Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

končno lahko napišemo kaj koristnega!!wings je zmontiran,rjove lepo,če pa si želimo diskretnosti pa vstavimo dva glušnika in zvok je skoraj identičen serijskemu,prav tako sem zmontiral givijev nosilec,sicer je potrebno malce potrpljenja ker je vse na tesno in se križajo vijaki tako da je potrebno zaporedje montaže ni pa nobenega problema glede montaže.prilagam dve fotke da si morebitni lastniki ali kupci auspuha ogledate stvar.LP

post-4-1077036241.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, nobl tole s kestlom, me kar mika nabavit, sam prvo par vprašanj:

- toplota - a se zadeva hudo greje al ne - a bo topil plastiko od zica in nosilcev al ne :D

- cena .)

- montaža, a ti zmontirajo tudi nosilce za kovček, da ni tako, da ti dajo gor sam rore, potem moraš pa sam vse od začetka

- a je tole samo montaša rorov, al je tudi nova krivina

- zmogljivosti

- a se da dobit v drugi (črni) barvi

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede toplote ne vem sem pa kompletno plastiko pod sedežem snel ven in jo oblekel v alu folijo

montirati boš moral verjetno sam ali pa kak kolega /lahko se obrneš tudi name

rora sta samostojna krivina pa je nova do katalizatorja

zmogljivosti??? še nismo merili ker ma mašina premalo km

barva se bo dobila tudi druga poglej na Wingsovo stran/moj je iz titana

cena je še neznanka mislim pa da ne bo presegla 100 jurjevevo še ena fotka napol sestavljenega mopeda

post-4-1077042718.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baron lepo nimam kaj rečt.

hvala največja zahvala gre Wingsu seveda meni pa je všeč zvok ki je sedaj tak kot se šika za motor,ne smem pa pozabit da se je teža zmanjšala najmanj za 5kg,ker originalni auspuh je svinjsko težak pa še grd je povrh vsega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da je estetsko lepo za pogledat tudi zvok je pravi.nekaj še experimentiramo z glušniki tako da dobimo čimboljši zvok ,fora pa je v tem da s temi nastavki spreminjaš zvok koliko glasen naj bi bil motor sedaj imam dve verziji zelo močno in malo močnejšo od serijskega auspuha v delu je še ena srednja verzija,,mhm cena nič še nisva z Wingsom dorekla mislim pa da bo zelo konkurenčna in pod 100 :D jurjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena auspuha Wings,znaša 100.000sit-titan,zraven dobiš vso pripadajočo opremo za zmontirat,dobava pa bo čez 10 dni,uradno od Wingsa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello folks a je bil kdo zej v munchnu na sejmu a ma kdo kako fotko od fejzrce kako je bla predstavlena

lp sharky

lepo je stala na yamahinem prostoru, ena naked in ena S. bilo je dosti lepih in dosti zgroženih pogledov, sploh ker se je nekomu zgleda mudilo (upam da ni v resnici tako šlampasto narejena) in so bili šraufi različni, plastika ni lepo nasedala skupaj, tank je na okvirju sedel kar na neki poceni in površno nataknjeni gumi itd.

vglavnem groza za pogledat, morem hitro videt eno na cesti, ker je bil prvi vtis o izdelavi in obdelavi katastrofalen (sem jo videl v milanu ampak je takrat zaradi gužve nisem pogledal tako podrobno).

aja nisem slikal, saj je že tu dosti fotk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede izdelave je tisto res morala biti kaka ponedeljkova ali petkova. V TC ju sem skor doktoriral od gledanja Fazerke (sem bil 5x al 6x po pol ure), tko da so me skor ven vrgli, če je ne bi kupil, no pa nisem niti na eni kake hude čehovine videl, še posebej pa ne kake drugačne šraufe.

Aja, sem pozabil pogledat, kj je s tistimi zanič zvari na izpuhu, a je bilo to sam na začetku, al bo to problem vseh Fazerk.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede izdelave je tisto res morala biti kaka ponedeljkova ali petkova. V TC ju sem skor doktoriral od gledanja Fazerke (sem bil 5x al 6x po pol ure), tko da so me skor ven vrgli, če je ne bi kupil, no pa nisem niti na eni kake hude čehovine videl, še posebej pa ne kake drugačne šraufe.

Aja, sem pozabil pogledat, kj je s tistimi zanič zvari na izpuhu, a je bilo to sam na začetku, al bo to problem vseh Fazerk.

lp

Rudi

original auspuh je narejen čist po sistemu yugo pa še težak je kot od kamiona bo treba zamenat.današnja uradna izjava Akrapoviča da je izpuh tudi pri njih že razvit in predvidoma predstavitev prihodnji teden takrat bo znana tudi cena,kar se pa šlamparije sestave samega motorja tiče sam na svojem nisem opazil nič posebnega kako je pa možno na sejmu videt tak motor to pa je težko vprašanje (ma že prste vmes mafija ) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sem pozabil pogledat, kj je s tistimi zanič zvari na izpuhu, a je bilo to sam na začetku, al bo to problem vseh Fazerk.

Tista, ki sem jo jaz gledal jeseni v Krškem (mislim, da prva v Sloveniji), je imela zarjavel izpuh! Čez pa plastiko, ki je bila tudi bolj po kitajsko narejena! :blink:

Kakih različnih vijakov in podobnih šlamparij nisem opazil! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki bo šele problem gor od Givija prtljažnik dat ker so tko čudno oblikovani :wub:

lp

Rudi

p.s.

Zakaj karbonskih ne delajo, bi dost bolj pasal gor.

givijevih nosilcev na ta auspuh ne bo mogoče priviti razen če se bodo naredile nove krivine..sam to ni to! :lol1: men je na Wingsa sedl k mama na ata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede auspuha sploh ni panike to je potrošni materjal glede na to koliko je pa težak pa mislim da ga ni junaka med nami da bi ga skuril ali da bi prerjavel zgleda pa takole :lol1:

post-4-1077870112.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaho je lahko sram, da tole rjo na svoj izdelek montira. :BUA:

Pri motociklih izpuh navadno ni potrošni materjal.

Ima pač tudi estetsko funkcijo in je zato narejen iz boljših materjalov.

Si predstavljaš 2 leti staro R1 z zarjavelim loncem... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaho je lahko sram, da tole rjo na svoj izdelek montira. :BUA:

Pri motociklih izpuh navadno ni potrošni materjal.

Ima pač tudi estetsko funkcijo in je zato narejen iz boljših materjalov.

Si predstavljaš 2 leti staro R1 z zarjavelim loncem... :lol1:

kako da ni potrošni materjal???? a nisi videl ali slišal še nobenega motorja kako preploza auspuhe naprimer men jih je že pri BMW-ju pa po nove nimaš kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a nisi videl ali slišal še nobenega motorja kako preploza auspuhe...

...ampak ne po dveh letih! :blink:

Videl sem tudi motorje, ki jim je prerjavel tank, pa zato tank še ni potrošni materjal! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no po nekaj toplih dnevih je FZ6 fazer,naredila kar nekaj kilometrov!moji občutki napram prejšnjemu modelu so zelo dobri od zavor pa natančnega menjalnika pa same lege na cesti pospeškov ter osupljivo majhni porabi!res je da jo nisem tiščal več kot 140 pa vseeno govori v prid elektronskemu vbrizgu goriva,motor je zelo lepo vodljiv brez kakršnega koli zvijanja!moje mnenje je da je vsekakor vreden tega denarja in neprimerno boljši od prejšnje fazerke ki sem jo tudi vozil par tisoč km

vsekakor ne želim da nekdo sedaj komentira da je stara fazerka zanič ravno tako je preizkušen in dober motor samo kdorkoli od lastnikov starih fazerk preizkusi tanovo si jo bo zasigurno zaželel če bo kupoval motor v tem cenovnem razredu in ranguLP :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sm naredil danes prvih 50 km s ta novo fz6. občutki so dobri, a ker je ne smem tiščat na več kot 7000 obr še ne morem povedat končne ocene. ni kej, živahen motor :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čez dobr mesec bodo tud z masko na voljo ... v tujini (eu) jih je več kot je povpraševanja ...jih bo vsaka štacuna k jih bo hotla prodajat šla gor iskat, se pa lahk zgodi da bodo zarad tega za nekaj cankarjev dražji ... važn da bodo kmal DTK, DKS, Odar in podobni izpadl iz enačbe :OK:

...ummm, kako je pa v takem primeru z garancijo ...a bodo naši serviserji ala ServisŠtern priznali EU garancijo in brezplačno odpravljali garancijske felerje, če boš ti od enga d.o.o. ali s.p. ki prodaja žarnice, lojtre in ponovem še fzje kupu novga :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ummm, kako je pa v takem primeru z garancijo ...a bodo naši serviserji ala ServisŠtern priznali EU garancijo in brezplačno odpravljali garancijske felerje, če boš ti od enga d.o.o. ali s.p. ki prodaja žarnice, lojtre in ponovem še fzje kupu novga :hmm:

ko sem kupil fzs lani pri šternu sem po 14 dneh domov dobil kartico(kot bančna) kjer je zastava od evrope, piše model mojega motorja in številka...s tisto kartico lahko v evropi uveljavim pomoč oz. garancijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!