se nič ne vozim s prduljo, da sem pozabila, kako sploh zgleda števec. nimam 24 urni zapis. se pardoniram za zmedo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
pred 2 urami, Joker pravi:

Kako si zadovoljna z oilerjem?

Sem zadovoljna. Do lani je bil montiran oiler domace izdelave-cca 6 sezon, lani pa sem kupila to kopijo cobre. Predvsem zaradi licnega rezervarcka in drzala kapalke, ki se skoraj dotika zobnika. ¼ obrata impulzivno sprica 3 min in lahko sama izberem kdaj in pri kaksni hitrosti bo veriga mazana/ciscena. Oljnih kapljic presenetljivo malo na platiscu in okolici. Napram domaci izdelavi, dokler nisem nastudirala koliko odpreti ventilcek ?. Overall: zadovoljna.

Popravljeno . Popravil maxxa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!