Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

...ime "Fireblade" se ni sigurno; tadao baba,konstrukter originalne ´Blade,je sel v pokoj in honda iz respekta ne misli uporabiti oz. nadaljevati z imenom...

Za novo CBR bodo na US trgu umaknili ime "FIREBLADE" na evropskem trgu pa bo še vedno sekalo ognjeno rezilo :yea2:

Novo mašino V5 (200+HP) naj bi namenili za novi"BLACKBIRD" 1300ccm l.2005!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot gledam bolj ugotavljam, kako kapitalno so zajebali bočne plastike.

Strinjajoč. Čist mim so vsekal. Da ne omenjam te barvne kombinacije... :cry: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene tale barvna kombinacija spomnija na zacetek devetdesetih let ko so ble

(obvezno) bela pa se ksna roza kombinacija...

ne vem, men je cist zgresen :unsure: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem pa iščem, pa nikjer ne vidim omenjene mase motocikla in moči ter navora, ki ju zagotavlja agregat... Sem samo čorav, ali res dobro skrivajo?

165 HP (porkamadona, to je tolk ko nas avto!! :blink: ), "pozitivno anoreksicnih" 165 kg :lol1: , glede navora pa niam pojma. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje na prejsnjih straneh te iste teme sem zasledil, pa sn si zarad "pozitivno anoreksicne" tonaze zapomnu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene tale barvna kombinacija spomnija na zacetek devetdesetih let ko so ble

(obvezno) bela pa se ksna roza kombinacija...

ne vem, men je cist zgresen :unsure: :cry:

Ne vem kaj ste se vsi tolk zapicl ravno v to belo-rdeco kombinacijo. Ce se "ne veste" obstajajo tudi drugi barvni modeli. Npr. crno-siv, ki je mnooooogo lepsi. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, o moči še ni uradnih podatkov, suha teža pa naj bi bla 165kg!!!!! :devil: :devil: :devil: :devil: , kar je posledica uporabe predvsem magnezijeve litine.

"Moč" naj bi bila nižja kot pri konkurenci (Kawa.,Yam.), namesto ekstremov naj bi bil povdarek na njenem razvijanju in uporabnosti-upravljanju!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA če prav razumem so dali nek specialen GP rezervoar za gorivo, ko je montiran nižjein bolj tesno ob motorju, da je masa bolj na kupi in se gorivo ne pretaka preveč med prelaganjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži:

serb-2.jpg

Pa GP hladilnik vode z 50% večjo sposobnostjo prenosa toplote(36KW-prej 21KW):

radiatore.jpg

pa karter iz magnezija:

coppa.jpg

pa novi sistem dovajanja zraka z ventilom iz titana..........

airbox.jpg

Pa novi "dvojni einšpric" PGM-DSFI)

iniezione.jpg

.................

LP bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav dolgovečno/veteransko pa ne bo tole, ko je toliko magnezija.

Prosil bi te ce lahko to malo razlozis; za vse tiste ki nismo metalursko nadarjeni :rolleyes: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magnezij ima eno grdo lastnost - razpadati začne. Kaj več ti bodo vedeli poveati metalurgi, moja osebna izkušnja je pa iz 80. ih let in bloka za KTM 250 GS, ki je bil iz magnezija. Razpadanje je v smislu poroznosti, pokanja in prhkosti.

Popravljeno . Popravil ceco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje (tudi punce se razume), ravnokar sem prišel iz Milana. Tale HRC v živo full dobr zgleda. Kar se pa tiče nove R1, moram povedat, da tok kot me je Honda prijetno presenetila me je Yamaha razočarala. Da ne bo pomote, govorim o izgledu.

LP, Berty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem čemu te fore z različnimi barvami za EU in ZDA? Vem da imajo američani "čudne" zahteve ampak barve za njihov trg so lepše. Kdo sploh to določa??????

Še vseeno pa je CBR :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

LP Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem čemu te fore z različnimi barvami za EU in ZDA? Vem da imajo američani "čudne" zahteve ampak barve za njihov trg so lepše.

In to pravlo kot po pravilu velja za čisto vse Honde. Tolaži te lahko to, da vsake dve leti "kolobarijo" z barvami USA/Evropa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale HRC v živo full dobr zgleda. Kar se pa tiče nove R1, moram povedat, da tok kot me je Honda prijetno presenetila me je Yamaha razočarala. Da ne bo pomote, govorim o izgledu.

Berty, ti si mi unikat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče nove R1, moram povedat, da tok kot me je Honda prijetno presenetila me je Yamaha razočarala.

To morš rečt že po avatarjevi dolžnosti :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ BINCA

Itak da sem unikat. Me pa že skrbi, da ti nisi (je eden čist zadost). :lol1:

p. s. : Gužva je bla pri obeh "litrcah" nepopisna.

p. p. s. : Pa brez zamere O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!