Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

Nima Audi, nima BMW, ma pa prekrasne oči, pa ritko, pa ziz... :xx: :wub: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima Audi, nima BMW, ma pa prekrasne oči, pa ritko, pa ziz... :xx: :wub: :rolleyes:

.........ja pol pa uživaj v vsakem trenutku.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je zdej to? A si jo sam vidu, a u živo, a sta kakšno gospodarsko razdrla, a sta se kej naprej zmenila, a jo sploh poznaš, a je njo tut kej štrom tresu

?....

Detajli,me zanimajo, da ne bo na konc samo: ,,včeri sem 3x3 gledu....,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je zdej to? A si jo sam vidu, a u živo, a sta kakšno gospodarsko razdrla, a sta se kej naprej zmenila, a jo sploh poznaš, a je njo tut kej štrom tresu

?....

Detajli,me zanimajo, da ne bo na konc samo: ,,včeri sem 3x3 gledu....,,

če jo je še včeraj samo gledal, bo lahko verjetno jutri napisal, da "včeraj pa sem jo ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je zdej to? A si jo sam vidu, a u živo, a sta kakšno gospodarsko razdrla, a sta se kej naprej zmenila, a jo sploh poznaš, a je njo tut kej štrom tresu

?....

Detajli,me zanimajo, da ne bo na konc samo: ,,včeri sem 3x3 gledu....,,

:grrr ....... Kdor Pihljača pozna ve, da gleda z rokami in da guma ne izolira njegovih elektrošlagov :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ad.1 Nima polnoletne bele Toyote al pa Micobušike, je sicer polnoletna a

brez znakov vpliva gravitacije :grim

Ad.2 :kva2: Kaj štrom stresu...10 stopnja po Richterju!!! Detalji? Namazala me je

z labelo...in to tisto, ki jo je imela na ustnicah :wub:

Ad.3 Dave, fotr doma ugotavlja, da bi blo iz mene najbolje nardit domačo

elektrarno O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ad.3 Dave, fotr doma ugotavlja, da bi blo iz mene najbolje nardit domačo

elektrarno O:-)

glede na to da si blizu bom še jaz kak kabl do tebe potegnil, saj ne da bi mi primanjkovalo lastne elektrike .) , ampak samo za primer kakega mrka :blink: .

PS: sigurno ni z bisterce :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri moški so sposobni tudi česa takega: :wub:

...Kar koli počnem,kamor koli se obrnem, se spomnim in vem le to,

da te ljubim. Ne gre le za preprosto oboževanje.

Seveda je nagonsko, vendar sem tudi veliko razmišljal o tem,

kolikor sem sploh sposoben trezno razmišljati o tebi.

Primerjal sem tvoje lase, tvoje oči, tvoj nos, tvoja usta,

tvojo postavo, tvoj um, tvojega duha, tebe celo z dekleti,

ki naj bi bila nekaj, oh, tako zelo posebnega- in vedno si le ti, Frances,

tisto, kar je ljubko, čudovito, vse, za kar sem živel in upal.

Draga, najdražja moja, v resnici sploh ne živim,

kadar sem stran od tebe--le upam,

upanje pa je tako tesno povezano s strahom!

Ogden Nash v pismu Frances Leonard.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri moški so sposobni tudi česa takega: :wub:

da, to je dejansko mozno. 100 ljudi, 100 cudi. mas take in drugacne. tudi zenske, ki vsaj poskusajo razumet moske, obstajajo. nekje. :004 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, to je dejansko mozno. 100 ljudi, 100 cudi. mas take in drugacne. tudi zenske, ki vsaj poskusajo razumet moske, obstajajo. nekje. :004 :D

povdarek na NEKJE :xx: :cry: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri moški so sposobni tudi česa takega: :wub:

Ja, nekateri smo (bili) sposobni česa takega in še mnogo, mnogo več. In veš kaj se je zgodilo? To smo pokazali in dali svoji dami...

Od takrat naprej se je življenje spremenilo v živ pekel, srce je postalo le ena navadna mišica, ki pumpa kri skozi telo in življenje je postalo životarjenje.

Vse želite svojega sanjskega moškega... Če bi ga dobile, bi ga imele samo za to, da bi ga sesule v prah zavoljo lastnega ega.

Ne grem se več...

Preveč sem že utrujen... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nekateri smo (bili) sposobni česa takega in še mnogo, mnogo več. In veš kaj se je zgodilo? To smo pokazali in dali svoji dami...

Od takrat naprej se je življenje spremenilo v živ pekel, srce je postalo le ena navadna mišica, ki pumpa kri skozi telo in življenje je postalo životarjenje.

Vse želite svojega sanjskega moškega... Če bi ga dobile, bi ga imele samo za to, da bi ga sesule v prah zavoljo lastnega ega.

in obratno...in veliko nas je, ki smo ze odprli srce do konca, pa so nas sesuli v prah, kot si se izrazil, pa smo mislili, da ne bomo tega preziveli, ampak smo se vedno tukaj in se vedno tvegamo in odpiramo srce in svojo duso...znova in znova...pac brez upanja ne gre, ane?

sej bo... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj ob vseh teh izlivih pripomne starejši član Motomarsovskega občestva :hmm: :hmm: :hmm:

V izogib takim in podobnim situacijam......se morda izplača konstantno preverjati ventilčke!!!!!!Da ni potem presenečenje prehudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse želite svojega sanjskega moškega... Če bi ga dobile, bi ga imele samo za to, da bi ga sesule v prah zavoljo lastnega ega.

Dragi Mustang!

Jaz ga imam, celih sedem let in na to sem zelo ponosna ... zakaj ... ker je moj najboljši prijatelj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nekateri smo (bili) sposobni česa takega in še mnogo, mnogo več. In veš kaj se je zgodilo? To smo pokazali in dali svoji dami...

Od takrat naprej se je življenje spremenilo v živ pekel, srce je postalo le ena navadna mišica, ki pumpa kri skozi telo in življenje je postalo životarjenje.

Vse želite svojega sanjskega moškega... Če bi ga dobile, bi ga imele samo za to, da bi ga sesule v prah zavoljo lastnega ega.

Ne grem se več...

Preveč sem že utrujen... :cry:

Vsak se kdaj opeče. B)

Je pa res, da moraš biti sposoben ločiti zrnje od plevela, ter se seveda učiti na napakah drugih, kar manj boli. :rolleyes: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Mustang!

Jaz ga imam, celih sedem let in na to sem zelo ponosna ... zakaj ... ker je moj najboljši prijatelj ...

Čestitke, .... to se dela !!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nekateri smo (bili) sposobni česa takega in še mnogo, mnogo več. In veš kaj se je zgodilo? To smo pokazali in dali svoji dami...

Od takrat naprej se je življenje spremenilo v živ pekel, srce je postalo le ena navadna mišica, ki pumpa kri skozi telo in življenje je postalo životarjenje.

Ne grem se več...

Preveč sem že utrujen... :cry:

Mustang a je slutiti nemir in razočaranje na ljubezenskem področju :?

Ne bit žalosten :cry: :004, tud tebe bo najdla tista taprava amorjeva puščica, ki te bo usodno zadela za zmeri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga imam, celih sedem let in na to sem zelo ponosna ... zakaj ... ker je moj najboljši prijatelj ...

:hmm: :hmm: :hmm: Pa si ga zaslužiš :? :? :? :? :?

ITAQ :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartika ni kaj za čestitat. Medsebojni odnos dveh ljudi, ki želita živeti skupaj ne temelji samo na tisti začetni ljubezni, ki ti naredi nemiren želodec, poten obraz in tresoče noge, temelji še na marsičem drugem in ga je hudimano težko obdržati na dolgi rok. Zato, če nimaš ob sebi človeka, ki ti je v prvi vrsti prijatelj, šele nato ljubimec in vse ostalo, na dolgi rok zadeva sigurno ne bo upešna. Ljudje smo različni in imamo različna pričakovanja in potrebe. Včasih smo jih možni usklajevati z drugimi, drugič zopet ne. In kot sem že 100x napisala in bom še 101. .... življenje je prekratko za sklepanje kompromisov na račun lastne sreče ... pa s tem ne mislim, da v življenju črtam vse kompromise in da sem egoist ...

V medsebojnem odnosu je treba marsikdaj odpuščati, marsikdaj razumeti nekaj kar nočemo ali ne znamo ali ne moremo razumeti... najpomembneje pa je, da zaupamo in komu boš zaupal, če ne svojemu najboljšemu prijatelju/prijateljici. Seveda pa mora to zaupanje in prijateljstvo obojestransko ... ko vidiš in občutiš kaj ti nekdo lahko da in nudi in ko veš, da mu tudi ti ogromno daješ in nudiš ter ob tem ne zahtevata v zameno drug od drugega ničesar je to nekaj najlepšega kar lahko imaš ...

Klimbra srček, pa veš, da si ga zaslužim :004 glih tolk kot on mene :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse želite svojega sanjskega moškega... Če bi ga dobile, bi ga imele samo za to, da bi ga sesule v prah zavoljo lastnega ega.

Ne grem se več...

Preveč sem že utrujen... :cry:

Gospodični...

Da, ženske, kljub vsemu drži,

da imate usodno moč nad nami,

saj že smehljaj iz vaših oči

lahko nas stre ali omami.

Da, že sam glas, sam molk celo,

pogled, ki porogljivo blisne,

temu, ki ljubi vas, lahko

v srce okrutni nož potisne.

Da, res ponosne ste lahko,

saj ker smo šibki in ranljivi,

ne kosa z vašo se močjo

prav nič, le vaš značaj varljivi.

A vsaka moč tega sveta-

če se izživjaš v njej spuhti;

in kdor molče trpeti zna,

vas s tihim jokom zapusti.

Naj še tako trpi srce-

vse lepša je ta bedna vloga

in raje naše imam gorje

kot vaš krvav poklic trinoga.

Alfred de Musset

Mal za tolažbo, da nisi edini in še zdaleč ne prvi.

Sicer pa pol, ko pride prava znaš to cenit in se zavedaš svoje sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartika ni kaj za čestitat. Medsebojni odnos dveh ljudi, ki želita živeti skupaj ne temelji samo na tisti začetni ljubezni, ki ti naredi nemiren želodec, poten obraz in tresoče noge, temelji še na marsičem drugem in ga je hudimano težko obdržati na dolgi rok. Zato, če nimaš ob sebi človeka, ki ti je v prvi vrsti prijatelj, šele nato ljubimec in vse ostalo, na dolgi rok zadeva sigurno ne bo upešna. Ljudje smo različni in imamo različna pričakovanja in potrebe. Včasih smo jih možni usklajevati z drugimi, drugič zopet ne. In kot sem že 100x napisala in bom še 101. .... življenje je prekratko za sklepanje kompromisov na račun lastne sreče ... pa s tem ne mislim, da v življenju črtam vse kompromise in da sem egoist ...

V medsebojnem odnosu je treba marsikdaj odpuščati, marsikdaj razumeti nekaj kar nočemo ali ne znamo ali ne moremo razumeti... najpomembneje pa je, da zaupamo in komu boš zaupal, če ne svojemu najboljšemu prijatelju/prijateljici. Seveda pa mora to zaupanje in prijateljstvo obojestransko ... ko vidiš in občutiš kaj ti nekdo lahko da in nudi in ko veš, da mu tudi ti ogromno daješ in nudiš ter ob tem ne zahtevata v zameno drug od drugega ničesar je to nekaj najlepšega kar lahko imaš ...

Klimbra srček, pa veš, da si ga zaslužim :004 glih tolk kot on mene :004

Čestitke v delu, da ti je usoda prinesla nekoga, za katerega se to splača početi, ali pa greš tudi čez ves svoj ego.... :hmm: ne vem, čemu se reče sreča, prijateljstvo in podobno...

Še enkrat čestitke.

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mislila rečt komu ... :hmm:

Sem mislila rečt tistemu oz. tistim, ki ne ohranijo vsaj svojega zdravega ega.... pa menda se po tvojem piusanju ne čutiš ogovorjeno....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislila rečt tistemu oz. tistim, ki ne ohranijo vsaj svojega zdravega ega.... pa menda se po tvojem piusanju ne čutiš ogovorjeno....

:)

Zgolj retorično je blo mišljeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!