Skoči na vsebino

A bi me kdo peljal?


bubamara

Priporočene objave

NINJA JE ZAKON ............

:rolleyes: :wub:

ampak KAJ SELE COBRA....... :o :P

na obseeeezno porocilo boste pa se malo pocakali ( ko bom Ice-a vozila, bo pa tud porocilo ;) )

en veeeeelik in prijateljski objem za lahko noc.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me sploh nic ne zanima........ peljem.catch je v podatku,da nisem iz LJ; celo iz CE nisem.se do MB mi fali nekaj km. ;) ergo,ce se priguncas do mene (doticno ime kraja najdes v profilu; kaj oz. kje je to moras sama ugotoviti :) ) ne bo nobenih tezav v popeljevanju.tudi na sladoljed je mozno. :P

no ja,edina "tezava" bo oz. (najbrz) je ice lady. B)

tataaaa

eh Ice,Ice....spet se spuščaš v podrobnosti........welcome back amigo.......

lahko se tudi jaz žrtvujem in te peljem,dokler imam še zadnji zic gor na motorju........po 10. septembru gre zic definitivno dol..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....,dokler imam še zadnji zic gor na motorju........po 10. septembru gre zic definitivno dol..........

Hm......a ni bilo že večkrat slišati, da ta zic ne bo šel NIKOLI več gor na motor? :rolleyes:

Sam vprašam...... :rolleyes:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Hm......a ni bilo že večkrat slišati, da ta zic ne bo šel NIKOLI več gor na motor? :rolleyes:

Sam vprašam...... :rolleyes:

Alla B)

Nikoli ne reci :nikoli.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene!!!!

No Bubmara zdej pa čist resna ponudba: 10. september grem z motorjem na morje (Grobnika) in imam še zadnji zic prost. Samo reč kje te poberem in to je to!

No asm zmagu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....,dokler imam še zadnji zic gor na motorju........po 10. septembru gre zic definitivno dol..........

Hm......a ni bilo že večkrat slišati, da ta zic ne bo šel NIKOLI več gor na motor? :rolleyes:

Sam vprašam...... :rolleyes:

Alla B)

......firbec ženski......silom prilike sem ga začasno moral namontirati gor......ampak po 10. septembru pa definitivno dol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi sam zdi al si se res mal raznežla?????????? :P ;) :o :huh: B)

Ciao,by Pero

joj, Pero............. :rolleyes:

sej, če bi ti COBRO vidu, bi se ti tud raznežu....... :P ;) :huh:

.... in ti resnično želim, da se ti to nekega dne, ko boš najmanj pričakoval tud zgodi ! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi sam zdi al si se res mal raznežla?????????? :P  ;)  :o  :huh:  B)

Ciao,by Pero

joj, Pero............. :rolleyes:

sej, če bi ti COBRO vidu, bi se ti tud raznežu....... :P ;) :huh:

.... in ti resnično želim, da se ti to nekega dne, ko boš najmanj pričakoval tud zgodi ! :wub:

o kaki Cobri teče beseda.....Shelby ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......firbec ženski......silom prilike sem ga začasno moral namontirati gor......ampak po 10. septembru pa definitivno dol....

... pa da ne boš pozabil ... tisti tvoj dodatni sedež je namreč tak, da ga lahko kdo 11. septembra vzame za tarčo pa ti kaj parkira na njen ... ***

*** - smileji mi ne delajo, zato ... 1. vrsta 4. od leve, 2. vrsta 1. od leve, 2. vrsta 2. od leve in 2 vrsta 5. od leve ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi sam zdi al si se res mal raznežla?????????? :P  ;)  :o  :huh:  B)

Ciao,by Pero

joj, Pero............. :rolleyes:

sej, če bi ti COBRO vidu, bi se ti tud raznežu....... :P ;) :huh:

.... in ti resnično želim, da se ti to nekega dne, ko boš najmanj pričakoval tud zgodi ! :wub:

...dober playground za plehprivabljajoča bitja tale motosvet...

Buba - če bi prišel s tankom bi orgazmirala že na 500m? Veš kolk je to enega pleha pa moči...pa navora, pa tresljajev... Če bi te peljal z njim? Pomojem bi te rajš povozil, bi mi nudilo več zadovoljstva...gosenice čez kokoš :)

Razsvetli me:

a)raziskovalna naloga tipa "how low can you go"

b)preveč prozaca zaradi prejšnjih konzumiranj Xev in sedaj arhlo poudarjena dvokolesna fuk faza

c)kronično nepotešena želja po nečem močnem iz rane mladosti, ko je bilo stričevo koleno dolga leta konjiček in pol

d)kje dobit komplet dobrega avta, motorja, odprte denarnice in kolikor toliko sprejemljivega tipa (ok, č je čist mal nagravžen potem še gre)

e)odlično zastavljena provokacija

f) ti si Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis:

hvala za tvoje mnenje, ampak, srce, mal preveč egota imaš :o ;)

...samo tolk, kolkor se ga lahko naseli v moje telo in duha...če je to zate preveč, jebiga ne more vsak doumet vsega, zato smo pa pač različni..., ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dober playground za plehprivabljajoča bitja tale motosvet...

Buba - če bi prišel s tankom bi orgazmirala že na 500m? Veš kolk je to enega pleha pa moči...pa navora, pa tresljajev... Če bi te peljal z njim? Pomojem bi te rajš povozil, bi mi nudilo več zadovoljstva...gosenice čez kokoš :)

Razsvetli me:

a)raziskovalna naloga tipa "how low can you go"

b)preveč prozaca zaradi prejšnjih konzumiranj Xev in sedaj arhlo poudarjena dvokolesna fuk faza

c)kronično nepotešena želja po nečem močnem iz rane mladosti, ko je bilo stričevo koleno dolga leta konjiček in pol

d)kje dobit komplet dobrega avta, motorja, odprte denarnice in kolikor toliko sprejemljivega tipa (ok, č je čist mal nagravžen potem še gre)

e)odlično zastavljena provokacija

f) ti si Pupa

Ma kaj se buniš človek,

očitno si eden tistih ki še ni videl cobre :ph34r: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buba - če bi prišel s tankom bi orgazmirala že na 500m?

[...]

Anubis, če bi bil čeh bi ti napisal:

Probuď se, už je ráno!

Co kecáš ?

Prdíš a sereš pořád málo

Co se ti zase zdálo ?

Zdálo

Na péru jsi měl ruku

Ty kluku!

:D :ph34r:

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi sam zdi al si se res mal raznežla?????????? :P  ;)  :o  :huh:  B)

Ciao,by Pero

joj, Pero............. :rolleyes:

sej, če bi ti COBRO vidu, bi se ti tud raznežu....... :P ;) :huh:

.... in ti resnično želim, da se ti to nekega dne, ko boš najmanj pričakoval tud zgodi ! :wub:

o kaki Cobri teče beseda.....Shelby ????

Ti ti Mare!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :P :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis bi te prosil v prihodnje da take in podobne primitivizme zadržiš zase in se na '500m' izogibaš tem, ki se te ne tičejo.!!!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERO....a je bilo tole "don't fuck with Chuck" ? :)

Polepšaj mi dan, ja? :)

BTW - kar je preko Pm-jev je privat in je rezervirano, kar je na forumu je javno. Torej? Kaj točno od tega se me ne tiče? hm...

Ergo?

P.S. 500 m je precej malo, se ti ne zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi Tadej, primitivizem me se nikol ni rajcu

ce si sam ne znas takih stvari zrihtat :ph34r:

Daš... ne daš... oveneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ta deklica, ko bi se rada z motorjem pelala, je lepa?? :huh:

A bubamara? Kaj pa vem, yst sem malo po netu pobrskal, pa sem našel tole slikco:

056765.jpg

Men se zdi kr luštkana. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daš... ne daš... oveneš...

:lol: :lol: :lol: ... SF ... ti si tzar ... za tole dobiš pir, samo spomni me, ko se vidimo ...

... pa ne mislim konkretno v zvezi z dotičnim dekličem, ampak tko na splošno, da ne bo hude krvi :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!