Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

na forumu RKC se najde tudi kaj drugega poleg ovac.... :photo:
Mas res. Zraven vsake crede ovc je pes cuvaj (ampak to si rekla, da ze imas :P ) pa se en pastir....

Sam glede na to kaj se dogaja zadnje case so ti pastirji al motoristi (kar ti spet ne isces), majo rajs majhne fantke (tko da odpades kot knof od gat) al so pa na najboljsi poti, da se stegnejo. Pa se sami ne vejo, kam. :devil:

Glede ostalga pa....mogoce pa tut ti ne ves, kam bi se stegnla... Enkrat govoris eno, pol spet neki druzga... Pejt raj na en kofe... pa cik :whistle:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je v ljubezni tako, da tisti(a), ki išče, ne najde. E, to pa je problem. Jebiga :photo:

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A eno da si rekla? Mogoce tole?

...midve mava pa najino đezvo :wub:

Pa tole?

...da si zelis to kar imas...

Samo potem ne jokat, da bo dolgo leto :P

(a ti se poiscem, kje si to rekla)

A mi mal tukajle dvojna merila vohamo, a :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se zaljubite v nekoga, ki vas ne ljubi, bodite nežni s sabo. z vami ni nič narobe. ljubezen samo ni izbrala počivati v srcu drugega. Če pa se v vas zaljubi nekdo in ga ne ljubite, bodite hvaležni, da je ljubezen potrkala na vaša vrata, toda nežno zavrnite darilo, ki ga ne morete vrniti. ne izkoristite prednosti in ne povzročajte bolečine. kako delate z ljubeznijo kaže na to kako delate s sabo in vsa naša srca občutijo iste bolečine in radosti, četudi so naša življenja in poti različne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri se ne vozijo z motorjem ker imajo doma psa-ženo

No to je pa dobro imeti v mislih. Če si bo "žena" slučajno zahotela psa in sprehajanja v poznih večernih urah, da je morebiti nekaj z mano narobe oz. da nekaj ne bo najbolj vredu. :blush:

Pa sej ne da bi bil pes :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..."slepa kura zrno najde"...
Kako je moral biti ponosen sam nase tisti, ki si je tole izmislil (razen, ce se ne obraca v grobu vsakic, ko tole napisejo v napacnem kontekstu).

Mene pa nekaj drugaga zanima... Glede tiste slepe kure... Mislis, da je ona tudi opazila, da je nasla zrno.... ali pa je bila ze tako otopela, da je bilo zrno zanjo samo se en kamencek vec....

...če ti to kar imas ni dovolj...
Meni to kar imam ni dovolj... vsaj trudim se, da mi ne bi bilo...

Saj je lepo, ce je clovek zadovoljen s tem kar ima, ampak tukaj se zna skrivat ena huda past. Takole na enem butastem primeru...

Recimo cepetanje na mestu. Se ti prav fino zdi, da te cevlji ne zulijo, pa pocasi si utrdis teren pod sabo, potem ze tocno ves, kje je kaksna izboklina, pa se ne spotaknes vec, tocno ves, do kje si steptal in kje je meja in veselo cepetas ves zadovoljen sam s seboj, kaj si si ustvaril in kaj imas...

Ampak ponavadi spregledas, da zacnes zaradi stanja na mestu pocasi rjaveti... in ponavadi tudi spregledas, da si vedno pocasnejsi.... Oci si zamazes s svojim zadovoljstvom, preprican si, da je se vedno tako kot je bilo na zacetku...

Kar sicer ni nic narobe. Pac tako je. Hudic pa je, kadar se kaj spremeni. Recimo kar naenkrat zacne padat dez. In ti spodrsne in pades na nos v blato.

Eni potem krivijo dez... drugi to, da je zemlja postala spolzka... eni pa vidijo, da so bili premalo pozorni na to kaj se dogaja...

A je nas dragi marsal rekel: zivi, kot da bo sto let mir, in bodi pripravljen, ko da bo jutri vojna (ali nekaj podobnega, saj nima veze)

Raje en primer z motorji, mogoce?

Imas motor. In si zadovoljen z njim. Je tocno to, kar si vedno sanjal, da hoces imeti. In se veselo vozis z njim...Ampak, ce se samo vozis, zacne rjaveti. Pa kaksna napakica se kje pokaze. Pa kaksna stvar se pokvari.

Je treba malce podmazati vsake toliko casa. Ali pa kaksen servis narediti. Je treba skrbeti zanj.

Sicer pa baje plasticarji nimajo teh problemov. Pride vsako leto nov model, pa se ga hitro zamenja... (ne vem, naj kaksen pove....pa da ne bi bil kdo kaj uzaljen, nimam nic proti plastiki... )

A sem cisto zasel? Totalno zgresil smer?

Eh, mogoce takole... Ce bi bili ljudje zadovoljni s tistim, kar imamo, potem bi se zmeraj ziveli v jamah, oblacili bi se pa v krzno.

Se je treba vedno truditi izboljsati to, kar imamo.

In drugega ni mogoce spremeniti. Vsak se lahko sam spremeni, ce se hoce. Drug mu pa lahko samo pomaga. Mu pokaze kako, lahko mu pa da roko, da mu ne spodrsne. Lahko ga celo nosi, samo takrat se en matra za oba. Parazitov pa ponavadi noben ne mara....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe razumel ...al sem pa jest cudno povedala :closedeyes:

gre za iskanje zadovoljstva v stvareh, ki jih imaš....gre za hvaležnost da imaš to kar imaš, ke bi lahko bilo hudičevo slabše....gre za iskanje PRAVEGA bistva....gre za iskanje notranjega zadovoljstva, kateremu stvari ki jih imaš trenutno v "meseni" obliki ne pripomorejo...

ne gre za cepetanje na mestu..ne gre za stagniranje.....ne gre za otopelost...ne gre za lagodnost in izogibanje bitkam za prav, ker smo prevec leni in nam je zato to kar imamo "dovolj" ...

zato...če nisi zadovoljen s tem kar imaš... :doze:

išči dalje...a na pravem mestu....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otrok... veselje, dolznost, skrbi...

Kako iz ljubezni dveh nastane "cudez" narave, novo zivljenje.... Vsaj tako bi moralo biti.

In to majceno nebogljeno bitje potrebuje mater...ki mora pozabiti nase, ker otrok mora jesti. In oce mora pozabiti nase in mora stati zenski ob strani.

Ampak kmalu pride cas, ko je treba otroku pokazati, da je on novo bitje. In zenska mora postati spet eno z moskim, ne pa da "visi" na otroku.

Otrok si bo potem s casom nasel svojo polovico in bo spet nov krog. In tako se mora obracati zivljenje.

V tem cudnem degeneriranem casu pa nastajajo anomalije. Zenske hocejo biti eno z otrokom, otroci so razvajeni in izsiljujejo starse... Ni vec pravih vrednot, ni vec pravih razlogov za borbo za obstanek in nadaljevanje vrste, za prenos genov v novo generacijo...

In se spomnim, ko so otroci v vrtcu imeli predstavo za starse.... Ok, to nima veze s tem....Po predstavi pa je moj divjak udaril eno puncko. Ta puncka pa takoj v jok. In preden sem lahko karkoli odreagiral, je mama od te puncke usekala mojega. In ko sem lovil sapo, je vrgla ven najbolj butast izgovor... Ona mora zascititi svojega otroka...

Pa pizda ne me basat s takimi oslarijami. Ce bi v tistem momentu uporabil njen izgovor in se jaz sel v zascito svojega otroka, bi jo zmlel v krvavo kepo mesa. Otroci se morajo nauciti postaviti zase.

...a na pravem mestu....

Teorija je eno, praksa je nekaj drugega. In za nazaj je lahko biti pameten...

...če nisi zadovoljen s tem kar imaš...
Kup spominov, kup dolznosti, kup sranja, ki ga se nisem razresil, pa ga moram nosit, kup zelja, kup nacrtov...

In pod vsem tem je tezko neobremenjeno pogledati nase in reci to in to imam in zadovoljen sem s tem, kar imam. Saj res, kaj pa sploh imam? Prekleto malo "stvari" mi je ostalo. Mogoce kaksno imam, pa je niti ne opazim. Za kaksno sem pa preprican, da je nimam, pa jo imam. Tisto, kar mislim, da imam, pa v resnici ne obstaja...

Fak, zdej me pa spet glava boli. Se mi zdi, da zdravje tudi ni ena od stvari, ki bi mi ostala.

Sicer sem si pa itaq sam kriv. Za marsikaj. Delam s seboj kot svinja z mehom.

Saj ne vem, kaj se sploh pritozujem; prej bi moral misliti na to.

Eh, ja, spomini....In kot ima Sym v podpisu (oz. kakor je rekel Hauerjev Rutger): All those ... moments ... will be lost in time ... like ... tears in rain...Time ... to die.

Ja, enkrat ziher. But not yet. (Gladiator je tut en tak krasn film)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubezn ni instant župa v vrečki ... Je treba skrbno sestavine izbrat, nežno očistit in počasi v lonce vkup djat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske so precej zajebana stvar za pripravit. Nihče še ni pogruntal, kako dolgo jo je treba kuhat, da postane mehka. Oziroma je tako, da je lahko v nekem trenutku mehka, potem pa je naslednjo sekundo, če je ne zaužiješ, spet trda. Nekateri celo prisegajo, da dalj časa kot kuhaš žensko, trša je. :grim

Menda pa jih precej omehčajo diamanti. Pa ne samo tisti iz draguljarne. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubezn ni instant župa v vrečki ... Je treba skrbno sestavine izbrat, nežno očistit in počasi v lonce vkup djat ...

Napača......tam so že vse na kup zbrane........treba je samo zadevo POGRET!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napača......tam so že vse na kup zbrane........treba je samo zadevo POGRET!!!!!!!!

pogrevanje pogreje tud vso tisto nesnago ki se je nabrala med predelavo...ma sym kar prav....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrevanje pogreje tud vso tisto nesnago ki se je nabrala med predelavo...ma sym kar prav....

Med pogrevanjem nesnago z žličko posnet in stran zmetat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrevanje pogreje tud vso tisto nesnago ki se je nabrala med predelavo...ma sym kar prav....

Nima.....jaz govorim izključno in zgolj o "JUHICI"....pa naj bo ta Magi s cmočki,....al pa Knoor Blejska juhica...........vsaka je dobre....najbolj pa takrat,ko si lačen!!!!!

Ko pa si lačen ljubezni........khmmmmmm....sej ne,da sem jaz zlooooooooo pameten.....ampak,......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima.....jaz govorim izključno in zgolj o "JUHICI"....pa naj bo ta Magi s cmočki,....al pa Knoor Blejska juhica...........vsaka je dobre....najbolj pa takrat,ko si lačen!!!!!

Ko pa si lačen ljubezni........khmmmmmm....sej ne,da sem jaz zlooooooooo pameten.....ampak,......

mhm....ampak tle debatiramo o nečem drugem :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že vlečemo vzporednice med kulinariko in ljubeznijo, je treba ugotoviti, da nihče ne more celo življenje jesti samo gobove juhe. :grrr Ga bo zamikala tudi kurja ali pa goveja. Pa zeljenjavna se tudi prileže vsake toliko. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že vlečemo vzporednice med kulinariko in ljubeznijo, je treba ugotoviti, da nihče ne more celo življenje jesti samo gobove juhe.  :grrr Ga bo zamikala tudi kurja ali pa goveja. Pa zeljenjavna se tudi prileže vsake toliko.  :grim

za vas samo ričet!-...pa progaste pižame <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!