Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Vandrovec, tvoj glas ne šteje: normalno da se ti ne zdi grd, saj vendarle voziš GS-a! V primerjavi s tem je vsak motor lep :grim  :grim  :grim

 

Če je to res uradna verzija od Yamahe, pol so oblikovalci najbrž kaj močnegas kadili :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot lastnik RN22 modela, lahko rečem da je nova R1 izredno grda. Ni mi jasno na kaki drogi so bili oblikovalci, ampak tole ni nič od nič. :BUA:

 

So se pa hvalabogu vsaj znebili tistih grdih nagravžnih smernikov, očitno so porabili zalogo ki so jo naredili še v 90'.

 

 

The days of £9000 superbikes are well and truly at an end, and while no official price has been announced for the new pair of R1s, MCN understands that the base model will cost between £16,000 and £17,000, while the halo R1-M will be more like £25,000.

post-44186-0-25560900-1415049922_thumb.jpg

post-44186-0-10646300-1415049937_thumb.jpg

post-44186-0-67358200-1415049942_thumb.jpg

post-44186-0-00515500-1415049945_thumb.jpg

post-44186-0-20289200-1415049947_thumb.jpg

post-44186-0-51536300-1415049950_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil igor0203
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobeni stvari ni podobno. da je kej elektronike dobilo jih je pa konkurenca prisilila sej capljajo ze vrsto let zadaj. ene 7 let ne spreminjajo motorja pole vržejo pa ta gravž vn. brez veze.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši bi prejšnji model malo spremenili....R1 so lepe,ma ta je res malo mimo... Samo jo moreš videt še v živo,ker to res ni R1 stil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tej ste lahko vsi tiho glede posnemanja :smoke:  (italjančki, angleži in švabi mislim :D )

Men se pa zdi spet ena prava po desetih letih da ni tista soft varianta za punčke :P , motor za moške ali spet ena zver po točno 11 letih B)

Že po izgledu je tako, to ni več motor za cesto, pista mu je bolj domača :smoke: , všeč mi je ker je drugačna in so imeli jajca to naredit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej v živo je mogoče čist kul... sam slikce ji pa res ne delajo toliko usluge :D

Mogoče je pa mišljena digitalno :D 

Ti je všeč ali pa ne..enostavno :P  v živo je sigurno the beast :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za na pisto se menda noben ne bo v original plastikah vozu. je pa motor zgleda dočakal celo prikazovanje prestav. kdo bi si mislu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za na pisto se menda noben ne bo v original plastikah vozu. je pa motor zgleda dočakal celo prikazovanje prestav. kdo bi si mislu.

Pa ni to anglež :P  bojo že čez čas prišli na ta nivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni to anglež :P  bojo že čez čas prišli na ta nivo :D

ma suzukiji majo to ze vrsto let. pa sej to ni pomembno. hec je da kjub velikemu napredku ostane clovek ravnodusen, ker s tem zamujajo že preveč let. človek bi od vodilnih znamk, ki ogromno vlagajo v dirkanje na najvišjih nivojih pričakoval, da bojo svoje modele malo bolj updejtali z najnovejšimi tehnološkimi cukrčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!