Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Ej brembo kok računaš za tak nosilc da mi nardiš?

Glede nalepk pa vrjetno bi mogu na obeh straneh menjat ker istega odtenka nebi dobil:) Če pa jih že daš delat si jih pa raje sam oblikuj za obe strani po svojih željah...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sprobal hčerino čelado (NZI), da vidim razliko med mojo Airoh S4.

Razlika je očitna: praktično mi ne piha pod čelado, zato pa tudi ne šumi in je slišnost dosti boljša.

Zato je že padla dokončana odločitev - nova čelad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa vprašanje. Danes med pranjem, se mi je odlepla in tudi malo strgala prednja nalepka ob strani - pod tankom ko piše XTX...

me zanima, če ima kdo izkušnje z temi nalepkami predvsem kolko stanejo in če jih imajo na zalogi, al treba naročit?

moti me na teh nalepkah ker piše samo xtx....videl sem že, da piše xt660x, ki je kr fency....

Osebno sem se zanima za zadnji dve nalepki....Če verjameš ali ne 120e...kot, da so iz zlata.

Tako, da je po vsej verjetnosti sprednja ena 150e. Vendar so to samo predvidevanja. Najbolje, da vpraša pri najbližjem uradnem prodajalcu Yamah.

Glede Delta Team-a. Mene ne rabijo nikoli več pričakovati, da bom v njihovi trgovini karkoli kupil.

Njihov zimski moto je: "TRENUTNO SE NE KUPUJEJO MOTORJI, ZDAJ SE SNEG TOPI"......Mislim kakšen odnos do strank. Potem pa mi še reče, naj ne odnesem reklamnega kataloga, ker imajo zadnjega in je vreden toliko kot en motor....dobesedno "LOL".... :headbang:

Lp :grim

post-14902-1200858932_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnja, no commet :whistle:

morm se pozanimat kolk me bo to koštalo :P

če ne bolš da jih sploh nimam tistih dveh malih....bolš da si dam naredet da mi piše Honda, k pa da jim dam tolko dnarja za te pof*** nalepke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zj me je xt660x nahecal, da sem šel v garažo in poslikal svojo novo mojstrovino :D

nisem okleval, takoj sem šel :)

no Brembo da se neboš samo ti hvalil :D

mam jst neki novga :D

Slike so pa kakšne so....nism jst kriv, digitalc je :P

no priložo sem sliko od blizu, da bo xt660x vido, kak to zgleda....ne moreš krožit, ker je tak postrani odprtina, in ko odrežež eno vrsto malo stran, se vse pokvari in nastane mogoče malo večja lukna....

Vendar če gledaš kot opazovalec z viška malo, ne vidiš nič, če se pa pripogneš, pa se malo vidi....

no sicer, pa nisem jst neki profi =)

za pomoč se zahvaljujem mojemu bratu :)

post-12393-1200869104_thumb.jpg

post-12393-1200869247_thumb.jpg

post-12393-1200869416_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zj me je xt660x nahecal, da sem šel v garažo in poslikal svojo novo mojstrovino :D

nisem okleval, takoj sem šel :)

no Brembo da se neboš samo ti hvalil :D

mam jst neki novga :D

Slike so pa kakšne so....nism jst kriv, digitalc je :P

no priložo sem sliko od blizu, da bo xt660x vido, kak to zgleda....ne moreš krožit, ker je tak postrani odprtina, in ko odrežež eno vrsto malo stran, se vse pokvari in nastane mogoče malo večja lukna....

Vendar če gledaš kot opazovalec z viška malo, ne vidiš nič, če se pa pripogneš, pa se malo vidi....

no sicer, pa nisem jst neki profi =)

za pomoč se zahvaljujem mojemu bratu :)

lepo lepo samo ni mi jasno kam si prpopau na plastiko kaj si kar z unim čigumijem ko je za ikebane delat :D :D pa svetleči robovi na feltnah to bi znalu bit še zanimivo :naughty: kaj si dau belga odsevnega? zdaj pa še voferja nekam upasaj pa boš ko natuniran avto :winkiss: da ne bomo ko rit pa srajce jst tega kar maš ti ne bom naredu :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihihi Brembo, če ti je všeč....zaradi mene? jst tega nisem patentiral da bi te tožo :D

hehe....sej je velik xtx-ov :)

jap z tisto plastiko ko ikebane delajo, pa drži ko madona :D

drgač pa evo svaka čast Mattithyahu ker je danes dal za čajčka v Brežicah.

Je reko, da že imamo enga več, ko bomo šli mi xt-jevci :P :P

Mi je pravil o njegovem potovanju z še dvema xt-jevcema v črno goro :) swaka čast :worship:

črte so že bile gor ko sem ga kupil....so pa modre, vendar se ful svetijo, posebi ker sem slikal z blicom....drugače na svetlobo reagirajo....samo ne podnevi :P

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsevedni mojstri, rabil bi pomoč. Nujno bi rad vedel kakšne barve je letošni modri model XTX-a. Na netu sem zasledil 2 odtenka. Ker pa sem že naročil motor, moram čim prej vedt, da ne bom dobil kremasto modro :headbang:

Lp

post-14902-1201004575_thumb.jpg

post-14902-1201004582.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsevedni mojstri, rabil bi pomoč. Nujno bi rad vedel kakšne barve je letošni modri model XTX-a. Na netu sem zasledil 2 odtenka. Ker pa sem že naročil motor, moram čim prej vedt, da ne bom dobil kremasto modro :headbang:

Lp

najbolš da prašaš kaj si naroču oz kerga ti bojo dostavli če sta res v dveh modrih odtenkih kar se mi zdi skor neverjento ali pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, to pa prvič slišim da sta v dveh odtenkih iste barve :S

se strinjam z Brembo-m ... to bi bla pa jeba da dobiš neko hecno barvo potem ven.......

lepo se imejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mogoče, da bi bila modra v dveh odtenkih, ziher je razlika v slikah (fotoaparat, osvetlitev, ...).

2008 model je zgolj črna, beločrna, modra. Nikjer se ne omenja ničesar drugega.

Edino fazerja 2004 model se spomnim, da je bil v 2 modrih odtenkih (galaxy blue & stone blue), vendar je bila totalna razlika med tema odtenkoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že to razumem, da nista 2 odtenka. Vendar je razlika kar "orgi" opazna. Sem prašal v Delta Teamu, pa mi je odgovoril, da je isti modri odtenek kot na Yamahi R1, ki je bil super. Nato sem pa vprašal v KMC-ju mi je pa rekel, da je letos modra nekoliko svetlejša in mi je pokazal na FZ1 in je rekel nekaj takega. Če bo kremasta, naj si ga kr majo. Bolj sprašujem manj mi je jasno. Sej tok pa spet ni pocen motor, da bom fullu z barvo in se potem sekiral :headbang:

Uživajte :whistle:

p.s. Po moje bo ta še najbolj realna...

post-14902-1201013190_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... včas je blo najlepš, bela pa črna pa je blo :D

dan danes te pa pojebejo z mat črno, pa z snežno bwm-jevo barvo :D

ta je pa lepa :D

No upam, da boš dobo tako kot je R1 modra, ker je fuuuuuuuuul lepa :D

hehe =)

Vso srečo :D

Dečki, a pol velja, za kak vikend turo z Xt-ji?

Eden bi neso šotor, drugi pa hrano in tako dalje :)

spal bi pa že na kakem travniku :D

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... včas je blo najlepš, bela pa črna pa je blo :D

dan danes te pa pojebejo z mat črno, pa z snežno bwm-jevo barvo :D

ta je pa lepa :D

No upam, da boš dobo tako kot je R1 modra, ker je fuuuuuuuuul lepa :D

hehe =)

Vso srečo :D

Dečki, a pol velja, za kak vikend turo z Xt-ji?

Eden bi neso šotor, drugi pa hrano in tako dalje :)

spal bi pa že na kakem travniku :D

lep pozdrav

ja frenky sam počak da pade prej še pou metra snega :evilgrin: :whistle: ja bomo šli na turo mnde sam počak da se bl otopli...hm glede na tu da smo čist iz vseh konceu slo. kak se bomo zbral kje..usakič šli do drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja frenky sam počak da pade prej še pou metra snega :evilgrin: :whistle: ja bomo šli na turo mnde sam počak da se bl otopli...hm glede na tu da smo čist iz vseh konceu slo. kak se bomo zbral kje..usakič šli do drugega?

itak, da se more otoplit :D

hm.... bomo vsi rekl s kerih krajov smo...vzeli šestilo v roke in določili sredino :P stekališče :D

hehehe =) in potem zrračunaš limito in odvajaš in potem še daš v integral :P

lol

bomo že nekak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa sm se še js spravu mal predelat yamaho

post-14445-1201282735_thumb.jpg

od kolega sem dobil mrežico aluminjasto:

post-14445-1201282811_thumb.jpg

Dans je piskusno pritrjena ju3 pa prilepim

post-14445-1201282880_thumb.jpg

Odločam se še al bo mrežica črna al srebrna:D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantej vi ste čist divji :naughty: ..ja in potem daš u trojni integral in integriraš enkrat po času enkrat po kraju enkrat po kotu :whistle: najbulš da kar žar uzamemo sabo bo najbulje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam pri mrežici pazi da ti nebo ceuga tanka spraskala....

jst sem tam zapigal malo...tko da je sam na spodni strani pritrjena in je kr "fiksna"

hm

Brembo, zelo dobra ideja :D

samo enega nahecamo, da gre z avtom pa prikolico za nami :P

Divji :P kak ne bi blo, če imamo pa zveri za motorje :P

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam pri mrežici pazi da ti nebo ceuga tanka spraskala....

jst sem tam zapigal malo...tko da je sam na spodni strani pritrjena in je kr "fiksna"

hm

Brembo, zelo dobra ideja :D

samo enega nahecamo, da gre z avtom pa prikolico za nami :P

Divji :P kak ne bi blo, če imamo pa zveri za motorje :P

lep pozdrav

zveri za motorje ja že že za naše pojme..ker smo se odločli za tak stil...kaj so šele r1 pa ducati ta novi pa kawl pa suza...super duper para truper zveri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zveri za motorje ja že že za naše pojme..ker smo se odločli za tak stil...kaj so šele r1 pa ducati ta novi pa kawl pa suza...super duper para truper zveri :whistle:

ne ne ne....za moje pojme je tist smrt od motorja :whistle:

sem prav vesel k xt-jka ne gre tak zelo fejst, da se komi približa magični meji 170 :P

ker če bi šla 200, bi potem hoto da gre 250 in potem tako dalje in dalje....in zame to nebi bilo vredu.

mam rajši, da tak lepo zmerno potegne, pa da ni preveč hitra :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni lastniki XT-jk. Sicer sem lastnik aprilie pegaso trail, vendar sta agregata praktično enaka. Zanima me, kakšno olje uporabljate za vaše motorje.

Meni v service manualu piše, da naj uporabljam olje 15W-50. Temu pa ustreza samo motul 300V

Kaj pa vi priporočate, kakšne so kaj alternative?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen! Mehanin mi je rekel na prvem servisu da ponavadi devajo noter original yamaha olje yamalube(to velja za prvi servis pri 1000km) ali po želji stranke. Ker pa se bliža že drugi servis pa se odločam tudi jaz kaj bi dal noter. Mogoče spet yamalube ali pač po priporočilu serviserja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen! Mehanin mi je rekel na prvem servisu da ponavadi devajo noter original yamaha olje yamalube(to velja za prvi servis pri 1000km) ali po želji stranke. Ker pa se bliža že drugi servis pa se odločam tudi jaz kaj bi dal noter. Mogoče spet yamalube ali pač po priporočilu serviserja.

LP

za ole lih ne vem kaj je not oz kaj bom dau..ga bom prvič kr na servis zapelau da pove mehankar če še kej fali na motorju :whistle: pa še ketno pa zobnika morem menjat ker so hin ...pol naprej ga bom pa kar sam...aja dns sm kupu osram night breaker žarnice h4 :whistle: :whistle: bomo vidl jutri kak se bojo odrezale :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ole lih ne vem kaj je not oz kaj bom dau..ga bom prvič kr na servis zapelau da pove mehankar če še kej fali na motorju :whistle: pa še ketno pa zobnika morem menjat ker so hin ...pol naprej ga bom pa kar sam...aja dns sm kupu osram night breaker žarnice h4 :whistle: :whistle: bomo vidl jutri kak se bojo odrezale :naughty:

ekola prva slika je original ostali dve sta pa osramovi samo maska še ni bla pršraufana k je postran vidt :whistle: skorej sm spet diplomirau predn sm dol sneu masko :krneki:

post-12030-1201718036_thumb.jpg

post-12030-1201718097_thumb.jpg

post-12030-1201718146_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!