Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

Ljubezen je ena tistih stvari, o katerih je popolnoma brezpredmetno razpravljati.

Kratko in jedernato ... :notworthy:

... samo lahko bi dodal še IN TAKO BO VEDNO ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo lahko bi dodal še IN TAKO BO VEDNO ...

lahko bi, pa nisem :P

naša mala jedrnata Baucica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena 'globokoumna' od mene - ljubezen JE ali pa je NI.

Čisto dovolj besed....

Zdaj ugotavljam, da kadarkoli sem v življenju preveč govorila o njej... sem govorila zato, da bi se mogoče pa le uspela tako vživeti v svoje besede, da bi jo čutila.... ker je drugače nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je gledal kdo film "Pod njenim oknom" :OK: ?

Če se kdo točno spomni besedila starega profesorja (Zlatko Šugman :yea2: ) o nagonu in ljubezni, naj da to tu gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubezen je kot ostala čustva lahko samo občutit...težje pa opisat.... :wub: :wub:

Odvisno od tvojega besednega zaklada :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Love is gentle as a rose

And love can conquer any war

Love transcends all space and time

And love can make a little child smile

(Lenny Kravitz, a very smart and wise man... :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubezen je kot ostala čustva lahko samo občutit...težje pa opisat.... :wub: :wub:

Pravzaprav jo najlepše opišeš z dejanji.

Besede so samo pomožno sredstvo. Prosojni oblački soparice, ki se dvigajo nad okusno jedjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

If he didn't want me to praise him with music...why

implant the desire? And then deny me the talent!

...killing me softly....

:ph34r:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta izjava je zelo ljubezenska in globoka:

Zastopim Preserna in njegovo ljubezen do Julije!?

Zal...

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Bolje je nikoli ljubiti,

kot ljubiti nekoga in ga izgubiti

:cry: :unsure:!

bull shit

Izgubljena ljubezen --duhovna rast, spoznavanje sebe, svojih čustev, občutek pogrešanja, miljon vprašanj na katere odgovore iščeš sam, žalost,tako svinjsko sam si na tem svetu, nastanek najlepše poezije vse to ti prinese nesrečna ali izgubljena ljubezen. Ko daš vse to čez ( kar ne ubija krepi) nastane prostor za novo in vsaka je drugačna in vsaka lepa dokler te ne doleti tista ,,prava,, pa tud če te ne ---vsaj veš kaj si iskal. Tisti, ki nikoli ne ljubi in ne izgubi marsičesa ne ve in ne razume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bull shit

Izgubljena ljubezen --duhovna rast, spoznavanje sebe, svojih čustev, občutek pogrešanja, miljon vprašanj na katere odgovore iščeš sam, žalost,tako svinjsko sam si na tem svetu, nastanek najlepše poezije vse to ti prinese nesrečna ali izgubljena ljubezen. Ko daš vse to čez ( kar ne ubija krepi) nastane prostor za novo in vsaka je drugačna in vsaka lepa dokler te ne doleti tista ,,prava,, pa tud če te ne ---vsaj veš kaj si iskal. Tisti, ki nikoli ne ljubi in ne izgubi marsičesa ne ve in ne razume.

Če pa tako prekleto boli :cry: :cry: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja boli, sam ne morš verjet :UMRET SE NE DA zaradi tega. Neglede kok te v prsih stiska in kok si želiš, da se ne bi več zbudu- Vedno pride nov dan, pa še en , pa še en in počas se navadiš na bolečino in pol enkrat mine---to ti pa jaz garantiram--100% mine. Seveda edin če traumiraš v nedogled in se zapreš v samostan in SAM nočeš da mine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bull shit

Izgubljena ljubezen --duhovna rast, spoznavanje sebe, svojih čustev, občutek pogrešanja, miljon vprašanj na katere odgovore iščeš sam, žalost,tako svinjsko sam si na tem svetu, nastanek najlepše poezije vse to ti prinese nesrečna ali izgubljena ljubezen. Ko daš vse to čez ( kar ne ubija krepi) nastane prostor za novo in vsaka je drugačna in vsaka lepa dokler te ne doleti tista ,,prava,, pa tud če te ne ---vsaj veš kaj si iskal. Tisti, ki nikoli ne ljubi in ne izgubi marsičesa ne ve in ne razume.

Se strinjam Lina.. :notworthy: :yea2:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Being in love is like being in a boxing match... Sometimes when you come out of the ring, you're all bloody and bruised :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Being in love is like being in a boxing match... Sometimes when you come out of the ring, you're all bloody and bruised :devil:

Kako lepo rečeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja boli, sam ne morš verjet :UMRET SE NE DA zaradi tega. Neglede kok te v prsih stiska in kok si želiš, da se ne bi več zbudu- Vedno pride nov dan, pa še en , pa še en in počas se navadiš na bolečino in pol enkrat mine---to ti pa jaz garantiram--100% mine. Seveda edin če traumiraš v nedogled in se zapreš v samostan in SAM nočeš da mine.

Kaj pa če ne mine, če ne znaš iz tega ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo ljubiti--nikakor ni isto kot stati v ringu. Torej je že štart popolnoma zgrešen. Prej bi rekla, da je kot ringešpil (jest naravnost obožujem vsetake ,,otročarije,,) prostovoljno greš gor in občutki so božanski in ko je konec je konec greš pač še enkrat pa še enkrat--ok včasih mal počakaš če ti je slabo al rabiš mal pavze. Lohk maš pa srečo in naletiš na takega, ki je ,,pokvarjen,, in se nikol ne ustavi---sicer potem niso občutki skoz božanski gre mal gor pa mal dol pa kakšen luping, evforije se mal navadiš ampak je lepo.

Stigmata: mine boš vidla /vidu, da mine in pol je le še spomin in včasih mal zadrege in čudenja na način ,,u fak, kva mi je pa takrat blo?,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če ne mine, če ne znaš iz tega ...?

Vse se da, sam če se hoče. Šta se mora, nije teško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!