Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Res je kar si napisal, S1000RR ima neverjetno ogromno opreme lahko na sebi, se strinjam. Ampak ni poanta to koliko opreme ima kateri, poanta je to, da so vsi 1000 SS motorji enostavno s cenami šli predaleč, preko 20000 eurov. Se pa strinjam popolnoma, da imam raje POLNO opremljenega S1000RR kot pa kateregakoli Japonca z ogromno manj opreme, pa za "isto" ceno.

Nč se sekirat glede cene R1 ....razprodana za 2015 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se sekirat glede cene R1 ....razprodana za 2015 :grim

 

Tudi Fz6 je bila razprodana, ko sem jo jaz hotel kupiti :). Sicer pa, koliko motorjev so dobili v SLO?

 

Drgač pa nekaj iz Ivančne. http://www.zurnal24.si/yamaha-r1-akrapovic-izpuh-clanek-248461

 

Meni ni všeč!

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piiiizda, pa kaj majo kje kak razpis za utekanje raket?

Mal spremlji Javna Naznanila občine Ljubljana, ki je vsako spomlad javno razgrnjeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sedaj kupujem kompletni izpuh, pa mi Akrpaovič Evolution Line (Carbon) ni nič kaj preveč všeč, ker je predolg.

 

Škoda, da tile niso naprodaj, ampak so samo za dirkalna moštva...

 

 

post-10859-0-76734000-1428956388_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Arrow dobro izgleda, pa še cenejši je, kot Akrapovič:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Fz6 je bila razprodana, ko sem jo jaz hotel kupiti :). Sicer pa, koliko motorjev so dobili v SLO?

 

Drgač pa nekaj iz Ivančne. http://www.zurnal24.si/yamaha-r1-akrapovic-izpuh-clanek-248461

 

Meni ni všeč!

Proizvodnja za 2015 razprodana....  še marsikomu zdaj ne bo všeč :kva2:  slo mh....nepomembno :fight2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proizvodnja za 2015 razprodana....  še marsikomu zdaj ne bo všeč :kva2:  slo mh....nepomembno :fight2:  

 

za Evropo so razprodal vse R1M. Zgleda, da so mislili, da jih bodo prodali mogoče malo več kot prejšnje R1, ki se je valjala po salonih v nedogled in iz tega naslova jih je verjetno zmanjkal. Sicer pa, koliko jih je bilo prodanih v SLO? Drgač pa se ne sekirat. Drugo leto jih bo kolk češ, pa še kakšen feler bo porihtan ;).

Jaz pa sedaj kupujem kompletni izpuh, pa mi Akrpaovič Evolution Line (Carbon) ni nič kaj preveč všeč, ker je predolg.

 

Škoda, da tile niso naprodaj, ampak so samo za dirkalna moštva...

 

To pa že malo boljše zgleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm včeraj sem jo videl kot razstavni eksponat v KMC Yamaha na Dolenjski cesti. 

 

Pa ne vem no, saj je lepa in use, sam malo majhna mi je delovala in pa zame osebno je lahko samo ena oblika za R1-ko in to je od 2004-2008.

 

Sicer pa verjamem, da je raketa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni..spet se mi je pojavil problem pri r1(2003)..na trenutke mi pod stant gasom oz.ko stisnem sklopko,zelo trokira oz.se zaganja,obrati padejo skoraj na nic in potem crkne motor..svecke so bile menjane lani..kdo ve kaj bi to bilo?pred enim mesecem narejen komplet servis..help me;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni..spet se mi je pojavil problem pri r1(2003)..na trenutke mi pod stant gasom oz.ko stisnem sklopko,zelo trokira oz.se zaganja,obrati padejo skoraj na nic in potem crkne motor..svecke so bile menjane lani..kdo ve kaj bi to bilo?pred enim mesecem narejen komplet servis..help me;-)

 

Imel popolnoma enak problem, kar precej trokiral pod štant gasom ter ugašal... v mojem primeru so bile dejansko krive svečke... po zamenjavi vse OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest sm pomislu na svecke ceprav je serviser reku da so ok..naj jih vseeno zamenjam??!!je pa res da sm zamenu izpusni lonec..samo zarad tega nebi smelo bit takih problemov..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta problem se ti je začel po zamenjavi izpušnega lonca? je pa res, da zaradi tega nebi smelo biti težav, ali pa....nevem.... jaz bi na tvojem mestu vseeno prej zamenjal svečke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je..po menjavi je zacel malo trokirati,vendar je cez cas nehal..bom sel kar svecke zamenat;-)samo informativno..kolk pa to pride?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz uporabljam malo boljše vseeno nočem varčevati pri takih stvareh in sicer NGK CR9EIX Iridium - cena kompleta 70€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iridium svečka ni vedno najboljša izbira sploh pri starih motorjih ;) Uporabljaj tako kot je predpisano in bo vse ok 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iridium svečka ima manjšo iskro kot navadna lahko preprosto probaš da daš svečko iz cilindra in zavrglaš in boš opazil razliko načeloma če bi dovolj razširil elektrodo pri iridium svečki da bi bila iskra dovolj velika bi bilo tudi to ok sam problem je to da ne veš kolk jo razširit. V manualu od motorja ti pa piše kaka svečka more bit in njen predpisan razmak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač lahko uporabljaš iridium ampak bi moral razširiti elektrodo da bi bilo delovanje motorja enako kot z navadno svečko problem je ker ne veš koliko jo moraš razširiti.

 

Je bila narejena cela študija na to temo na ducati forumu in to na dynotu z grafi in vsem,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač lahko uporabljaš iridium ampak bi moral razširiti elektrodo da bi bilo delovanje motorja enako kot z navadno svečko problem je ker ne veš koliko jo moraš razširiti.

 

Je bila narejena cela študija na to temo na ducati forumu in to na dynotu z grafi in vsem,.

 

No, tudi jaz zdaj vem nekaj novega... Meni so za to svečko iridium svetoval pooblaščeni serviser...

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!