Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

Noben ne stagnira, vsak se osebnostno razvija celo življenje, vendar moraš imeti vsaj do 30 leta izoblikovano mnenje kako pa kaj.

Ke rsicer se pa zgodi kaj? Svet modrecev, z Bikezom na čelu, pride, in reče "ti nisi v redu človek"? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, zato pa morata imeti skupne interese in skupaj preživeti čim več časa, ne pa da skrbita samo za svojo kariero, po možnosti z otroci pri starih starših ali celo prepuščeni ulici. Je že tako, da se je treba pogovarjat in pogovarjat, ne pa blaznet za vsak problem. A se kdo vpraša zakaj je bila generacija naših očetov in mam bolj zadovoljna oz. ni bilo toliko sranja kot ga je sedaj, ko preprosto oddideš kadar hočeš in je to že nekaj normalnega. Nikjer se ne cedita med in mleko, je pa tako, da se med, ki je na začetku namazan na križ poliže, križ ostane in tega nositi predstavlja nekaterim problem in ti slej ko prej med poližejo tudi na drugem križu.

Ne rečem, da ne obstaja meja, ko je vsega dovolj, vendar danes je ta meja zelo nizka, precej bolj kot včasih.

Za partnerja že mogoče, k se gre zadovoljit drugi osebi, za otroke pa ne. Sem videl tega sranja precej v naši ulici in ničkolikokrat je moja mati nahranila sosedove otroke. Otroci zelo težko sprejmejo drugega partnerja, pa čeprav jim ta nudi vse, še posebej, če so zadosti veliki, da dojamenjo zadevo. Najslabše je, če bivši partnerji otroke uporabijo kot orožje za izpolnitev svojih egoističnih interesov.

še slabš je, če maš otroka za izgovor, da ostaneš in zadržuješ partnerja.... zaradi žlehnobe ali še večkrat zaradi ljubosumnosti, ker bi si mogoče lahko uredil življenje drugače, lepše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mleko, je pa tako, da se med, ki je na začetku namazan na križ poliže, križ ostane in tega nositi predstavlja nekaterim problem in ti slej ko prej med poližejo tudi na drugem križu.

Trije možni odgovori:

- Na med se sam muhe lovijo (ki se lovijo tudi na drek).

- Zakaj bi okoli nosil križ, če pa lahko hodiš od križa do križa in ližeš med, pol greš pa na easy naprej?

- Ne srat s takimi bibličnimi, prav zaradi tega, ker nekateri ne zmorejo iti narazen, čeprav je jasno, da ne gre naprej (in to bazira na katoliški "stoj svojemu vedno ob strani, tudi v hudi uri ..." ter "nastavi še drugo, tretje in četrto lice, če jih imaš ..." ... je ogromno gorja.

Če ni za bit, je za it - in obratno ... Če je za bit, ni za it :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ke rsicer se pa zgodi kaj? Svet modrecev, z Bikezom na čelu, pride, in reče "ti nisi v redu človek"? ...

Poba, če bi si ti katero najdu, da bi te mal zmatrala :grim , tudi ne bi blo napačno :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije možni odgovori:

- Na med se sam muhe lovijo (ki se lovijo tudi na drek).

- Zakaj bi okoli nosil križ, če pa lahko hodiš od križa do križa in ližeš med, pol greš pa na easy naprej?

- Ne srat s takimi bibličnimi, prav zaradi tega, ker nekateri ne zmorejo iti narazen, čeprav je jasno, da ne gre naprej (in to bazira na katoliški "stoj svojemu vedno ob strani, tudi v hudi uri ..." ter "nastavi še drugo, tretje in četrto lice, če jih imaš ..." ... je ogromno gorja.

Če ni za bit, je za it - in obratno ... Če je za bit, ni za it :-).

a loh še kake bolj podrobne informacije o teh križih ? recmo kak naslov pa to .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije možni odgovori:

- Na med se sam muhe lovijo (ki se lovijo tudi na drek).

- Zakaj bi okoli nosil križ, če pa lahko hodiš od križa do križa in ližeš med, pol greš pa na easy naprej?

- Ne srat s takimi bibličnimi, prav zaradi tega, ker nekateri ne zmorejo iti narazen, čeprav je jasno, da ne gre naprej (in to bazira na katoliški "stoj svojemu vedno ob strani, tudi v hudi uri ..." ter "nastavi še drugo, tretje in četrto lice, če jih imaš ..." ... je ogromno gorja.

Če ni za bit, je za it - in obratno ... Če je za bit, ni za it :-).

A zato maš tolk ožuljene pete ;)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še slabš je, če maš otroka za izgovor, da ostaneš in zadržuješ partnerja.... zaradi žlehnobe ali še večkrat zaradi ljubosumnosti, ker bi si mogoče lahko uredil življenje drugače, lepše....

Tako kot ena blizu mene, ki ji je zelo brnelo in je sanjala in sanjala, nazadnje ostala sama, si nakopala še enga froca, sedaj po petnajstih letih bi rada prvega moža nazaj, ker on je bil pa res vredu. Prvi mož, ji je pokazal sredinec, ona je sama in stara in sedaj jamra kak ji je žal in kak ji je hudo. Ko ji je brnel, pa ni blo nič važno, sam da brni. Po toči zvonit nažalost ne zaleže.

Sicer pa, živite kakor hočete, vsak je namreč svoje sreče kovač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa vs pametn tkole navsezgodaj ...

Tako kot ti, verjetno ni noben :lol: . V 100.000 tvojih postih si se menda že nekaj naučil ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot ena blizu mene, ki ji je zelo brnelo in je sanjala in sanjala, nazadnje ostala sama, si nakopala še enga froca, sedaj po petnajstih letih bi rada prvega moža nazaj, ker on je bil pa res vredu. Prvi mož, ji je pokazal sredinec, ona je sama in stara in sedaj jamra kak ji je žal in kak ji je hudo. Ko ji je brnel, pa ni blo nič važno, sam da brni. Po toči zvonit nažalost ne zaleže.

Sicer pa, živite kakor hočete, vsak je namreč svoje sreče kovač.

To vse stare babe rečejo - najprej pošimfajo, pol pa "no, naj majo, kakor hočjo" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za spodbudne besede in bodrenje. Hvala vam :worship:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikez, ni lepše in mlajše od moje ker nobene moje ni (si jih ne lastim), lahko je pa vedno lepša in mlajša :whistle:

spi mal vode k si dehidriran... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikez, ni lepše in mlajše od moje ker nobene moje ni (si jih ne lastim), lahko je pa vedno lepša in mlajša :whistle:

spi mal vode k si dehidriran... :closedeyes:

ja sj .. ti k si moški šovinistični prasec ... sicer pa... prav iimaš :kva2:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

MASHINA TI SI PA ....me zanima pa čer si tako aktiven v čem drugem,kot na jeziku....Kot vidm si slaven tu gor,sam ne vem v čem.....bla,bla bla :lol1:

slavn je :grim... še mene lahko nabunka, jaz mu dam pa lahko samo čelno u kolk .... ker je za par glau večji od mene :P

moja neizmerna ljubezen ja Zlata ribica Y :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MASHINA TI SI PA ....me zanima pa čer si tako aktiven v čem drugem,kot na jeziku....Kot vidm si slaven tu gor,sam ne vem v čem.....bla,bla bla :lol1:

Ja itak de je model čist virtualno naspidiran. Če pač nima kaj pametnega za povedat pa prbije kakršnokoli bedarijo, neki mora. Pa čist brez cenzure. Zato pa tudi ni prav dosti bajkerjev ki bi takim kljubovali ker se itak izgubi vsak smisel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!