Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

Vse se da, sam če se hoče. Šta se mora, nije teško.

:yea2: :yea2: :yea2:

:004

p.s.

Vem, da razumete, da sem se zelo potrudla zgornje napisat..... :naughty: ...nekako izrazit z besedami..... :rolleyes:

Kwa češ. post je pa le post.... eden več.... :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo ljubiti--nikakor ni isto kot stati v ringu. Torej je že štart popolnoma zgrešen. Prej bi rekla, da je kot ringešpil (jest naravnost obožujem vsetake ,,otročarije,,) prostovoljno greš gor in občutki so božanski in ko je konec je konec greš pač še enkrat pa še enkrat--ok včasih mal počakaš če ti je slabo al rabiš mal pavze. Lohk maš pa srečo in naletiš na takega, ki je ,,pokvarjen,, in se nikol ne ustavi---sicer potem niso občutki skoz božanski gre mal gor pa mal dol pa kakšen luping, evforije se mal navadiš ampak je lepo.

Stigmata: mine boš vidla /vidu, da mine in pol je le še spomin in včasih mal zadrege in čudenja na način ,,u fak, kva mi je pa takrat blo?,,

Ringelšpil......vrtenje v neskončnost......želodec.......potem iznenada :SS

Ja res mine......samo salamensko negravžen okus ostane v ustih!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da, sam če se hoče. Šta se mora, nije teško.

MORA se samo umret, vse ostalo so želje, volja... ... ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne pocutim se vrednega pisati v tej temi....

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

a to maš nove štose?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MORA se samo umret, vse ostalo so želje, volja... ... ... ;)

umret pravijo, da je nujno ... jaz tega še ne vem ... za davke pa vem, da se jih "mora" plačat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I've tried to need someone, like they needed me

I opened up my heart, but all I did was bleed

I don't need no lover, just to get screwed

They don't make a bandage, that's going to cover my bruise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne pocutim se vrednega pisati v tej temi....

Prjatu........ :friend1:

..vreden si, da pišeš povsod, vedno in v vsako temo.

Če ti seveda to kaj pomeni. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo ljubiti--nikakor ni isto kot stati v ringu. Torej je že štart popolnoma zgrešen.

Lina a si kdaj pomislila, da ljudje pac dozivljamo stvari na drugacen nacin kot ti :? :hmm: sto ljudi sto cudi!!!! neverjetno, a???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstopil sem sproščen, odprtega uma in odprtega srca.

Šit! Kje sem? V ringu! Zavem se, da nimam mojega ščitnika za zobe, nimam opreme in niti najmanj nisem pripravljen za dvoboj.

Še preden se sploh zavem dobim močan direkt in ko se malo opomorem dobim še uppercut.

Blisku v glavi in nezavesti sledi zavedanje, da ležim krvav na tleh...

Ali je sodnik že odštel deset ali imam še možnost vstati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, absolutnih resnic seveda ni. Lahko pa vam povem (če seveda koga zanima) naslednje:

Če bi se kdaj izkazalo, da gre pri ljubezni za mikastenje v ringu, bi me to precej podrlo. Najbrž še bolj kot trditev, da je Zemlja okrogla in da se za nameček tudi vrti... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je sodnik že odštel deset ali imam še možnost vstati?

Vedno se lahko pobereš ... in vedno je dovolj nasprotnikov... vprašanje je zgolj, če si v "looking for a fight" moodu ...

drgač pa - trening je zakon, krepi telo in duha, celega človeka... lahko tudi s prijatelji ob pivu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno se lahko pobereš ... in vedno je dovolj nasprotnikov... vprašanje je zgolj, če si v "looking for a fight" moodu ...

drgač pa - trening je zakon, krepi telo in duha, celega človeka... lahko tudi s prijatelji ob pivu!

Ja to je pa sveta resnica. Saj boli, ampak je dober trening. Odličen trening. In ko se rane malo zacelijo, vidiš, da greš naprej močnejši in boljši.

Tale prispodoba z ringom na žalost ni povsem zgrešena, vsaj po mojem mnenju ne...

Ampak ko potegnem črto, kar slišim:

"Gentlemen! Welcome to Fight Club. If this is your first night...you have to fight!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa sveta resnica. Saj boli, ampak je dober trening. Odličen trening. In ko se rane malo zacelijo, vidiš, da greš naprej močnejši in boljši.

Tale prispodoba z ringom na žalost ni povsem zgrešena, vsaj po mojem mnenju ne...

Ampak ko potegnem črto, kar slišim:

"Gentlemen! Welcome to Fight Club. If this is your first night...you have to fight!"

je pa res, da so tisti v fight clubu na koncu ugotovili, da se fajtajo sami s seboj :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res, da so tisti v fight clubu na koncu ugotovili, da se fajtajo sami s seboj :D :D

Hmmm...mogoče pa je nekaj na tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ne, ne približuj se! Od daleč bi rada

želela, ljubila tvoje oči,

ker sreča je lepa, le, dokler je nada,

ko o sebi šele napovedi rodi...

Maksimović

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... :hmm: ...od kdaj je ljubezen fajt?? :hmm: ...svasta... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...mogoče pa je nekaj na tem...

Sigurno, da je nekaj na tem. Odgovori na vprašanja: Zakaj tako hrepenim? Zakaj toliko dam? Kaj pričakujem? Zakaj to pričakujem? KDO SEM??? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V majhni ribiški vasi ob morju živel je fantič. Živahen, radoveden, navihan, poln domišljije in idealov. Nenehno spraševal je dedka:«Dedek, kaj je za tistim hribčkom, kjer se morje konča?«. Ded se je zazrl v omamen sanjski zahod, kjer se je sonce utapljalo v brezkončno morje ter mu odgovoril:«Nič posebnega, morje…..morje, ki se konča spet z obalo in na drugi strani živijo pravtako dedki s svojimi vnučki«. Fantič bil je zadovoljen z odgovorom….

………………

Minevala so leta, fantičeva domišljija in radovednost sta bili neukrotljivi……………

………………

«Pa saj to ne more biti res«, si je dejal fantič. »….pravgotovo je še nekaj za tem hribčkom….le kaj mi dedek prikriva ? Zagotovo je tam nekaj, kar me bo izpolnjevalo in dušilo radovednost, mogoče lovijo tam večje ribe, gradijo večje ladje….«. Svoj dvom je delil z dedkom, ko sta nekega večera opazovala spet novo igrico prelivanja barv narave, ki se je izživljala ob sončnem zahodu. In dedek je delal modro:«Dragi fantič, izdelal ti bom čolniček, zavil kolač kruha in se prepričaj sam. Skrbelo me bo zate, vedar vem, da se boš vrnil ko boš odrastel….:« In res, fantič in dedek sta vso zimo izdelovala čolniček, ga barvala, šivala jadro, dolbla vesla….. Zgodaj poleti čolniček bil je nared…..

Prišel je dan slovesa….bilo je jutro, ko je dedek vedel, da bo izgubil nekaj čudovitega…smeh, ki se je že od zjutraj razlegal po tihi vasici ter vir neizmerne hvaležnosti fantiča, ko mu je s toplimi iskricami v očeh vračal dobroto, ljubezen in se mu zahvaljeval za življenje prav vsak dan…. Fantič je bil pogumen in srce mu je igralo, ko je idealiziral, da bo razvozlal skrivnost neznanih dežel za hribom obzorja, videl velike ladje in ujel velike ribe…. Dedek je fantiča objel ter šepnil:«Pojdi in najdi, kar iščeš, ….«

Čolniček je polzko in nesigurno rezal valove, nežen vetrič je božal jadro….po mirnem in spokojnem morju in dedek je stal na obali, dokler čolniček s fantičem ni postala le majhna pikica na obzorju, kjer se je sonce poigravalo in poskakovalo na razigranih mehkih valovih. Po spokanem starem licu so mu polzele težke solze, obraz je ostal brezizrazen…….in vendar je v starčevem srcu plamtel majhen neugasljiv plamen ljubezni, ki je bila brezpogojna in večna……

………….

Tako so minevali dnevi, meseci, leta, ko je starec ritualno zrl v sončni zahod………….., zamišljeno sedel v lesenem naslonjaču in zrl v peč, kjer so borovci greli starca ……….., gledal ostre strele, ki so razpolavljale razvetljeno obzorje in razdivjano morje, ter ko so veje dreves klanjale in segale v premočeno zemljo….. vedel je, da je storil, kar je moral, verjel je, da se bo fantič vrnil nazaj…..

…………

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me je ruknilo 220.000V v obliki prelepega ženskega teleščka :wub: !

Is it love or is it just sex :P :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me je ruknilo 220.000V v obliki prelepega ženskega teleščka :wub: !

Is it love or is it just sex :P :?

jaz samo vem, da nisem jaz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me je ruknilo 220.000V v obliki prelepega ženskega teleščka :wub: !

Is it love or is it just sex :P  :?

Preveri kakšen avto vozi, če je BMW ali AUDI, pol si zaljubljen :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me je ruknilo 220.000V v obliki prelepega ženskega teleščka :wub: !

Is it love or is it just sex :P :?

Če je bila za povrh vsega skoraj ves čas tiho, B)

če ti je že takoj po dveh pijačah dala, :naughty:

če si vse štiri pijače ti plačal, :?

če te je vprašala, a imaš stanovanje ali hišo ali še živiš pri starših, :hmm:

če jo je zanimal tvoj mesečni proračun, :blink:

če ti je takoj nato rekla, da tako dobro se pa ni še z nobenim, :naughty:

če .....

:doze:

potem je to ziher LJUBEZEN. :rolleyes: :) :wub: :004

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!