Skoči na vsebino

Dalmacija


pmodic

Priporočene objave

Če, ne bi s telefonom sliku ... Ups, s fotičem.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

sm prebrau temo pa nism najdu tisto kar sm hteu :)

mene zanima če je kdo šeu na Cres, pač do ke morš it z trajektom...mene zanima koliko to kej košta :) nameravam pa it tam 20. julija

pa baje da je tam cesta naravnost za se ubit, je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Brestova te kosta 30hrk za moped. Ceste na Cresu? Za kolenckat glih niso, se pa da fajn peljat. Vecji problem je vrocina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prebrau temo pa nism najdu tisto kar sm hteu :)

Kot nazadnje pomnim je Cres kvarner in ne dalmacija .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, ceste na Cresu- za popizdit.

Sicer nisem bil z VArader. bil z avtodomom - ceste katastrofa.

Škoda in prenevarno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima kok časa priporočate, da bi si vzel za turo od Ljubljane do Dubrovnika in nazaj...je 3-4 dni premalo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok časa priporočate, da bi si vzel za turo od Ljubljane do Dubrovnika in nazaj...je 3-4 dni premalo? :)

4 je ravno prav. Lihkar prišu nazaj, štart v četrtek ob 6h, ogled slapov Krke (cca. 2 uri in pol sprehoda) nato skočli malenkost v notranjost pogledat reko Zrmanja nato pa nastanitev v apartmaju v mestu Primošten (res lepo mestece), popoldne plaža, zvečer obisk mesta, drugo jutro na poti do Dubrovnika, par km pred dubrovnikom nastanitev, popoldne plaža, zvečer ogled mesta, tretji dan do črnogorske meje in nazaj (če bi vedli kako brezveze je, ne bi šli, odsvetujem) nastanitev v mestu Murter, popoldne plaža, četrti dan pot domou. Vse skupaj 1562km. Zelo zmerno in uživaško ;) Dalo bi se tudi v treh dneh, ampak posledično maš manj od same poti do tja in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

sm prebrau temo pa nism najdu tisto kar sm hteu :)

mene zanima če je kdo šeu na Cres, pač do ke morš it z trajektom...mene zanima koliko to kej košta :) nameravam pa it tam 20. julija

pa baje da je tam cesta naravnost za se ubit, je to res?

Jadrolinija mal da ne monopolist na jadranu. trajektne cene za motorje so bakšiš. cres-lošinj je 70 km dobre ceste, ko se zgubljaš po vaseh, so manj dobre. za pohajanje so good enough. cesta te nebo ubila. mal je treba pazit na prepotentneže z velikmi avti.

in NE. morje ni morje. Dalmacija je nek druzga. nek čist druzga. res.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 je ravno prav. Lihkar prišu nazaj, štart v četrtek ob 6h, ogled slapov Krke (cca. 2 uri in pol sprehoda) nato skočli malenkost v notranjost pogledat reko Zrmanja nato pa nastanitev v apartmaju v mestu Primošten (res lepo mestece), popoldne plaža, zvečer obisk mesta, drugo jutro na poti do Dubrovnika, par km pred dubrovnikom nastanitev, popoldne plaža, zvečer ogled mesta, tretji dan do črnogorske meje in nazaj (če bi vedli kako brezveze je, ne bi šli, odsvetujem) nastanitev v mestu Murter, popoldne plaža, četrti dan pot domou. Vse skupaj 1562km. Zelo zmerno in uživaško ;) Dalo bi se tudi v treh dneh, ampak posledično maš manj od same poti do tja in nazaj.

Še slike na temle naslovu >>>Slikce<<<

Nekaj za pokušino prilimam še zraven...

34324_407169304285_572849285_4142760_3701438_n.jpg

34364_407170364285_572849285_4142808_712289_n.jpg

35583_407171479285_572849285_4142840_957067_n.jpg

20836_407171704285_572849285_4142842_5948822_n.jpg

20836_407171729285_572849285_4142847_4711696_n.jpg

35680_407172979285_572849285_4142915_7575667_n.jpg

26713_407173099285_572849285_4142920_106768_n.jpg

35695_407172564285_572849285_4142886_4886964_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Mene zanima, če ima kdo na MS kaj izkušenj s pridobivanjem prenočišč v tem času v območju Vodice - Dalmacija. Rabil bi za max dve nočitvi, sobo ali apartma. Če pa ima kdo kontakt bi bilo pa

že "kičasto" O:-) Lahko mi tudi pošljete na PM

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če ima kdo na MS kaj izkušenj s pridobivanjem prenočišč v tem času v območju Vodice - Dalmacija. Rabil bi za max dve nočitvi, sobo ali apartma. Če pa ima kdo kontakt bi bilo pa

že "kičasto" O:-) Lahko mi tudi pošljete na PM

:D

Mogoče bo koga zanimalo. Da se dobiti in ni panike o zasedenosti :evilgrin: (Vodice-Kraljevič)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo koga zanimalo. Da se dobiti in ni panike o zasedenosti :evilgrin: (Vodice-Kraljevič)

ja pol pa z podatki na ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol pa z podatki na ... :whistle:

post višje do konca zasenči in vtipkaj v GooGle (besedinakoncu) in INFO imaš v manj kot v 30 sec :naughty: (daneboreklamiranjaponepotrebnem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Živjo!

Enkrat marca, ali mogoče aprila... ob prvem spomladanskem soncu, se imam željo peljat po Jadranski magistrali za kakšen dan ali mogoče celo dva.

Ima kdo željo se pridružit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Enkrat marca, ali mogoče aprila... ob prvem spomladanskem soncu, se imam željo peljat po Jadranski magistrali za kakšen dan ali mogoče celo dva.

Ima kdo željo se pridružit?

ja kakšen motor voziš,in s kakšno vožnjo ..komot se ti pridružim...

Popravljeno . Popravil tbmwk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Enkrat marca, ali mogoče aprila... ob prvem spomladanskem soncu, se imam željo peljat po Jadranski magistrali za kakšen dan ali mogoče celo dva.

Ima kdo željo se pridružit?

in iz katerega dela slo. si? bi se dalo kaj zmenit tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Monstra in sem iz Postojne.... ampak sej to niti ni pomembno :whistle:

...stil vožnje... je pa tak da si lahko ogledujem naokoli, ampak še vedno ne prepočasen... ker pač obožujem ovinke :)

uglavnem... divjat ne mislim, če pa se želi tudi kšn bolj počasen pridružit, ni problema... na takih izletih se tudi počasnejšim prilagodim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor imam namen se pridružit. Preveč hitet pa nimam namena, pa tudi oprema ne dopušča "kolenčkanja".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lepo... vidim, da bi se nas lahko že ene par nabralo

treba počakat samo še na tapravo vreme... pa nove gume :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!