Skoči na vsebino

V.I.P. motoristi


Priporočene objave

Fredi Miler ma pa expresa... :fredy:

A ni tistole v ozadju H-D :hmm:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet eni potrebujete šopirjenje in repenčenje? Kitenje s tujim perjem?

WTF pa sploh je VIP? Vrlo imbecilna persona maybe?

Ja imam VIP, več njih. VIP zame. In to so edine obstoječi VIP osebe. In nekateri od njih tudi vozijo motor. Pa zato ne potrebujem nikjer razlagati tega in jih dvigovati v oblake, da se bom še jaz sončil v njihovi slavi. Če sami sebi niste dovolj, in potrebujete nad sebe postavljati nekoga in ga označiti z VIP, da se postavljate z njimi in ob njih, je pa res žalostno :grim Dajte že enkrat začet živeti svoja življenja in ne življenja drugih!

(TaImboTemaMeVednoZnovaRazpizdiPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali nima Robi Kranjec ninjo in Peterka harlija?=?????naši orli niso vip? :hmm:

Naši orli pa še Naši motoristi ... mater, praktično smo kar mi orli :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši orli pa še Naši motoristi ... mater, praktično smo kar mi orli :OK: :OK: :OK:

Ja šur! Se zmenva, da greva koj po pivnici mal letet?

Djihaaaaaaaaa

.

.

upssss

.

.

.

čof!

Bova zihr ta glavna od vseh VIPovcev. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet eni potrebujete šopirjenje in repenčenje? Kitenje s tujim perjem?

WTF pa sploh je VIP? Vrlo imbecilna persona maybe?

Ja imam VIP, več njih. VIP zame. In to so edine obstoječi VIP osebe. In nekateri od njih tudi vozijo motor. Pa zato ne potrebujem nikjer razlagati tega in jih dvigovati v oblake, da se bom še jaz sončil v njihovi slavi. Če sami sebi niste dovolj, in potrebujete nad sebe postavljati nekoga in ga označiti z VIP, da se postavljate z njimi in ob njih, je pa res žalostno :grim Dajte že enkrat začet živeti svoja življenja in ne življenja drugih!

(TaImboTemaMeVednoZnovaRazpizdiPress)

Ja no vrlo imbecilna persona,kaj pa je s tabo?Kr prištej se med tiste VIP,brez razlaganja,ker se lahko sam sončiš v svoji slavi in imbecilnosti in živiš po svoje v oblakih in senci !! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no vrlo imbecilna persona,kaj pa je s tabo?Kr prištej se med tiste VIP,brez razlaganja,ker se lahko sam sončiš v svoji slavi in imbecilnosti in živiš po svoje v oblakih in senci !! :SS

Nooo, še to mi zaupaj, katerega tvojega Vrlo Imbecilnega Prijateljčka sem ti užalil. :P :P :P

Ali pa si ti sam sebi zdiš zelo pomembna persona in te peče ko nekdo reče, da teh pač v smislu kot tu nakladate enostavno ni?

Pomembne osebe so normalnim ljudem le tisti, katere imajo radi, za katere in s katerimi živijo. Družina, prijatelji ipd.

Ostali pa so lahko vplivne osebe. Vplivne osebe pa lahko delajo tako dobro kot tudi zlo! In zato jih ne mislim postavljati na nekakšne piedestale! Ker so itak plačani in to presneto dobro, običajno celo preplačani! In kot ponavadi denar ljudi pokvari!

Naj ti vrnem osebno žalitev? Ni vredno truda! Uživaj še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horjo ,ne jezit DGMja, on je prjatu od šefa pilicije, ki je tudi motorist in je VIP zato se je počutil užaljenega ... :blush:

HHV, zame si pa ti VIP ;) tko kot vsi Hropci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali nima Robi Kranjec ninjo in Peterka harlija?=?????naši orli niso vip? :hmm:

Kdo?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če veste, kateri izmed slovenskih V.I.P.-ov so motoristi?

No HHV to je bilo prvo vprašanje,verjetno si kaj drugače razlagaš kaj je to VIP,nikakor se ne postavljam s tem koga poznam,ker sem jasno povedal zakaj se mi zdi VIP oseba in nikakor se ne počutim užaljenega,kot je omenil SymRu!O osebnih žalitvah pa tole;mislim,da te je nekaj močno prizadelo v prejšnjih odgovorih in je tudi dobro,da podaš svoje mneneje vendar imbecilnost se je pričela s tvojim nastopom in takim,ki so sami sebi dovolj,torej samozadostni narciski! :kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali nima Robi Kranjec ninjo in Peterka harlija?=?????naši orli niso vip? :hmm:

ma ja crno, pa Akrapota ma gor :> vip? hm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No HHV to je bilo prvo vprašanje,verjetno si kaj drugače razlagaš kaj je to VIP,nikakor se ne postavljam s tem koga poznam,ker sem jasno povedal zakaj se mi zdi VIP oseba in nikakor se ne počutim užaljenega,kot je omenil SymRu!O osebnih žalitvah pa tole;mislim,da te je nekaj močno prizadelo v prejšnjih odgovorih in je tudi dobro,da podaš svoje mneneje vendar imbecilnost se je pričela s tvojim nastopom in takim,ki so sami sebi dovolj,torej samozadostni narciski! :kva2: :grim

Ha, ha, ti si pa res en zanimiv obesek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha, ti si pa res en zanimiv obesek.

No bi pa res rad videl kakšen privesek si ti ?Če te kaj moti povej ali pa se skrij v luknjo iz katere se oglašaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bi pa res rad videl kakšen privesek si ti ?Če te kaj moti povej ali pa se skrij v luknjo iz katere se oglašaš!

Sorry...tiskarski skrat...osebek. Malo pozna ura je ze bila.

Marsikaj me moti, na primer to, da me nekdo nekam posilja. Na primer ti. Pa tega ne mislim razglasati tukaj. Od V.I.P. ovcev se v zivljenju nisem imel nic dobrega. Ce si imel ti, jih pa kar hvali, pa se onemu policaju se za hlace obesi, ce ti pase. Verjetno ti bo dal kaksno liziko za nagrado. Policijsko, kakopak.

Pa malo pazi na jezik, da te kdo ne potegne za tvoj privesek in ti ga zaveze. Sploh je pa vse skupaj Off Topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se kregat pejte se raje vozit, bo ziher večje zadoščenje! Vreme je super tako da izgovorov ni. :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z čim se ja joras vozi :hmm:

S hrvaškim policijskim škornjem št. 45 :devil:

Horjo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry...tiskarski skrat...osebek. Malo pozna ura je ze bila.

Pa malo pazi na jezik, da te kdo ne potegne za tvoj privesek in ti ga zaveze. Sploh je pa vse skupaj Off Topic.

No ja res bi to rad videl,imaš priliko v Avtokampu TURIST-POREČ,parcela 312-tam sem skoraj vsak vikend!!!!Predvsem ne maram,da nekdo ki nima pojma kaj govori o nekom ,ki ga ne pozna, zato vračam rokavico in se vidimo!!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja res bi to rad videl,imaš priliko v Avtokampu TURIST-POREČ,parcela 312-tam sem skoraj vsak vikend!!!!Predvsem ne maram,da nekdo ki nima pojma kaj govori o nekom ,ki ga ne pozna, zato vračam rokavico in se vidimo!!!! :nono:

Če bodo čevapčiči zastonj se še jaz oglasim .)

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!