Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

Imam vse, a nimam nič.

Brez tebe...

Narahlo stopam po oblakih sanj,

da se ne zbudim.

Čeprav vem, je vse zaman.

In sanje, sanje so vse,

kar ostalo mi je.

Od tebe...

Pa vendar, upanje ostaja.

Da ko se zbudim,

ponovno zaspim.

Ob tebi... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rojstvo ljubezni je to, ko se ena ljutkana pupa vleze drugi pupi cez kolena, pa rece: "povej mi kaj o Zoku..:" :P

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, žrebček, a ne upaš več tvegat? ;) :P

Alla B)

Look who's talking... :naughty: :devil: :ph34r: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rojstvo ljubezni je to, ko se ena ljutkana pupa vleze drugi pupi cez kolena, pa rece: "povej mi kaj o Zoku..:" :P

:wub:

A se ti lahko vležem čez kolena, te kjutkano pogledam in ti rečem: "Povej mi kaj o Zoku!" ;) O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti lahko vležem čez kolena, te kjutkano pogledam in ti rečem: "Povej mi kaj o Zoku!" ;) O:-) :D

zok je še premlad za tebe... lahko se pa meni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezensko pismo z interneta : :blink: :blink: :blink:

Ljubljena Majdka!

Željno pričakujem, da bi te moje zmedene misli krepile najino večno ljubezen kot nežno petje slavčka... Predragocena moja... Hrepenim da bodo ter moje besede lahko prišle do tebe, kot nevidni duh ljubezni... Rad imam tvojo bližino!

Sladka Majdka! Tvoja podoba me osrečuje kot sto najdrobnejših iskric. Preziram osamljenost od Tebe... Pesem Tvojega obličja me raduje kot sto zvezdic na večernem nebu. Zelo imam rad tvojo dušo! Srček moj... Božanska Majdka! Tvoj vzdih me poživlja kot morje hrepenečih planetov. Sovražim če nisi na dosegu mojega očesa... Najlepša roža ti lahko zavida iz vsega srca! Trpim Tvojo neprisotnost ob meni. Predragocena milina moje duše!!! Obtožujem samoto! Predragocena milina moje duše!!! Tvoj poljub mi nudi toliko, kot giga-lijon hrepenečih planetov. Milina moja... Moja prejšnja... mi ne pomeni nič. Ljubim tvoj obstoj! Tvoj glas me prebada, kot tisoč trenutkov resnice. Ljubim tvojo ljubezen! Vsaka lepotica - ona mi pač ne pomeni nič!

Naj se poslovim z izjavo, da moje skrite želje niso kot dim... - končno srečen... Najljubša Majdka! Naj zaključim z mislijo, da moje strasti osmišljajo življenje... - pa če to priznava ali ne... Predragocena milina moje duše!!! Toliko mi že lahko zaupaš!

Vedno Tvoj Franci...

:cry: :doze: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezensko pismo z interneta : :blink: :blink: :blink:

Ljubljena Majdka!

Željno pričakujem, da bi te moje zmedene misli krepile najino večno ljubezen kot nežno petje slavčka...

Vedno Tvoj Franci...

Matr je hinavski tale franci! :hmm: ...kaj vse ni natvezil, samo, da bi krancl snel! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je hinavski tale franci! :hmm: ...kaj vse ni natvezil, samo, da bi krancl snel! :angry:

treba shranit tole pismo, če bo treba kdaj copy/paste naredit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljena Majdka!

Željno pričakujem, da bi te moje zmedene misli krepile jada jada jada... :wacko:

ta je bil pa ziher zadet ko je to pisu... :doze:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je bil pa ziher zadet ko je to pisu... :doze:

...ja ampak ne od Amorjeve puscice, je mogu popc kako crtico potegnt! :hmm: no bistvo pa je, da deklice ob francitovemu pisanju malcek glavo postrani nagnejo, ustnice do usesnih mecic potegnejo in se zasanjajo mislec ("Ja pa kje ti Franci zvis")... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Francl je mal štorast, ampak je imel verjetno dober namen. Amateur. We could do a lot better... :D

Kaj vse bi deci naredil za en dober poriv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Francl je klasična stara dunajska šola. Kolk pa taka klasika današnjim princeskam še paše, pa pismo ne pove :hmm: :lol1:

Skratka tehnike so različne, cilj pa vedno isti, a ne guys? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majdkin odgovor : .) :P :D

Gospodar Franci!

Bojim se da bodo pesmi radosti dosegle Tvoje srce kot že NIKOLI doslej... Vitez moj... Dih mi zastaja ob misli, da bi moje žalostne pesmi dosegle Tvoje srce kot bežen privid... Nadvse ljubim tvojo zvestobo! Moj labodji spev... Dih mi zastaja ob misli, da bi moje prošnje razkrile moja globoka čustva kot ptice na perutih.

Najdražji Franci! Tvoj lik me nagrajuje kot stotine in stotine Tihih pogledov. Trpim če niso v moji bližini... Tvoj nežni dotik me vzradosti kot 2000 nebeških stebrov Obožujem tvoj obstoj! PreDragi... Ljubljeni Franci! Tvoja prisotnost me utrjuje kot morje trenutkov resnice. Preziram če Te ni ob meni. Mr. Bean bi si lahko zamislil... Zaničujem če Te ni ob meni. Najljubljenejši!!! Zaničujem vse razen tebe! PreDragi... Vonj tvojega telesa me nagrajuje kot na stotisoče Amorjevih puščic... Moja pesem... Vsak lepotec - ti si stokrat mogočnejši od njega... Rada imam tvojo pojavo! Tvoj nasmeh me prebada, kot stotisoč pekočih sonc. Spoštujem tvoj izgled! Vsak maneken je Tvoja bleda senca. Moj, moj... Najdražji Franci! Tvoj (na)smeh me rani kot trilijon Amorjevih puščic... Trpim če nisi v moji bližini... Veselko je manj privlačen kot si ti. Preziram Tvojo odsotnost! Predragoceni moj... Obtožujem Tvojo neprisotnost ob meni. Najdražji... Tvoja zadnja beseda me hrani kot tisoč svetov. Možatost moja! Vsak lepotec mi ne pomeni nič. Strastno ljubim tvojo iskrenost! Tvoj vzdih mi pomeni več kot 1001 Amorjevih puščic... Želim tvojo dušo! Vsak maneken se lahko skrije pred tabo.

Naj zaključim z mislijo, da moja upanja pomenijo konec trpljenja... - s teboj edini Franci! Želim da moje prošnje padejo na plodna tla... - končno srečna... Sonce moje... Resnično - Dragi! - in so lep korak v prihodnost... Gospodar Franci! Naj zaključim z mislijo, da te Moje misli pomenijo nov začetek za Naju, - končno srečna... Gospodar mojega srca...

Za vedno tvoja Majdka...

:xx: :xx: :xx:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuelchek, sej ves, js sm se otrok... ...in ta "otrok" na sliki ma 16 let... O:-) :)

sicer pa - a zdej pa se gledat ne smem nicesar?!? :blink: ...ceprav raj gledam slikce ene druge pupe, hehe, sam te so pa predobre d bi jih kamorkol objavu - treba je bit mal egoist!! :naughty: :devil: :wub:

glede franclna pa majde pa tega stuffa - mens e res smilita... :wacko: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uboga Majdka, tako ji dih zastaja, da niti enega stavka ne more dokončati. :cry:

Ljubezen nam je vsem v pogubo ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen nam je vsem v pogubo ... :rolleyes:

:cry: :cry: :cry:

Eh, qurc, se smo itak ene zgube....je pa čist vseen, če smo tut pogube.... :blink: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:  :cry:  :cry:

Eh, qurc, se smo itak ene zgube....je pa čist vseen, če smo tut pogube.... :blink:  :hmm:

JS NISM!!! js sm lep, pametn, pogumen, in zazeljen v zenskih krogih!! :naughty: :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JS NISM!!! js sm lep, pametn, pogumen, in zazeljen v zenskih krogih!! :naughty: :P

Svaka ćast, Zok, svaka ćast.... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

V krogih al v krožkih? :rolleyes: :devil: :naughty:

:kva2: :xx: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka ćast, Zok, svaka ćast.... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

V krogih al v krožkih? :rolleyes: :devil: :naughty:

:kva2: :xx: :P

Na čajankah :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!