Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se pa res potrudil. Hvala. Vendarle iščem točno takšne kot so na sliki. Tiste od Alojza že imam. Še enkrat hvala za trud. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo imel GSA, ki mu ne bo nikoli crknil ABS modul... :lol1:

Razlog prodaje: Downsizing...

MS klub kupon za 100€ vnovčite ob nakupu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vem da je bilo okrog "meglenk" že veliko napisanega, samo dodajam link do povezave za napeljavo, ki sem jo nabavil prek E baya in super deluje. Ima že varovalko, rele in puščeno žico za povezavo na pozicijo ali AUX.  Ta je bolj trotlzihr za nas ki nismo štromarji po duši :).

https://www.ebay.com/itm/LED-Fog-Head-Lights-Wiring-Harness-Switch-On-Off-12V-For-BMW-R1200GS-F800GS-ADV/273099167641?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

s-l64.jpg.c86eb548bd51fe929b7059eb1dc08e36.jpg

Popravljeno . Popravil krisko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima letnik 2004. Bi za vezavo meglenk bilo to kar je narisano spodaj ok? Verjetno AUX konektorj nima. Ali pač?

 

 

meglenke_vezava.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 10. 2018 ob 15:56, tomash pravi:

Kolega ima letnik 2004. Bi za vezavo meglenk bilo to kar je narisano spodaj ok? Verjetno AUX konektorj nima. Ali pač?

 

 

meglenke_vezava.jpg

to je to super, aja pa sem 100 posto da ma aux, nekje okoli vpetja vilic.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 10. 2018 ob 19:44, Wakasaki pravi:

to je to super, aja pa sem 100 posto da ma aux, nekje okoli vpetja vilic.

In potem isti konektor in isti sistem kot za letnik 2012? Oziroma primeren konektor za letnik motorja? 

Popravljeno . Popravil tomash
Dopolnitev
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, tomash pravi:

In potem isti konektor in isti sistem kot za letnik 2012? Oziroma primeren konektor za letnik motorja? 

res je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, tomash pravi:

Daj napiši na kratko postopek...

Je najbrž že blo ogjavljeno...

Pri natikanju novih ročk si pomagaj s kompresorjem. Na pištolo za izpihovanje natakni čep in potem potisni s pomočjo pištole in zraka novo gumo na grelni element.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, MiNa pravi:

Je najbrž že blo ogjavljeno...

Sem šel kr nekak po tem videu ja...morš bit pa kr potrpežljiv pa oster olfa...najbolj me je ob notranjem robu hecalo..Za nove gor pa malo žajfe pa je :)  Kontakte oziroma žičke lahko poškoduješ kjer so spajkane na ročko ob strani ob stikalih, majo pa tud neko zaščitno plastiko gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, krisko pravi:

žajfe pa je :)

Žajfa bo zaradi vlage drsela in boš imel hude probleme posebej pri ročici za plin.

Nekateri uporabljajo lak za lase, ali lak za zaščito elektronskih elementov. Jaz uporabim varianto s kompresorjem in popolnona suho in očiščeno površino. Original je zalepljen z neke vrste sekundnim lepilom in to zato, da se guma na grelnem elementu ne vrti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se obnese, da ročki obvijem s trakom za teniški grip. Ročka lepše sede v roko, prsti so manj skrčeni, kar je manj utrudljivo, gretje deluje...

Enkrat letno menjam trak, ročka ostaja "kot nova"

Dvanajst letna, dobra izkušnja

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Quest said:

Odlična ideja. Kako pa zaključiš da se ne odvije?

Kupim tak trak, ki ima priložen elastični obroč.

Navijam od zunaj proti noter. 

59XESL.jpg

QsQ5gp.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, nemo pravi:

Meni se obnese, da ročki obvijem s trakom za teniški grip. Ročka lepše sede v roko, prsti so manj skrčeni, kar je manj utrudljivo, gretje deluje...

Enkrat letno menjam trak, ročka ostaja "kot nova"

Dvanajst letna, dobra izkušnja

 

Jaz pa uporabim teniški ''nadgrip'', se pravi tisto zadevo, ki se navije čez originalni grip na teniških loparjih. Ko ga naviješ, ga na koncu prilepiš z lepljivim trakom, ki ga dobiš v kompletu. Letos mi je en zdržal celih 10kkm ... pa še na otip je bolj prijeten kot gumijasta ročka.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, boych said:

Jaz pa uporabim teniški ''nadgrip'', se pravi tisto zadevo, ki se navije čez originalni grip na teniških loparjih. Ko ga naviješ, ga na koncu prilepiš z lepljivim trakom, ki ga dobiš v kompletu. Letos mi je en zdržal celih 10kkm ... pa še na otip je bolj prijeten kot gumijasta ročka.

V mojem postu sem imel v mislih prav to, morda nisem bil dovolj jasen. Gre za trak, ki je na spodnji strani, po sredini, samolepljiv kar zagotavlja, da se ne premika po podlagi. Če pa je zraven priložen še elastični obroč za zaključek navijanja, je pa sploh OK. Dober je tudi že tisti lepilni trak, ki je priložen pri vseh trakovih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, nemo pravi:

V mojem postu sem imel v mislih prav to, morda nisem bil dovolj jasen. Gre za trak, ki je na spodnji strani, po sredini, samolepljiv kar zagotavlja, da se ne premika po podlagi. Če pa je zraven priložen še elastični obroč za zaključek navijanja, je pa sploh OK. Dober je tudi že tisti lepilni trak, ki je priložen pri vseh trakovih.

Ker nisem ravno neki tenisač :) , mi je grip na tvojih slikah izgledal kot normalni grip, ki je v originalu navit na na teniški lopar ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, MiNa pravi:

Žajfa bo zaradi vlage drsela in boš imel hude probleme posebej pri ročici za plin.

Nekateri uporabljajo lak za lase, ali lak za zaščito elektronskih elementov. Jaz uporabim varianto s kompresorjem in popolnona suho in očiščeno površino. Original je zalepljen z neke vrste sekundnim lepilom in to zato, da se guma na grelnem elementu ne vrti.

Res še nisem sprobal, če bo  res drselo bo treba pa drgač zrihtat, sem pa res minimalno namazal, bom videl kako bo..Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 11. 2018 ob 20:55, nemo pravi:

Kupim tak trak, ki ima priložen elastični obroč.

Navijam od zunaj proti noter. 

59XESL.jpg

QsQ5gp.jpg

Takole :OK:

20181111_125940.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!