Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Guzzila

Kawasaki Zephyr

Recommended Posts

hajamoto
pred 5 urami, izibajker pravi:

Eni motorji se dolgo prodajajo, pa z njimi ni nič narobe. Enostavno ni nekega hudega zanimanja za klasik motorje. Kdor ga hoče imet zase ga ima zase, ni pa to roba za preprodajo... In koliko si mislil "še mal počakat"? Da bo cena padla na jurja?

Poglej moj post malo višje na tej strani (15. februar 2018). Tisti v svetlozeleni grafiki je morda še naprodaj. Če te zanima ti pošljem kontakt na zs.

Spremljam oglase pa se klasika zelo dobro prodaja. Lep motor s primerno ceno se na anetu v parih dnevih proda, ker redko keri oglas je dalj kot teden star. Ta zephyr se prodaja od spomladi pa mu je šla cena že za pol jurja dol. Ne na jurja. Ko bo padla za jurja se bo pa prodal. Vmes je bilo še pet ali šest podobnih za dosti nižjo ceno, pa so verjetno prodani. Un ta drug na netu bo pa še dolg prodajal. Zelen mi ni interesanten, ker ima že preveč predelav. Iščem čim bolj original. Drgač pa kdor čaka dočaka. Lp😁

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kugelschreiber
      Cula-kazala. Baje cikat ni vec tak, kot je bil. Tud jez sm zadnjic tam spal 2010. Zdaj naj bi bil moderniziran. Z bazencki. Mobil hiskami na vsakem koraku.  Brez neparcelirnga placa za sotoriste, tam v “gozdu”....
    • RobiRoberto
      Včeraj sem raziskoval "podstrešje na mojem računalniku" in shranil še nekaj fotografij Bila v kampu Čikat na Malem Lošinju in sicer iz leta 2006 in 2007, ko sem bil jaz, zaradi moje prometne nesreče, ša zadnjič na dopustu v kampu Čikat ... 😞 1. Raziskovalec 2. Ta računalnik 3. Lokalni disk (D) 4. Arhiv 2016.08.19 - Robi 5. Slike 6. Roberto - multimedija 7. Foto 8. Morje 9. Lošinj 2007 10. Lošinj 2008
    • Kugelschreiber
      Hudic od multiple ni imel skor nc prtljaznika. Za vsako nabavo bi mogu met podrte stole. Fino za za folk vozit, za skatle bol beda. 
    • VS800
      U, Tut, tUT
    • DAMI34
      Mal poguglaj, tudi pri nas se da kupiti, celo pod 300 skupaj z nosilci in sh23, oziroma okrog 300 za večje sh30 in nosilci. Vsaj za tri osebe vem, da smo jih kupili.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!