Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

AAAAAA bom zbral bol izkušeno,Karmen Penca 88 letnik,če bo hotla z mano bit.mogoče jo kdo pozna.Pa ne bom omenju da sm drugo osvaju tej taprvi.Pa še naša članica je pa na srečanju bo.Pa že prej sm bil u njo ona pa vedla to da sm u njo.

:O:D res ti hvala, ker si mi polepšal dan. Definitvno sem se nasmejal za cel dan.

Še en nasvet: Vprašaj raje svojo sestro kako in kaj. Saj ne, da ti fantje ne bi hoteli pomagati, samo imen pa res ni treba pisati po MS in razlagati, kaj boš prvi in kaj drugi povedal. Zapomni si to: če na dveh stolih sediš, ostaneš slej ko prej brez stola!!

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:O:D res ti hvala, ker si mi polepšal dan. Definitvno sem se nasmejal za cel dan.

Še en nasvet: Vprašaj raje svojo sestro kako in kaj. Saj ne, da ti fantje ne bi hoteli pomagati, samo imen pa res ni treba pisati po MS in razlagati, kaj boš prvi in kaj drugi povedal. Zapomni si to: če na dveh stolih sediš, ostaneš slej ko prej brez stola!!

:worship::worship: še hujše je, če se hočeš dol usest,pa ti nekdo za hrbtom stol okoli obrne( po domače reče obema :sm ga z uno drugo zanč videl)! :slap::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAA bom zbral bol izkušeno,Karmen Penca 88 letnik,če bo hotla z mano bit.mogoče jo kdo pozna.Pa ne bom omenju da sm drugo osvaju tej taprvi.Pa še naša članica je pa na srečanju bo.Pa že prej sm bil u njo ona pa vedla to da sm u njo.

Liter cvička ji daj, pa dva tringlazla :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E jst sm pa našu mojo lepo ljubezen,bivšo punco Samantho iz Kanižarice bliz Črnomla.Aja pa nisma skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pje pa tkle ko gledam ,motoristi majo kr ponavad same tkle simpatične deklete. ni nekih slabih... sploh pri SS motoristih vidim da so punce izredno izklesane in simpatične. Pr Čoperistih se pa stvar obrne. Je motor nek magnet za pič**

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je ljubezen, to se tudi jaz sedaj sprašujem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo mehanizmi, da to geslo ponovno pridobiš ...

a vem vem, sam ko nevem na ker mail sem mel to prjavlen... zakompliciran je to vse skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vem vem, sam ko nevem na ker mail sem mel to prjavlen... zakompliciran je to vse skup.

Pošlješ PM administratorju (Codeine) in razložiš, pa gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je ljubezen, to se tudi jaz sedaj sprašujem :headbang:

A te je punca, s katero sta bla kot eno, pustla? :( Eh bogi, saj vem, hudo je to za popizdit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te je punca, s katero sta bla kot eno, pustla? :( Eh bogi, saj vem, hudo je to za popizdit...

sadist :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te je punca, s katero sta bla kot eno, pustla? :( Eh bogi, saj vem, hudo je to za popizdit...

Da bi se najrajš frderbov... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ga srat..zarad babe al kaj? klinc jo gleda..pocajti se pa živi naprej..

Vem prjatu, sam je jeba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem prjatu, sam je jeba...

ej stari,ne sekiraj se zarad ženske ,ki te je pustila zaradi nesreče!!! bi se res lahko sekiral če bi te hotla ,pa te nebi!!!

ker bi te potem itak zaradi kakšne malenkosti. ni vredno svoje volje do življenje in živcev zapravljat za nekaj,kar je mimo. boš videl da pride tudi taka, ki bo ostala! raje se temu posveti!! pa pozdrav se!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej stari,ne sekiraj se zarad ženske ,ki te je pustila zaradi nesreče!!! bi se res lahko sekiral če bi te hotla ,pa te nebi!!!

ker bi te potem itak zaradi kakšne malenkosti. ni vredno svoje volje do življenje in živcev zapravljat za nekaj,kar je mimo. boš videl da pride tudi taka, ki bo ostala! raje se temu posveti!! pa pozdrav se!!! :OK:

Mah sej vem, sam ne morem iz kože... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne gruntaj take!!! Življenje je prelepo, da bi se sekiral za nekom, ki te noče.

9 let, 3 mesece in 10 dni nemoreš kar pozabiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 let, 3 mesece in 10 dni nemoreš kar pozabiti

Huh, res je dolga doba. Imaš nekaj možnosti, da se veza znova začne, predvsem zaradi dolžine, vendar jaz tega ne bi počel. Poznam nekaj takih in naj bi bili danes še bolj srečni (menda).

Razmisli zakaj je šla? Če je šla zaradi tvoje poškodbe, ji samo odpri vrata, ker ti tudi v primeru, da bi zbolel, ne bi stala ob strani.

Išči tako, ki bo dobra do tebe. Res da v začetku ni tako zanimivo, se pa kasneje vrne z obrestmi (manj sivih las, boljši spanec, v življenju boš lažje uspel, ... skratka miljon razlogov)). In ja, tudi take obstajajo, vendar so manj opazne .) .

P.S: Ne obupat, ker je to najslabše kar lahko narediš sebi, še bolj trpijo tvoji bližnji, ki jim ni vseeno zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!