Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

.... če koga slučajno zanima glede dobava z750 je prebližno taka modrega se da dobit v 14dneh, medtem ko je treba za črnega čakat vsaj do junija! Tko da jst bom rajš počakal da bom mel črnega :?  :hmm:  al pa tud ne...

V ponedeljek (29.03) bil v DKS-u v Mariboru in pravijo da dobijo extra posiljko. Tako da je crn dobavljiv v naslednjih 14 dneh. Sam mi je prikupna prodajalka rekla, da če ga hočem naj bom hiter.

Nato sem šel naslednji dan v TC kupovat oblačila in nisem našel ravno primernega kombinezona... sem pa iz trgovine odšel kot kupec črnega Z750 :) :) Baje sem zadnjega crnega vzel :kva2: ... dobijo pa še v roku 14 dni modrega...

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že namontiral nosilec za kovček na Z-ja? Jst sem neki gledal na homepage od GIVI-ja in tam piše neki tazga ˝Max loading of the carrier 6 Kg˝a je to možno da drži samo ušivih 6kil...no a ma kdo izkušnje z zadnjim kufrom, kakšna fotka je dobrodošla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že namontiral nosilec za kovček na Z-ja? Jst sem neki gledal na homepage od GIVI-ja in tam piše neki tazga ˝Max loading of the carrier 6 Kg˝a je to možno da drži samo ušivih 6kil...no a ma kdo izkušnje z zadnjim kufrom, kakšna fotka je dobrodošla

To je sam tko napisano, da jih ne moreš tožit, ko se kaj odtrga, tud na mojem piše max 10 kg, pa sem ga mel že tolk naloženega, da kufra skor nisem mogel dvignit sam :afro1:

Ma ni se lih dobro skoz s polno naloženim vozit 200 km/h, sem pa preizkušeno do San Marina in nazaj po vseh tistih ridah ene 30-40 kg vozil, pa ni nič počilo (Givi plastični nosilec + Givi 50l maxia + mreža).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo ve ceno tega nosilca a je že kdo to kupoval, sej tisti bi mogl vedet ko so Z.ja kupl V TC-shopu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej klmn kam je pa reg.št zginla :P drgač pa je nosilček zakon

številke so kar dol popadale, ko sem ga ta vikend odpru do 10-11.000 obratov :D

ta zverinca hudo vleče!!!!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst svojga še čakam, drgač pa so nosilec in ploščo obljubil kot 'darilo' in pojma nimam kok je cena..samo ne vem če na Z-ja kovček sploh paše.? Ampak, če tko pogledaš (paše ali ne paše) za na kakšen izlet je tank torba in kakšen ruzak čist premal..Me res zanima, če je kdo že montiral kovček in kako zgleda..

LP,T :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..samo ne vem če na Z-ja kovček sploh paše.? Ampak, če tko pogledaš (paše ali ne paše) za na kakšen izlet je tank torba in kakšen ruzak čist premal..Me res zanima, če je kdo že montiral kovček in kako zgleda..

kovček ccccccccc :grrr ne paše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bi kupu drugi motor, kaj bolj klasičnega!!! tank torba in pika...mogoče še kakšna torba zvezana čez zadnji zic!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

številke so kar dol popadale, ko sem ga ta vikend odpru do 10-11.000 obratov :D

ta zverinca hudo vleče!!!!!! :OK: :OK:

Kaj pa veter, je fajn moteč pri večjih brzinah in do kok brzine se da normalno pelat?

LP,T :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa veter, je fajn moteč pri večjih brzinah in do kok brzine se da normalno pelat?

moteč veter začutiš na dolgočasnih hitrih ravninah..... ko pa si z njim v elementu po poznanih "progah" kjer poznaš vsak ovinek, te ne moti totalno nič, sam smeh se razteza pod čelado :D :D :D

drugače tam po ravnem do 130-140 gre brez problemov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moteč veter začutiš na dolgočasnih hitrih ravninah..... ko pa si z njim v elementu po poznanih "progah" kjer poznaš vsak ovinek, te ne moti totalno nič, sam smeh se razteza pod čelado :D :D :D

drugače tam po ravnem do 130-140 gre brez problemov.....

To sm hotu slišat :OK: Kok pa kej zverinaca kuri?

LP,T :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa kej zverinaca kuri?

nisem se še ubadal s tem.... tank drži 18 l od tega 3 l rezerve.....

nardiš pa cca 200-250 km z enim tankom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa kej zverinaca kuri?

LP,T :kva2:

To mi je ful smešno vprašanje ..... :lol1:

1. a motor kupuješ kot avto

2. čist normalno je da pije kolkor ga teraš !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo gnal tega hudiča do konca? Kako je pa kej z vetrom nad 180km/h, a morš bit hudo sklonjen???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!