Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

am, da še povem...od kar imam te svečke not, sem opazil pri vžigu (ko je motor mrzel), da motor nekako bolj tekoče vžge,..

 

saj mi je z originalnimi svečkami oziroma tistimi katere so predpisane s strani proizvajalca tudi brez problema vžgal, ampak vseeno opažam majho razliko glede tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul...si drugace zadovoljen s tem motorjem?koliko casa si ze lastnik?;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je pri hiši že 7 let...prej oče vozil sedaj jaz....nikoli problemov z njim....samo redno servisiranje in menjava potrošnega materiala in to je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima koliko zob ima originalni sprednji zobnik na R1 2005?  Kje lahko naročim manjšega in kolikšne so okvirne cene?

Hvala za odgovore.

LP B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kje bi se dalo dobit prednjo sajbo za rn12 (04-06)? dirkalno, povisano in pa prozorna mora bit.

ebay ma presenetljivo malo. samo ena pametna, pa se ta s postnino skoraj 100€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to rabiš firmo ali je tut kitajska dobra, ker takih maš pa dosti na ebayu.

 

nima veze. kitajsko imam že zdaj. bi naj bila "clear", pa se skoraj nič ne vidi skozi in zaradi tega ne morem uporabljat kamere.

na začetku se mi zdi, da je celo bila prozorna. potem pa čez kak mesec že skoraj "mat".

samo da je kvalitetno in dejasnko prozorno, pa mi je vseeno od kod. če je za male €€€ seveda še toliko boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm sebi za pisto kupil prozorno povišano pa je še vedno prozorna :hmm:. Je pa prav tako kitajska, ampak če praviš da ti je zbledela pol ti pa žal več ne morem pomagat :(. Še enkrat isto pa verjetno ne boš vzemal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima  kupujem nove zavorne ploscice spredaj pa me zanima kaj je boljše da dam gor original so 75€ po disku ali ponaredek CL brakes ki pride 52€ po disku ...sedaj nevem kaj je gor so obrabljene me pa moti da pri višji temperaturi cvilijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo..mam r1 letnik 2003..a mogoce kdo ve za kaksen "kratek"lonec..kje se ga da dobit oz.kere firme jih delajo pa da se ga da homologirat?lp

post-45845-0-00569600-1435305150.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lep pozdrav

 

Imam R1 letnik 08.  Pri vožnji se voznikov sedež precej segreje, kar me malo moti (pri starejši verziji tega ni bilo). Zanima me, če bi z odstranitvijo katalizatorja tudi zmanjšal temperaturo pod sedežem? Na ebay-u gledam te Y-pipe in so cene precej različne od od 140-350€ :

 

 http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xyamaha+r1+2008+pipe.TRS0&_nkw=yamaha+r1+2008+pipe&_sacat=0

 

Zadnja dva lonca sta od Akrapoviča, naprej pa original, mora biti tudi Y pipe od Akrapoviča da zadeva paše, ali je lahko kakšen drug proizvajalec?

 

Rad bi zamenjal smernike rumene za bele, vendar jaz bi rad zamenjal samo oranžne šipce z belimi ne pa cel smernik,kje bi se to dalo kupit, če sploh ?

 

Hvala :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav

 

Imam R1 letnik 08.  Pri vožnji se voznikov sedež precej segreje, kar me malo moti (pri starejši verziji tega ni bilo). Zanima me, če bi z odstranitvijo katalizatorja tudi zmanjšal temperaturo pod sedežem? Na ebay-u gledam te Y-pipe in so cene precej različne od od 140-350€ :

 

 http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xyamaha+r1+2008+pipe.TRS0&_nkw=yamaha+r1+2008+pipe&_sacat=0

 

Zadnja dva lonca sta od Akrapoviča, naprej pa original, mora biti tudi Y pipe od Akrapoviča da zadeva paše, ali je lahko kakšen drug proizvajalec?

 

Rad bi zamenjal smernike rumene za bele, vendar jaz bi rad zamenjal samo oranžne šipce z belimi ne pa cel smernik,kje bi se to dalo kupit, če sploh ?

 

Hvala :-)

 

Živjo, jes mam na svoji Y cev, pa ravno tako greje v rit, kot prej s katalizatorjem...mam pa od firme MIVV, pa lepo paše na Akrapoviče - brez problema.

Šipce na smernikih mam tud bele, preglej mal po e-bayu, jes sm take že dobiu na motorju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, jes mam na svoji Y cev, pa ravno tako greje v rit, kot prej s katalizatorjem...mam pa od firme MIVV, pa lepo paše na Akrapoviče - brez problema.

Šipce na smernikih mam tud bele, preglej mal po e-bayu, jes sm take že dobiu na motorju ;)

 

Živjo, hvala za odgovor....mal sem upal, da po odstranitvi katalizatorja mal manj greje (ampak vidim,če zunaj niso pretirano visoke temperature tud v rit ne greje,,saj ne moteče). Sem se pa odločil da vseeno zamenjam Y cev....sem zadnjič prebiral stare teme in našel tvoj post o tem, ter link kjer si naročil cev  :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda so imele 2004 in 2005 iste tezave z ventili kot FZ1 06 in 07.

Da je to verjetno res kazejo tudi kataloske številke novih ventilov, ki so enake za oba motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem gledal R1 tam od 2006 in 2007 vendar jaz sem slišal da bi naj mele vse R1-ke od 2004 do 2007 težave z ventili tako da sem se tega motorja izogibal, bi pa lahko kdo kaj več povedal ki si dejansko lasti motor letnika 2006, 2007 če je kaj na teh govoricah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!