Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

To še ni nič, uradna cena v Avstriji znaša 8.499 teurov. Hvala bogu, da sem Slovenec. :yea2:

če izvažaš iz AUT lahko odšteješ davek na "luksuz", ki ga oni imajo ostali pa ne ... kolk je pa % davka bo pa Ice vedel ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z750 pa zamerim le, da nima nastavljive prednje vilice. Je to tolikšen dodaten strošek?

ni tolk drago, je sorazmerno poceni verjetno ... samo s tem bi si načenjali lasten trg... kajti tisti, ki želijo nastavljivost in to, pač morajo posegati po dražjih modelih ...

Marketinške finte pač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Končno sem se vsedel na moj kultni objekt. Paše mi kot ročno krojen in šivana gvant.

Prijazna prodajalka mi je že nekaj nakazala o letniku 2005, ki si ga mislim privoščiti. Skoraj definitivno pride tudi zeleni :yea2: :yea2: .

Zanimivo pa je da so zelenega Z 1000 v letu 2004 nadomestili z rdečim :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst sim si umislu rdečga in ga dubu v roku enega tedna. Barva mu zlo paše, tko da mi ni nč žou de ni črnga. Po prvi oceni bo zlo fajn za pelat in glede na to da sm prej mel HONDO CB 600 HORNET je to kr dobra zamenjava. Novo je le novo, pa cena zlo ugodna, za to kr dobiš. Kumi čakam tople dn. L.P. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boki, koliko si pa velik?

Meni je z-750 zelo :OK: in me ima, da bi ga kupil samo me skrbi, da bom zgledal na njem kot Martin Krpan na svoji kobilici. :D Imam 186 cm in 95 kg.

A je kaj manjsi od Z-1000?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl sem ga zadnjič pred TC-jem. Mi je zelo vešeč motor, edino kar me moti je to da izgleda zelooo majhen. Mogoče je to samo optično, ker je maska okrog prve luči tako majhna. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boki, koliko si pa velik?

Meni je z-750 zelo :OK: in me ima, da bi ga kupil samo me skrbi, da bom zgledal na njem kot Martin Krpan na svoji kobilici. :D Imam 186 cm in 95 kg.

A je kaj manjsi od Z-1000?

Ni manjši, mogoče tako zgleda zaradi enojnega lonca. Sicer pa ima menda 5 mm daljšo medosno razdaljo od velikega brata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji podatki od nelastnika:

- rdeči dobavljivi takoj (čakaš 2 tedna da jih pripeljejo), modri do konca meseca, črni pa pridejo maja

- kao da je po velikosti isti kot pri 1000-ki, če ste brali teste (to so rekli pa tudi na TMR-ju), je zadeva kot narejena z večje postave (na testu tip z 188 cm ni imel nobenega problema)

- sovoznikov zic je samo za tiste, ki jih zelo sovražite

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- sovoznikov zic je samo za tiste, ki jih zelo sovražite

lp

Rudi

Zic sploh ni tako slab, vendar so stopalke za sopotnika nameščene preeeevisoko!

Višje kot na 1000-aku, zaradi višje speljanega izpuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mere so nekje iste od Z 1000. Jaz imam nekje 178 cm pa mi kr ugaja. Moj kolega ima Z 1000 pa je nekje takšne višine 188 cm pa pravi da je za na motor prevelik. Svetujem da se usedeš nanj in boš takoj videl. To je stvar okusa in pričakovanj. Črna barva pa ga še bolj pomanjša.

Pojdi v ELISO tam imajo modrega in ga poglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji podatki od nelastnika:

- rdeči dobavljivi takoj (čakaš 2 tedna da jih pripeljejo), modri do konca meseca, črni pa pridejo maja

črnega dobil konc februarja!! :D res da sem ga vplačal decembra....

glede primerjave dimenzij razlika med Z1000 in Z750....

Z750 Z1000

višina sedeža; 815 mm 820 mm

medosna razdalja; 1425 mm 1420 mm

dimenzije; 2080x780x1055 mm 2080x770x1055 mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo sli naslednji teden v Celje na moto boom pa bovo sprobali zadevo, da vidimo kako pa kaj.

pozabi, kawe v celju ne bo, to da bi pa probal je itak utopija! :angry:

drugače pa je to itak najboljša stvar v svoji klasi (šment, reskiram da me zdaj FZ6 fanatiki napadejo in 5 novih tem odprejo :devil: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pa ne bo slo drugac se bomo pa cez mejo enkrat zapeljali do kaksnega vecjega prodajalca kjer ponavadi ni problem z testnimi voznjami. :)

Samo nasa boljsa polovica, kr malo vpije kako bo pa ona sedela, pa prtljaga, ... :wacko: bomo kr dva kupili, da bo mir. :D :P :D :P :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-750 je trenutno najbolje prodajan motor v Italiji, ter gre zaradi cene in zmogljivosti za med. V prvih dveh mesecih tega leta so jih prodali skoraj 1400kom, tako je prehitel "večno" prvega Horneta.........Samo za primerjavo, Fazerjev je šlo manj kot 600kom!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si ga podrobneje ogledal (tud sedel na njem)! V modri barvi sicer ni najbolj po mojem okusu, ampak dobro zgleda (lepše kot na slikah), čeprav bi ga še vedno raje videl črnega.

Na pogled je precej majhen, manjši od golega FZ6, ki je stal zraven. Krmilo je zelo nizko, sicer je to stvar okusa, ampak meni je odlično sedlo v roke. Na mestu se mi je zdel precej težak (kar bo verjetno tudi posledica nizkega krmila). Sedež je trd, kar je menda dobro, ne vem, bodo povedali tisti, ki bodo naenkrat naredil 1000km. Tla dosežem le s prsti, ampak da bom na kakem motorju s celo nogo dosegel tla sem že obupal (mogoče na kaki drekpumpi), se mi je pa vseeno zdel nekoliko višji od stare FZS600, ki jo vozim. Na zadnji sedež se nisem tlačil, a na pogled se ne zdi tako neudoben. Armatura je kompaktna, sicer digitalna, kar mi ni preveč všeč, ampak kaj večjega bi verjetno pokvarilo kompakten vtis. Edino kar me moti je sprednaj maska (od spredaj), ki zgleda preveč ceneno. Niti ne vem, kaka bi mi bila všeč, ampak ta mi ni. Mogoče kaj podobnega kot ma Duke II, samo bolj oglato. :hmm: No, pa izpuh je hecno speljan (trije po eni en pa po drugi strani filtra), je pa brez dvoma praktično! :D

Če bi letos kupoval, bi ga odpeljal, ampak črnega! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi letos kupoval, bi ga odpeljal, ampak črnega! :yea2:

Voziš (po tvojem citatu) "Yamahin klump", hočeš Suzukija, kupil bi pa Kawasakija? :?

Človek, treba se bo odločit, kako in kaj naprej, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!