Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

lubezen se sama futra :P če znaš ;)

pleša se pa tud da popravt, mam eno lasuljo viška če rabš :whistle:

ja,sam če on pušča denarnico zvečer na mizi v dnevni sobi,pol se lahko futra tudi sama,je res. :slap:

pleša naj pa kar bo.mi lahko vsaj moja včasih,ko jo malo sentimentalnost pa čustva preplavijo (se mi zdi de so včas mal hormoni,včas pa luna), reče: ja lubi , a te le mal preveč sekiram,veš,sej te mam rada, bom mal pazla za vnaprej. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj tipa "fiki, jaz te mam tak rada....franc, daj dve pive"

:lol1: tole se pa sliši kot da je prava "članica", ane? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že to?

lumpka, mal bolj počasi vozi, glih tolk,da te bo lahko dohitela,pa na kofe zavijta,ker zgleda da se marat z njo šele spoznati. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lumpka, mal bolj počasi vozi, glih tolk,da te bo lahko dohitela,pa na kofe zavijta,ker zgleda da se marat z njo šele spoznati. :D

Sej vozim počas :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vozim počas :closedeyes:

ja...no ... pol si moraš pa nekaj za na hitro omislit( vapo,pervy,kandidadov kolkr češ , ti sam u kakšno ne tolk globoko temo napiš, de bi rada neki hitrga). ja sej ljubezen je čudna, pride kadar se njej zahoče, ne ko jo mi čakamo.

pa včas se pojav med f**om, no mal bl na koncu , sploh če zaradi čustev ta zvodeni v sex.no pol je pa samo še mejhen korakec ,pa si tam! sam de ne bom pol jaz kriv, ker ne boš vedla kaj počet z njo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...no ... pol si moraš pa nekaj za na hitro omislit( vapo,pervy,kandidadov kolkr češ , ti sam u kakšno ne tolk globoko temo napiš, de bi rada neki hitrga). ja sej ljubezen je čudna, pride kadar se njej zahoče, ne ko jo mi čakamo.

pa včas se pojav med f**om, no mal bl na koncu , sploh če zaradi čustev ta zvodeni v sex.no pol je pa samo še mejhen korakec ,pa si tam! sam de ne bom pol jaz kriv, ker ne boš vedla kaj počet z njo. B)

med f.... se nikol ne pojav...tist je nekaj čist druzga ;)) Ma ja bo že pršla k bo htela, sam ponavad se jih takrat več najde. K si sam pa ne. Ma no do takrat pa rock n roll

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med f.... se nikol ne pojav...tist je nekaj čist druzga ;) ) Ma ja bo že pršla k bo htela, sam ponavad se jih takrat več najde. K si sam pa ne. Ma no do takrat pa rock n roll

:worship::worship: rock'n'roll baby tudi jaz tebi :D:yea2:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno sem zgubla vero v skupno vzajemno ljubezen :eek:

kako je pa lahko en osamljen vzajemno ljubljen? sej to ni tema o zdr.zavarovalnicah.

ja,je jeba če morš bit doma. sam men je pa kr,sm mel 3 dni skor skoz mir!

zakaj - zgubla??? tuki ni za verjet al pa ne verjet, tuki se daje in prejema. lp

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj eno mlado punco osvojim,94 letnik?Sam ka ji je sedaj dedek umrl.pa ne vem ka naj naredim,moje sožalje sm ji že izreku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj eno mlado punco osvojim,94 letnik?Sam ka ji je sedaj dedek umrl.pa ne vem ka naj naredim,moje sožalje sm ji že izreku.

Na take stvari ti noben ne more dat odgovora. Ali je ali ni. Simple as that!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ti ne veš kako se osvaja?? Z okupacijo poba! Strategija, pomembne točke, poznavanje nasprotnika Hehe!

Čista zmaga je ko lahko razmišlja samo še o tebi. Ampak nikoli za vedno. okupacija veliko stane :whistle:

Ampak vedno jo lahko okupira tud kdo tretji. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo reči da zgleda 18 let stara, pa je tvoja.

Jest sem si zadnč eno luštno zmislu ko je poblinkala z modrimi učki proti soncu...Se mislu de gre policija s pržganimi lučkami :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozitivno je da se je že nasmejala ko sm reku da jo ne poznam.Ko sm ji izreku sožalje.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozitivno je da se je že nasmejala ko sm reku da jo ne poznam.Ko sm ji izreku sožalje.

moja teta je tud spoznala svojga moža na pogrebu in sta še danes po 36 letih skupaj, mogoče zna bit nekaj na tem.

ne vrzi puške v koruzo , pa zmigaj se da ne boš potem kaj bentil,ker si čakal! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekle in ljubezen so kot senca, ki te vedno spremlja, ko sije sonce in izgine, ko nate preneha sijati sonce ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA a bo šla z mano na motosrečanje?

Al še zmer žaluje za dedkom?

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA a bo šla z mano na motosrečanje?

Al še zmer žaluje za dedkom?

Povej ji, kaj čutiš, povabi jo na pijačo, bodi prijazen, ne bit samovšečen, daj ji občutek veličine, podajaj ji poklone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok jo bom povabil na pijačo,pa reku bom če bi rada se sprostila.OK?

AAAAAAAAAAA,Pa darilo ji še dal.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAA, darilo sn spregledov, počak na "second date"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAA, darilo sn spregledov, počak na "second date"

:worship: ja tole z darilom...ja,definitivno rajš počakaj pa rajš poslušej kaj govori,sploh pa kaj ji je všeč, ti bo dala sama napotke ,česa si želi. pa ne glih kakšnega kredita jemat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAA bom zbral bol izkušeno,Karmen Penca 88 letnik,če bo hotla z mano bit.mogoče jo kdo pozna.Pa ne bom omenju da sm drugo osvaju tej taprvi.Pa še naša članica je pa na srečanju bo.Pa že prej sm bil u njo ona pa vedla to da sm u njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!