Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Če kdo verjame al ne je Yamaha Yzf R-1 letnik 2004, zame osebno najboljši motor ha ha ha ha, je ne dam za noben denar, služi odlično pa še zvesta mi je ;):smoke:

Ne pa ni res :grrr :P . Najboljša je letnik 2008 :hooray: , z belordečo barvno kombinacijo :yea1: .

LP Robert

P.S.: Hec, da ne boš zameril. Bova ob :beer2: ugotovila, katera je boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa ni res :grrr :P . Najboljša je letnik 2008 :hooray: , z belordečo barvno kombinacijo :yea1: .

LP Robert

P.S.: Hec, da ne boš zameril. Bova ob :beer2: ugotovila, katera je boljša.

Ja priznam je tudi 2008 ta barvna kombinacija zelo lepa in dobra, tudi ta dan bo prišel, ko bomoja zrabljena do konca, hmmm da bova ugotavljala katera je boljša, upam da si mislil na teorije kot na prakso, :OK:

HEHEH kaj si to šele danes ugotovil ali si bil na maši pa se ti je tam kaj posvetilo ?? :) T sva dva z 2004

Svaka ti čast, ne nisem dobil posvetila v cerkvi, ampak pride dan ko razmišljaš razumno ha ha ha :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem dvomil v to, sem sam istega mnenja, aja pa še to bi omenil, sem tri tedne nazal en krog naredil, pred tem sem katalizator zbil ven in se mi al samo zdi al se mi že meša, motor gre kot SNETA SEKIRA, še rahle luknje tam po 9000 obratih je ni več, pa še vleče zelo enakomerno od začetka do konca, takoj do blokade, govorim seveda do tretje prestave, ker je pol zmanjkalo ceste ha ha, aja pa akrapoti so ratali z soundom ki še lepše pade v uho, je bolj globok zvok hmmmmmmmm :grupni:

Trebor te držim za besedo, takoj ko bo 15 stopinj gremo gasa do morja na kafe ha ha ha :drunk: uh al pa na zelenega :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem dvomil v to, sem sam istega mnenja, aja pa še to bi omenil, sem tri tedne nazal en krog naredil, pred tem sem katalizator zbil ven in se mi al samo zdi al se mi že meša, motor gre kot SNETA SEKIRA, še rahle luknje tam po 9000 obratih je ni več, pa še vleče zelo enakomerno od začetka do konca, takoj do blokade, govorim seveda do tretje prestave, ker je pol zmanjkalo ceste ha ha, aja pa akrapoti so ratali z soundom ki še lepše pade v uho, je bolj globok zvok hmmmmmmmm :grupni:

Trebor te držim za besedo, takoj ko bo 15 stopinj gremo gasa do morja na kafe ha ha ha :drunk: uh al pa na zelenega :bounce:

Takoj sem za. Bova šla do exclan-a in potem gremo na en krog.

Sem pa hotel danes zamenjati zajlico od exup ventila, pa nisem mogel odviti vijakov, ker so "prijeli". Bo treba kar na servisu poštimat, naj se tam matrajo s tem. Po moje ima zaradi tega luknjo do enih 5 jurjev obratov, potem se mu pa strga. Pije pa tudi okoli 10 litrov na 100 km, a je najbrž poraba odvisna tudi od letnega časa :hmm: , ne samo od ventila v izpuhu.

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Ker sem v dilemi se še malo obračam na vas. Namreč dve leti že šparam za nov "moped",pa me zmer in zmer razočarajo. Za kaj gre, pet let nazaj sem imel R1 l.2003,ki pa sem ga moral prodati zaradi nekih razlogov in takrat sem si zadal cilj,da ga ob prvi prilki spet kupim,no in tu me nekaj muči.Želja po novem motorju je ogromna,ampak prekleto fejst me muči to,da je R1 od letnika 2009 naprej praktično ista ,samo barve so malenkost druge,pa model 2012 ima TC. Se pravi,če kupiš motor letnik 2012 kupiš v bistvu motor letnik 2009 z zelo majhno razliko!

No in tukaj se obračam na vas,kaj mislite vi,bi potem takem kupili R1 letnik 2012,ali naj spet čakam še preklet let pa upam,da bo 2013 postregla z drugačno preobleko? Naj povem,da mi je še zmeraj oblika letnika 2009 in naprej TOP!

Hvala in LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Ker sem v dilemi se še malo obračam na vas. Namreč dve leti že šparam za nov "moped",pa me zmer in zmer razočarajo. Za kaj gre, pet let nazaj sem imel R1 l.2003,ki pa sem ga moral prodati zaradi nekih razlogov in takrat sem si zadal cilj,da ga ob prvi prilki spet kupim,no in tu me nekaj muči.Želja po novem motorju je ogromna,ampak prekleto fejst me muči to,da je R1 od letnika 2009 naprej praktično ista ,samo barve so malenkost druge,pa model 2012 ima TC. Se pravi,če kupiš motor letnik 2012 kupiš v bistvu motor letnik 2009 z zelo majhno razliko!

No in tukaj se obračam na vas,kaj mislite vi,bi potem takem kupili R1 letnik 2012,ali naj spet čakam še preklet let pa upam,da bo 2013 postregla z drugačno preobleko? Naj povem,da mi je še zmeraj oblika letnika 2009 in naprej TOP!

Hvala in LP!

Kupi in ne čakaj če ne boš dočakal visoko starost brez motorja:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj sem za. Bova šla do exclan-a in potem gremo na en krog.

Sem pa hotel danes zamenjati zajlico od exup ventila, pa nisem mogel odviti vijakov, ker so "prijeli". Bo treba kar na servisu poštimat, naj se tam matrajo s tem. Po moje ima zaradi tega luknjo do enih 5 jurjev obratov, potem se mu pa strga. Pije pa tudi okoli 10 litrov na 100 km, a je najbrž poraba odvisna tudi od letnega časa :hmm: , ne samo od ventila v izpuhu.

LP Robert

Glej da bo res.! :) Tudi jaz sem fuknu vn katalizator neke velike razlike nisem opazil je pa poleti bistveno hladneje okoli jajc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej da bo res.! :) Tudi jaz sem fuknu vn katalizator neke velike razlike nisem opazil je pa poleti bistveno hladneje okoli jajc :)

V cojones ti je vroče zato, ker niso prazna, ni kriva Yamaha za vročino :naughty:

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Ker sem v dilemi se še malo obračam na vas. Namreč dve leti že šparam za nov "moped",pa me zmer in zmer razočarajo. Za kaj gre, pet let nazaj sem imel R1 l.2003,ki pa sem ga moral prodati zaradi nekih razlogov in takrat sem si zadal cilj,da ga ob prvi prilki spet kupim,no in tu me nekaj muči.Želja po novem motorju je ogromna,ampak prekleto fejst me muči to,da je R1 od letnika 2009 naprej praktično ista ,samo barve so malenkost druge,pa model 2012 ima TC. Se pravi,če kupiš motor letnik 2012 kupiš v bistvu motor letnik 2009 z zelo majhno razliko!

No in tukaj se obračam na vas,kaj mislite vi,bi potem takem kupili R1 letnik 2012,ali naj spet čakam še preklet let pa upam,da bo 2013 postregla z drugačno preobleko? Naj povem,da mi je še zmeraj oblika letnika 2009 in naprej TOP!

Hvala in LP!

Tudi jaz pravim, če maš dnar kupi in ne čakaj, ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mojo ljubico očistil generalno sedaj pa čaka na +15, vzel K&N filter iz air boksa in ugotovil da je črn in zelo umazan, kako ga očistiti, preden ga uničim, je rešitev sano nakupa komplet čistila original za to, :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojo ljubico očistil generalno sedaj pa čaka na +15, vzel K&N filter iz air boksa in ugotovil da je črn in zelo umazan, kako ga očistiti, preden ga uničim, je rešitev sano nakupa komplet čistila original za to, :BUA:

Ja, mogoče bo šlo z kakšnimi drugimi čistili, ampak jest ga osebno ne bi sral z kakšnimi drugimi. Če maš K&N fIlter uporabljaj K&N čistila. Tukaj imaš pa postopek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Napenjalec verige je bil menjan tudi pri moji, pa ima 13.000 km in je bila lepo vožena, baje da ima to napako veliko R1 tega letnika.

ok, napenjalec verige....tukaj pa je bilo menjanega precej več...pač, meni osebno to ni všeč, vem pa da se marsikdo s tem nebi obremenjeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno velja da so r-1 od 04 do 08, kvalitetnejŠe in zelo dobro narejene, od agregata do komponent, sploh pa ta od 07 do 08 z majhnimi spremembami :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1va: Zdejšnja (še ni blo photosešna k je bla dec.2011 kuplena) :)) 2ga :Prejšnja!! 05012012608.jpg) :) ha,ha,........20080829205454_R1-33.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo, da še "uradno" predstavim mojo Smrketo...R1, l.2008, Akrapovič, športne stopalke, zatemnjen športni vizir :OK: ...včeraj sva se skor ceu dan spoznavala v garaži :wub:

post-18175-0-02917600-1328772248_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo, da še "uradno" predstavim mojo Smrketo...R1, l.2008, Akrapovič, športne stopalke, zatemnjen športni vizir :OK: ...včeraj sva se skor ceu dan spoznavala v garaži :wub:

Kot sm že rekel, huda lepotica :) (pa še sesrtca od moje!ha,ha,ha,.)! Čuvaj jo in sebe ter srečno vožnjo in čimveč užitkov z njo :kva2:

Popravljeno . Popravil matgo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sm že rekel, huda lepotica :) (pa še sesrtca od moje!ha,ha,ha, .)! Čuvaj jo in sebe ter srečno vožnjo in čimveč užitkov z njo :kva2:

Hvala enako :blush: Se bo treba en dan dobit, da se bova mal bahala :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako :blush: Se bo treba en dan dobit, da se bova mal bahala :yea1:

tako se govori :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!