Skoči na vsebino

Dalmacija


pmodic

Priporočene objave

Ko tole gledam :worship: bi še kar enkrat skočil do dol... :whistle:

kam......do ekvatorja :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tole gledam :worship: bi še kar enkrat skočil do dol... :whistle:

Mene tud ma de bi še eno vikend furo naredu. Sam mojo ne vem če bom spet lhk nafuku, ker je že prevečkrat zmrzvala ko sem jo izvensezonsko peljal v "južne" kraje. Samga me pa ne pusti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud ma de bi še eno vikend furo naredu. Sam mojo ne vem če bom spet lhk nafuku, ker je že prevečkrat zmrzvala ko sem jo izvensezonsko peljal v "južne" kraje. Samga me pa ne pusti :P

"Veš kaj lubica. Jaz samo po cigarete skočim!"... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud ma de bi še eno vikend furo naredu. Sam mojo ne vem če bom spet lhk nafuku, ker je že prevečkrat zmrzvala ko sem jo izvensezonsko peljal v "južne" kraje. Samga me pa ne pusti :P

Ne hodi dol, burja... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ljudi hojte dol! K se tkk splača čez un Gorski kotar zmrzevat zt ki je dol morje taaak toplooo :naughty: :naughty: :yes:

Hvar... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri joooooooooooooooooooooooooooo

Puj jebbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

ti tipkovnico.

Upam da bo fura bolš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, jz jutri štartam na Dalmacijo, pa preko Bosne (na čevape) nazaj. Komu se še čevapi luštajo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, jz jutri štartam na Dalmacijo, pa preko Bosne (na čevape) nazaj. Komu se še čevapi luštajo? :whistle:

UPOZORENJE

U Velebitskom kanalu, sutra tijekom dana na sjevernom i dijelu srednjeg Jadrana mogući su udari bure od 30-40 čvorova.

STANJE

Nad Jadranom jača anticiklonalni greben s europskog kopna.

VREMENSKA PROGNOZA ZA JADRAN ZA PRVIH 12 SATI

Sjeverozapadni vjetar, uz obalu mjestimice i jugozapadni, a u noći bura 4-14 čvorova. Na sjevernom i na dijelu srednjeg Jadrana bura 6-16, u Velebitskom kanalu još u početku, te u noći 10-20 čvorova. More 2, na sjevernom i dijelu srednjeg Jadrana 2-3, u Velebitskom kanalu mjestimice moguće 3-4. Vidljivost 10-20 km. Pretežno vedro mjestimice uz umjerenu naoblaku, a na otvorenom moru ponegdje mala mogućnost za slabu kišu

VREMENSKA PROGNOZA ZA DALJNJIH 12 SATI

Pretežno vedro mjestimice uz umjerenu naoblaku, a na otvorenom moru ponegdje mala mogućnost za slabu kišu. Slaba, mjestimice umjerena bura, na otvorenom moru sjeverozapadni vjetar. U Velebitskom kanalu, tijekom jutra na sjevernom i dijelu srednjeg Jadrana umjerena mjestimice umjereno jaka bura. More malo do umjereno valovito, u Velebitskom kanalu moguće i valovito. Temperatura zraka bez veće promjene ili će malo pasti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih na polovic!

tuki se po tanovem ustavljam na poti na Pag

full dobra razgledna točka in fajn klopca za sendvič pojest :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki se po tanovem ustavljam na poti na Pag

full dobra razgledna točka in fajn klopca za sendvič pojest :whistle:

post-7865-1224790907_thumb.jpg

:eek: Ki te je to? Čez je menda Pag. Da sem to spregledal :krneki: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jaz povem vremensko napoved za jutri in za nedeljo.

Vreme definitivno BO :whistle: !

Ja no ja... Je imel motoristek kar prav za danes. Burja je bila na nekaterih odsekih še kar močna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!