Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

Ja itak de je model čist virtualno naspidiran. Če pač nima kaj pametnega za povedat pa prbije kakršnokoli bedarijo, neki mora. Pa čist brez cenzure. Zato pa tudi ni prav dosti bajkerjev ki bi takim kljubovali ker se itak izgubi vsak smisel.

Abandon All Hope, Ye Who Enter Here.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te ne bom na križ pribila :naughty:

Kr za jezik, ko se bo z medom ukvarjal :evilgrin:

Ljubezen je čudovita, če si jo le sposoben tako sprejemati in minljiva... Tako kot pravi Nagaya, nekje tam v globini si vedno sam in tako kot pravi GorazdH, drugega človeka si ne moreš lastiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razen če si fritz l... tongue.gif

Za tole se boš moral še s pirom odkupit fredyjecar.gif

Te 'fritzl-e' zadnje čase odkrivajo kot za stavo in zmeraj oplazijo moj nick (partizansko ime, po domače tongue.gif ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

E js sm srečno zalublen in moja punca takoreči,mislim moja punca bodoča je iz zagreba,s starši sem se pogovarjal,imama dober odnos,se razumem,samo problem je k je stara 14 let,šele 16.1. bo stara 15ampak so njeni starši zato da sma skp,kaj naj naredim?ali naj bom z njo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E js sm srečno zalublen in moja punca takoreči,mislim moja punca bodoča je iz zagreba,s starši sem se pogovarjal,imama dober odnos,se razumem,samo problem je k je stara 14 let,šele 16.1. bo stara 15ampak so njeni starši zato da sma skp,kaj naj naredim?ali naj bom z njo?

Eh stari, ne sekiraj se glede let. Moja punca je tut komaj 18 stara, pa sma čist kompatibilna. :D

Aja ups!!! Pššššš, ni glih čist moja punca... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh stari, ne sekiraj se glede let. Moja punca je tut komaj 18 stara, pa sma čist kompatibilna. :D

Aja ups!!! Pššššš, ni glih čist moja punca... :blush:

Moj fant bo tudi sedaj komaj pounoleten,pa se razumeva zelo dobro... :grrr :grim :lol1:

Ja no,ups ni čist moj fant no..... :lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne smem vse tu napisat,še tko mi šopajo -,kot tebi,se ne smeš družit z mano :whistle:

:blink: :lol1: minusi, kakšni minusi, dol mi visi za minuse, lohka se grem tud zbiranje minusev, kdo jih zbere najweč :lol1::yea1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,stari,a si jo že kresno? :naughty:

Bo Martin takoj poročal, ko jo bo... Cvičkar1, vso srečo. Ti rešuješ medsosedske odnose na pravi način. :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj fant bo tudi sedaj komaj pounoleten,pa se razumeva zelo dobro... :grrr :grim :lol1:

Ja no,ups ni čist moj fant no..... :lol1::lol1::lol1:

bogi sinko....tud tuki nima mira pred tabo.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprimer :hmm: kam pa ti ciljaš :hmm::lol1:

ja če maš kej otrok ... rojenih iz ljubezni seveda ..:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo Martin takoj poročal, ko jo bo... Cvičkar1, vso srečo. Ti rešuješ medsosedske odnose na pravi način. :OK::OK:

Lah pa da tut kresnu če bo ona zato pa starši njeni ne bojo vedl.

sej potem ko bodo pa tastari zvedl da jim je hčerko na šverc obdelal, potem pa adijo piranski zaliv....:naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sma se prek kamere gledla se je njena mama smejala zraven nje,ter podpira me v tem da sm z njo.Lepo da me tašča podpira v ljubezni.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... ,s starši sem se pogovarjal,imama dober odnos,se razumem,

Ko sma se prek kamere gledla se je njena mama smejala zraven nje,ter podpira me v tem da sm z njo.Lepo da me tašča podpira v ljubezni.

a ti pa ta tvoja ljubezen tako malo.... težko mi gre z jezika... ah .. virtualno ??? no sej če bosta sexala je to še najboljša kontracepcija :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!