Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

pred 2 urami, mato295 pravi:

Poleg tega se pri zagonu izpiše EWS.

Tole je nekaj okrog "čitanja" kode ključa pomeni pa "Elektronische Wegfahr Sperre " ponavadi okvarje na antena pri ključavnici (The Ring antenna).

V primeru prazne (slabe) baterije v alarmu se izpiše koda DWA "Diebstahl Warn Anlage".

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 41 minutami, ALEŠ M pravi:

Ja na telih letnikih res ob rezervi gori tudi rumen trikotnik. Enako je imel moj RT tudi letnik 2006.

Rumen trikotnik v vsakem primeru pomeni napaka, samo pol moras ugotoviti kaj je, luč, stikalo, bencin...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem presedlal na Motul 5100 15w50 in se mi zdi da se je poraba olja povečala. Ima kdo podobna opažanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/4/2019 at 3:30 PM, tomash said:

Sem presedlal na Motul 5100 15w50 in se mi zdi da se je poraba olja povečala. Ima kdo podobna opažanja?

Ne, pri meno obratno, se je poraba zmanjšala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 8. 2019 ob 15:30, tomash pravi:

Sem presedlal na Motul 5100 15w50 in se mi zdi da se je poraba olja povečala. Ima kdo podobna opažanja?

Ne beležim in niti ne vem, uporabljam omenjeno olje pa mi na nad 4 kkm tripu ni bilo potrebno doliti olja. Pri meni ni panike...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v začetku uporabljal BMW-jevo mineralno olje, nakar so ga sami zamenjali s pregrešno dragim Motorexom BOXER, ki sem ga vlil samo enkrat (en liter se mi še valja, če kdo rabi).

Zadnjih 60kkm pa sem uporabljal Motul 5100. Težko bi rekel, da se je poraba olja bistveno spreminjala v odvisnosti od znamke. Mi ga pa je na menjavo spil vsaj pol litra...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite mogoče je že kdo opiral to temo pa je na žalost ne najdem tako se pač  vrinem z  vprašanjem  zanimam se za kardan gsa 2006 letnik , kje se ga da nabavit in sicer po dobri ceni?

HVALA IN POZDRAV VSEM.

kardan 1.jpg

kardan 2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 8. 2019 ob 22:05, matete pravi:

Oprostite mogoče je že kdo opiral to temo pa je na žalost ne najdem tako se pač  vrinem z  vprašanjem  zanimam se za kardan gsa 2006 letnik , kje se ga da nabavit in sicer po dobri ceni?

HVALA IN POZDRAV VSEM.

kardan 1.jpg

kardan 2.jpg

Vprašaj motoSpirit ima nekaj motorjev

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12254037&display=BMW R 1200 GS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Kdaj gres fedre stestirat? :)

Še nimam zmontirano pa temperatura se mora malo dvigniti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 8. 2019 ob 22:05, matete pravi:

Oprostite mogoče je že kdo opiral to temo pa je na žalost ne najdem tako se pač  vrinem z  vprašanjem  zanimam se za kardan gsa 2006 letnik , kje se ga da nabavit in sicer po dobri ceni?

HVALA IN POZDRAV VSEM.

kardan 1.jpg

kardan 2.jpg

Sicer verjetno ni več aktualno, mogoče pa za koga drugega. To ti obnovijo v kakšni traktorski trgovini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Quest pravi:

https://www.adventuremoto.com.au/denali-auxiliary-light-mounting-bracket-for-bmw-r1   enako kot tale.

 

Manjkajo ti bolcni-podaljški iz zgornjih lukenj do nosilca,. Nosilec se privije v tiste ušesa ki štrlijo. Luknje so levo desno od luči.

Nisem našel kam bi lahko privijačil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za vodnega.

Oprost. Šele sedaj pogledal da je tema do 13 letnika.

Poglej pri swmotech imajo nosilce za aux light in nekje zraven download manual za tvoj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 2. 2020 ob 19:09, solorider pravi:

Nosilec za meglenke...

Imam nekaj podobnega. Na skici se vidi kam sem privijačil. Če hočeš prid pogledat.

20171224_141755.jpg

20171224_141631.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!