Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

...kupil bi pa Kawasakija? :?

Človek, treba se bo odločit, kako in kaj naprej, a ne?

ej ej dragi F03; zadeva je takšna, da je človek ugotovil KAJ je MOTOR. :kva2: In se odločil za pravo stvar. :naughty: B) .)

PS: malo heca mora bit..... al se boste pa šele zdaj prav "vneli" :lol1: :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziš (po tvojem citatu) "Yamahin klump", hočeš Suzukija, kupil bi pa Kawasakija? :?

Človek, treba se bo odločit, kako in kaj naprej, a ne?

Bom popravil... "Yamahin klump" bo ostal (v profilu in v garaži :D ), pripis bo pa zdaj "HOČEM KAWASAKI"! :D

A bo v redu? B)

Lindau ma prav. :notworthy:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je v garaži že en mesec :P .... danes pa bo dobil tisti beli kvadrat na ritko, tako da bo lahko šel tudi ven iz garaže :D :D

Lohk bi ga prišu mal ulavfat do obale .... super95 in pir se ful lepo ujemata :D ... lih za nazdravit.

Pa seveda da čujemo zverino prest :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in a je v garaži al na cesti,dejmo mal vtisov

V tem trenutku bi teško dajal realne odgovore, o vtisih... Če pa že in bi ga primerjal z predhodnikom(ZR7)pa lahko rečem, da je lažji, lepše sede v zavoj, v uporabnosti je sicer zgubil saj je sopotnikov položaj kot na cestaku, zic in vzmetenje precej trdejša. Peljal sem ga cca 110 km/h pri 5000 obratih-dolgih bo prvih tisoč km :cry: . Sam je pa res pravi strup sploh če je črn. Več po torku, ko dobim homoligacijo in tablce pa ko bo manj peska po cesti.

Mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je pa res pravi strup sploh če je črn.

ČRN itak... :OK:

A je spredaj tud veliko trši od ZR7?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je spredaj tud veliko trši od ZR7?

kar sem se pozanimal, in včeraj občutil mislim da ni bistvene razlike v vzmetenju v primerjavi z zr7 (zr7 sem imel pred z750). Razlika je v ciklistiki okvir privzet od z1000, glavni adut pa je sam motor!! inection dela odlično tudi pri vožni pri nizkih obratih, ko ga "utečem" pa napišem bolj obširno mnenje!!

aja, pa glas ima čudovit!!!!! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo podatek kolk časa se čaka na črn z750, če ga v naslednem tednu naročim??? A se da lahko na ta motor kak kufer al to sploh ne pride v poštev???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da lahko na ta motor kak kufer al to sploh ne pride v poštev???

Na Z1000 gre, in ni hudič, da ne bi šel tud na Z750! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mal povedat kaki so občutki na motorju, da se bomo mi potencialni kupci lažje odločl a je motor za kej al ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klmn: kako se pa kaj stevec na soncu obnese? Se dobro vidi ali ga sonce zasenci?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo podatek kolk časa se čaka na črn z750, če ga v naslednem tednu naročim??? A se da lahko na ta motor kak kufer al to sploh ne pride v poštev???

Za velikega brata ponuja Givi nosilec monorack za topcase. Skoraj 100 % sem, da paše tudi na "mulčka".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klmn: kako se pa kaj stevec na soncu obnese? Se dobro vidi ali ga sonce zasenci?

lp

nisem opazil kakšnih podobnih situacij, števec se čita dobrotudi čez dan!!! ponoči je pa čudovit- rdeča podlaga!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk funkcij pa ma kej ta števec oz. ma še kej dodatno poleg običajnih stvari, če koga slučajno zanima glede dobava z750 je prebližno taka modrega se da dobit v 14dneh, medtem ko je treba za črnega čakat vsaj do junija! Tko da jst bom rajš počakal da bom mel črnega :? :hmm: al pa tud ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modrega Z750 se lahko dobi takoj, ker je v salonu. Če koga zanima v katerem, naj mi pošlje PM.

Podobno je bilo lani, ko je Lucky kupoval Bandita. Odar mu reče, zdaj nimamo nič, naslednji pridejo čez en mesec. Motor pa v salonu, samo najti ga je treba.

Podobno je bilo tudi pri meni, ko sem lani kupoval fazerko. Sigurno obstaja kakšna logična razlaga o teh zgodbah o (ne)dobavljivosti motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba "KLMN & Dr._MAXXI_ company" je proizvedla nosilček za tablico iz inox-a, ki naj bi nadomestil tisto ogromno plastično skulpturo :P na zadku Z750!! ( mislim da pride v poštev tudi za Z1000 in ninjo zx6r...) kako izgleda lahko vidite iz prilepljenih slikc, če koga eventualno zanima nabava naj mi pošlje PM pa se zmenimo!!!!

post-4-1080116847.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!