Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

pred 5 minutami, Demon pravi:

AHAHAHAHAHAHAHA, sicer pa REALNO sanja, za 11.000 je res nebo dal NIKOLI in NIKOMUR!:lol1:

Ga bom ob kavi hecal malo,da mogoče vem za kupca za kuk jo da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Demon pravi:

AHAHAHAHAHAHAHA, sicer pa REALNO sanja, za 11.000 je res nebo dal NIKOLI in NIKOMUR!:lol1:

Zakaj ne? Dal jo bo lahko kadarkoli in komurkoli, za kakršenkoli teoretično-hipotetični znesek. Ampak prodal jo bo pa za otipljivih 11 jurjev zelooooooo težko.:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, izibajker said:

Zakaj ne? Dal jo bo lahko kadarkoli in komurkoli, za kakršenkoli teoretično-hipotetični znesek. Ampak prodal jo bo pa za otipljivih 11 jurjev zelooooooo težko.:P

Zato pa sem napisal, da REALNO sanja!:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Demon pravi:

Zato pa sem napisal, da REALNO sanja!:lol1:

Se mi zdi, da bi bil še boljši izraz da je v stanju globoke hibernacije.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, izibajker said:

Se mi zdi, da bi bil še boljši izraz da je v stanju globoke hibernacije.:)

Ko Han Solo v Carbonitu!:panic:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 2. 2018 ob 11:21, jezerc pravi:

Zdravo! Bo kdo slučajno prodajal Hondo 2012 letnik? Zanima me še realna cena za ta motor?
(Se opravičujem za morda neprimerno umestitev vprašanja).
Lp

Pozdravljen

Takle je jaz sem imel do sedaj v lasti letnik 07,2009,2011,2012.Osebno mi 2012 ni glih nekak drmr moped se je 09letnik dosti bolje obnasal.na 2012 so me bolele roke ko satan.z tem da ima 2012 ze malo bolj postiman vlek iz manjsih obratov.pac kak komu pase.jaz se vedno pravim zase da je od 08-11 bla res prava zadeva (ceprav je pila vec olja kot bencina.hehe))).realne cene so pa tak kolk je kateri pripravljen odstet za motor..08letnik pa do 11 bi mogel za 6000e dobit motor postiman v nulo brez vlaganj...ampak tisti ki ga ima pa mu ga ni potreba prodat ga ne bo dal za tak denar ker je se vedno prava zadeva..2012 je po mojem mnenju vreden manj..se enkrat poudarjam da po mojem mnenju da me nebojo lastniki teh modelov kje vlacli za usesa...Jaz osebno sicer vem za hondo letnik 2012 ki se prodaja v nasih koncih ampak ti osebno tega nakupa glih ne priporocam...je pa dalec najcenejsa na a.netu...ce te zanima zakaj lahk v privat sporocilu kaj vec povem...drugace pa odloci se sam kaj ti odgovarja...probaj oba modela peljat 300km pa bos videl kateri ti sede najbolj...lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Demon pravi:

AHAHAHAHAHAHAHA, sicer pa REALNO sanja, za 11.000 je res nebo dal NIKOLI in NIKOMUR!:lol1:

Zajebu jz...2014 je...ko nova,bela,sc homologiran pravi okol 10 da bi mel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Miha1985  Hvala za informacije in primerjavo modelov. Ravno zaradi "hibe"s porabo olja bi se raje odločil za letnik 12.

Pod črto torej bi se dalo dobiti 2012 v original stanju in nepoškodovano za 8000EUR?


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jezerc pravi:

@Miha1985

Pod črto torej bi se dalo dobiti 2012 v original stanju in nepoškodovano za 8000EUR?


 

Seveda...frend bi po moje dal zsa 9500 v piko 2014...motor ps ko nov res,s servisno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, sesir pravi:

Seveda...frend bi po moje dal zsa 9500 v piko 2014...motor ps ko nov res,s servisno

:) no upam, da se do pomladi kaj pametnega najde na a.netu, oz., če se kdo od motosvetovcev odloči za prodajo naj me kontaktira.
Še enkrat hvala vsem za mnenja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Še vedno imam težave  z zaganjanjem motorja. Ko je topel vžiga lažje. Akumulator ok, svečke zamenjane, varovalke ok, senzor zraka v airboxu ok..

še kakšna ideja?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Sorty pravi:

Še vedno imam težave  z zaganjanjem motorja. Ko je topel vžiga lažje. Akumulator ok, svečke zamenjane, varovalke ok, senzor zraka v airboxu ok..

še kakšna ideja?

 

 

Ventili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Miha1985 pravi:

Ventili

Sem sam imel na gsxr iste probleme.ko je bil hladen ni uzgal za boga ne.ko je bil topel pa je kresnil takoj...sem menjal od sveck pa do akomulatorja pa nevem kaj se vse pa je bil isti drek..potem mi je mehanik nastelal ventile pa je kresno takoj..tak da mislim da je pri tebi tudi v tem težava.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Težava rešena. Kot je rekel Miha1958 sem dal nastaviti ventile kar je rešilo zadevo. Motor kresne iz prve in laufa gladko.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo..kaj bi to bilo?!ko bremzam s prednjo zavoro,ponavadi v dolino,se nekje spredaj,ne vem al v maski al kje,slisi kot "cricki"..drugace ne znam opisat haha..motor je cbr ka 1000 let 07..pri prejsnji 05 letnik je blo isto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 3 minutami, mkombat pravi:

Ponavadi disk cvili, to pa že slišiš menda...

Ne ne,ni disk..ta zvok poznam ko cvili disk hehe..sem pa zdaj porajtal da ni samo med bremzanjem,ampak ko se recimo peljem v dolino,pocasi,je nek zvok spredaj..pa nimam pojma od kje prihaja in slisi se cudno..sam pelje se pa normalno..:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ležaj ali kakšne plastike mogoče...

Popravljeno . Popravil mkombat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, mkombat pravi:

Pol pa ležaj ali kakšne plastike mogoče...

Plastike?!:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zdravo.. Ima kdo za prodat al pa pozna koga ki ima nosilec sprednje pozicijske lucke za cbr ko 1000 2007 letnik.. Al pa kje bi to dobil? 

Hvala in lep pozdrav 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Motor sredinsko vzdignes da je spredni konec v zraku. Probas ce se rajdni krog kje "zatakne". Ponavadi se na sredini saj se najvec peljemo naravnost (najvecja obraba lezaja). Probas se ce je v krizu kaj "lufta". Simptomi med voznjo pa: nemiren motor, padanje v ovinek, tresenje ob bremzanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!