Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Sedež je firme Corbin, pokrov pa je Honda Racing replica (perla belo pobarvan in dodane nalepke):

prenos.jpg.dd13dd7f68c9a4aaa00aa2435e3bdfb5.jpgDSC_4424.JPG1.jpg1781138889_Breznaslova.jpg.fe10af050d4763466670bede9edf609e.jpg

 

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 20 urami, ninjaxx pravi:

pašejo prednje luči iz 06, 07 letnika na 04, 05 letnik?

Ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spacer.png

spacer.png

Zgleda že isto, vprašanje so kontakti in nosilci?

 

spacer.png

spacer.png

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za pomoč :D do koliko pa se vam kaj zagreje voda? jaz sem se danes malo peljal po mestu, pa je prišla na 115°C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, ninjaxx said:

hvala za pomoč :D do koliko pa se vam kaj zagreje voda? jaz sem se danes malo peljal po mestu, pa je prišla na 115°C

Tole je hudooooo prevec!

pa se sploh niso poletne temperature

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ninjaxx 105°C max.

...ne dela ali termostat ali ventilator. Najprej pa preveri varovalko ventilatorja!

 

 

Ob 13. 2. 2019 ob 9:32, paris2 pravi:

Nosilec za kovček pa takole zgleda:

s-l1600.png.27925e7f01679313edf1911b4155c465.pngs-l1600.jpg.0f17e39adb0fdd8107fc96f15c95f60b.jpg

...lepo si naredil nosilce. Pohvalno.

Opozoril bi samo, da nosita samo zadnja dva vijaka...in največji upogibni moment nosilca je na delu, kjer prideta zadnja vijaka. Ne da te strašim....samo tu nastajajo velike sile, če imaš poln kufer...pa da še zapelješ v kako luknjo.

...kje si naročil tiste podaljšane tačke? ebay?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej če prižge pri 104 je o.k.

...če pa ne pohladi....pa da ventilator dela...je režava nekje drugje.

Premalo tekočine...zračni žep...črpalka...itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja temperatura je lepo pocasi narascala, ventilatorji pa so delali, to se mi je danes prvič zgodilo... Kako pa bi preveril, če črpalka vredu deluje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzges masino in odpres pokrovcek radiatorja...mal gas prbijes...nekaj antifreeza se bo polilo. Lahko pa tudi preveris na otip dovodno in izhodno cev iz pumpe. Dovodno malo skupi vlece  na izhodni pa se cuti pritisk. Probaj z nekaj gasa, na stangasu voda bol leno krozi. V teoriji je mogoce da crkne vodna pumpa (obrne rotor, zlama gonilni zobnik...), vendar se to redko zgodi. Najverjetneje je zastekal termostat zaradi zimskega spanja. Probaj se parkrat segreti motor in malo potolci po ohisju termostata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, ninjaxx said:

ja temperatura je lepo pocasi narascala, ventilatorji pa so delali, to se mi je danes prvič zgodilo... Kako pa bi preveril, če črpalka vredu deluje?

Na Hondi se pali ventilator pri 103 °C  in potem mora temperatura past na 99°C neglede koliko je toplo zunaj .Mislim nisem siguren da je kritična meja 128°C.Pri tebi ni normalno da se že sedaj zagreje na 115°C možni uzroki :pušča hladilna tekočina,nizka raven hladilne tekočine,okvarjen senzor temperature,pokvarjen termostat,vodna črpalka je pokvarjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da je termostat, ker voda krozi, antifrisa je dovolj.. Danes sem ga malo opazoval, torej ventilator se vklopi pri 104°C, potem temperatura naraste do 106-108°C in tu ostane, dokler se ne začnem premikat... Se pa mi je enkrat zmes zgodilo, da je temperatura začela naraščat do nekje 111°C, kljub prižganem ventolatorju.. Ko pa se peljem izven mesta pa mi ga shladi do 68°C..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje, kje je tezava. Ce se prizge pri 104°C je ok, pol bi ga moglo na mestu ohladit do 99°C... Cudno je tudi, da se pri voznji spusti do 68°C, meni med voznjo ne pade pod 75°C.  Nekaj se cudno obnasa tale tvoja honda..

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, a79 said:

Vprasanje, kje je tezava. Ce se prizge pri 104°C je ok, pol bi ga moglo na mestu ohladit do 99°C... Cudno je tudi, da se pri voznji spusti do 68°C, meni med voznjo ne pade pod 75°C.  Nekaj se cudno obnasa tale tvoja honda..

Meni tudi ne pade izpod 75°C poleti pa se drži višje tam okrog 85°C odvisno kje se vozin in kako,poleti pa ko čakam semafor gre vsakič na 103°C do naslednjega semaforja se ohladi ali pa že prej na mestu če je čas čakanja daljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!