Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Sezone je konec, pa še zmer nism slišal komentarjev, kako ste zadovoljni z R1 '04? Je kdo mel kakšne probleme(teh.napake, padci,...)?

Fantastičen motorček! :wub: Letos sem naredil 8000 km, potem pa mi je padec s skuterjem in zlomljena noga prekinila sezono.

Če ga primerjam z CBR600Fs, ki sem jo imel pred tem, je kar se tiče športne vožnje velik korak naprej. Hitreje pade v zavoj, belance ne stresa tako nervozno, vzmetenje v osnovni nastavitvi deluje odlično. Na Grobniku sem naredil za 4.5 sek boljši čas kot na CBRki. Tudi pri turistični vožnji je OK, navora je veliko in lahko lenariš z menjalnikom, le zapestja so bolj obremenjena kot na CBR.

Ko je bil motor nov, sem imel težave s sklopko, kar pa je mojster Binca v pol ure poštimal in od takrat je vse brez problema! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji vtisi vožnje na novi R1.

Sedi se lepše kot na stari,je bolj vozna,bolj mirna,ni tolk nervozna.V srednjih obratih vleče slabše kot stara.Do 10.000 nič posebnega,potem pa znori(total noro).Ne sili tolko na zadnje kolo kot stara.Definitvno zelo lepa.

Meni je bila Honda 1000RR boljša.Samo v vednost,ne vozim Honde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem ko si to napisal si smetil forum ter unicil temo,a si ze slisal za PMje ok,joj si ze tok dolg gor pa ne poznas pravila :BUA:

se trudis biti duhovit?

:excl: :rtfm: :excl:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V srednjih obratih vleče slabše kot stara.Do 10.000 nič posebnega,potem pa znori(total noro).Ne sili tolko na zadnje kolo kot stara.

Kako je to možno, da v srednjem območju vleče slabše... če ima dost več konjev pa navora, bi morala vlečt boljše... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je to možno, da v srednjem območju vleče slabše... če ima dost več konjev pa navora, bi morala vlečt boljše...  :huh:

cisto mozno. pac ima drugacno krivuljo navora in moci. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vleče boljše, ker je konstantnost zelo IN... V primerjavi krivulj navora je očitno, da so pri novi močno spilili vrh proti starejši. Zato je bolj vozna, obvladljiva, prijazna uporabnikom.... :? kot povdarjajo pri Hondi...

Boring... čez par let tudi 200 konjičev ne bo tako divjih kot nekdanjih 140, 150...

Pa ne me zbombardirat , sej se ji tudi zmeša, :hmm: baje... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez par let tudi 200 konjičev ne bo tako divjih kot nekdanjih 140, 150...

saj to je tisto, kar prinese dobre case na pisti, sploh pa ce je voznik zacetnik. vsak voznik bo hitreje peljal uglajeno tovarno moci kot pa brutalneza, ki ga ne obvlada. .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne težave si mel s sklopko?

Točno to, kar je napisal Dr.MAXXI v svojem postu 21.05.04. Mal so se lamele skupaj lepile, zato jih je bilo potrebno očistit. Po tem popolnoma brez težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm malo prelistal to temo nism nikjer zasledil kakšne "exsotične" predelave :D Upam da koga ne bo motilo če eno pripopam gor :grim Meni osebje je :kva2: :notworthy:

motorr10qs.jpg Ne bi pa rad vedel koliko pride celotna predelava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno gravž, svetleče stvari so za na čoperja :grim

@Gas_gas, dej limaj slike v max.velikosti 800*600, ker se ob večji dimenziji pojavijo tisti nadležni sliderji... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno gravž, svetleče stvari so za na čoperja :grim

@Gas_gas, dej limaj slike v max.velikosti 800*600, ker se ob večji dimenziji pojavijo tisti nadležni sliderji... :)

post-463-1104085357_thumb.jpg

post-463-1104085398_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno gravž, svetleče stvari so za na čoperja :grim

Te ne razumm! Kako morš reč, d je tole gravž? Ne vidiš, kolk truda, pa ljubezni :wub: , pa dnarja je vloženo v tole umetnino!? Hallo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, bi lahko eden od moderatorjev zbrisal moj predzadnji post, hvala.

@RSV Mille...nisem rekel, da se "umetnik" ni potrudil in zapravil veliko časa in $, ampak meni pač ni všeč :grrr , jeba...100 ljudi 100 čudi, 100 žena 100 X ( . )( . ) :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tut ni vsec,sej ce je ful kesa pa truda not vlozu se nepomen da je zajebu

s tem dnarjom bi lohk kupu dirkaske dele ker yamaha je po dusi TOTALN SPORTNIK

s kromom se nej nad harleya sprav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tut ni vsec,sej ce je ful kesa pa truda not vlozu se nepomen da je zajebu

s tem dnarjom bi lohk kupu dirkaske dele ker yamaha je po dusi TOTALN SPORTNIK

s kromom se nej nad harleya sprav

kdo pravi d ni god racing delov (öhlins itd)?

okusi so pa razlicni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pravi d ni god racing delov (  itd)?

okusi so pa razlicni.

ja po bolsem pogledu sm vidu da res ma öhlins vilce sam kaj mu to pomaga a bo sou s kromom na dirkalisce

jp okusi so razlicni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne? :)

ceprav tole je bolj kot ne poser-bike.

raj mam kako ghostrider varjanto (cel bajk v mat crni barvi). :devil:

obstaja pa tud full-carbon oklep (vsaj za prejsnje generacije R1) - tist sele zgleda ubijalsko... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!