Skoči na vsebino

Barbwire ze zdrava?


A_je_to

Priporočene objave

Kje je nasa barb? Nic se ne javi, nic ne kritizira, predvsem pa nic ne provocira (in to zadnje fino pogresam hehe).

Ce jo kdo vidi naj ji pove da brey nje zivljenje ni vec isto :))

(smiley, smiley, devil, devil, big laugh, bigger laugh, f*****ng big laugh) ...

P.s. Javo mam onemogoceno v sluzbi...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je naredla izpite in se vedno nekje praznjuje.

smrk jaz bi tudi pa je bilo praznovanje grobo prekinjeno z zacetkom novega studijskega leta in obveznimi predavanji. aja pa se za en kurac vreme je! ups grem v psiholosko, to nima vec veze z barb!

VGLAVNEM BARB OBISCI NAS SE KAJ!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je to lepo videt, da te nekdo pogresa ... no ja .. a_je_to ... saj jaz tudi nekako zelo tezko zivim brez tebe ampak se trudim nekako ...sicer pa za prvo silo zadostuje tudi tvoj s... glasek over the phone

pervy ... daj povej ...a si se ti slucajno pojavil v kaksni moto reviji nekje na 71. strani? .. mi je bilo receno , da si to ti na harley-u sedaj pa preverjam ... ...ce si se priporocam za kak avtogramcek ...prosimmmm

lp Barb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pervy ... daj povej ...a si se ti slucajno pojavil v kaksni moto reviji nekje na 71. strani? .. mi je bilo receno , da si to ti na harley-u sedaj pa preverjam ... ...ce si se priporocam za kak avtogramcek ...prosimmmm

lp Barb

khmm ja tisto sem jaz, ampak je blo slikano in objavljeno brez moje vednosti (OK tozil jih glih ne bom). me zdaj vsi zajebavajo zaradi tega, ampak kaj hoces. skoda da sem na harlyju, mam par slik mene in "dvanajstke", ki boljsi zgledajo.

za avtogram pa ni problema, ti ga bom dal ko se prvic srecamo

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pervy.......na HARLEYu??........HARHARHARHARHAR

------

Been There Done That

ti se nic ne smej da ne bom tebe kdaj kje slikal (al pa zmontiral). drugace pa je bil V-Rod, ki je sigurno najlepsi in najboljsi harley (ceprav se ne pomeni da bi ga mel!).

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, majke mi, Pervy na Harleyu!!!

Kam se vrti ta svet... v cisto napacno smer, saj si pervya na nic drugega kot sportnem motorju sploh ne predstavljam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...je bil V-Rod, ki je sigurno najlepsi in najboljsi harley (ceprav se ne pomeni da bi ga mel!)...

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Jaz bi ga pa mel, če mi ga dajo free.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak vseeno ... prav ponosno zgledas na temu harleyu ...sem morala prav kupiti tale avtomagazin ... ... pa nalepit pervzja na steno zraven postelje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ampak vseeno ... prav ponosno zgledas na temu harleyu ...sem morala prav kupiti tale avtomagazin ... ... pa nalepit pervzja na steno zraven postelje

ponosno gledam ker gledam v drugega fotografa ki je stal malo visje.

z ob posteljo pa ti z veseljem dam kaksno bolj "vroco" svojo sliko!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pervy, ampak brez silikonskih dodatkov, kot jih imaš na profilu.,. heheheheehe.....

... saj jih nima Pervy (razen če ti kaj več veš) ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pervy, ampak brez silikonskih dodatkov, kot jih imaš na profilu.,. heheheheehe.....

ne tako mosko ampak eno tako za zenske - pervy v vsej svoji lepoti!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uffaaaaaaaaaaaa ...pervy ... samo ne prevec vroče , ker če ne bom imela probleme s spanjem zaradi določenih aktivnosti , ki se bodo pričele dogajati v meni ob pogledu na tvojo XXX slikco ...... pol bom pa hodila po svetu s podočnjaki zarad tebe

lp Barb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

uffaaaaaaaaaaaa ...pervy ... samo ne prevec vroče , ker če ne bom imela probleme s spanjem zaradi določenih aktivnosti , ki se bodo pričele dogajati v meni ob pogledu na tvojo XXX slikco ...... pol bom pa hodila po svetu s podočnjaki zarad tebe

lp Barb

ah saj ni tako hudo, par noci pa bos z veseljem spet gledala reklame za mosko spodnje perilo in pozabila na pervyja.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja reklame za mosko spodnje perilo me niso nikoli prevec navdusevale ... ker so vsebino nekako vedno bolj zakrivale kot odkrivale ... hmmm ... daj ti men poslji kaksno tvojo slikco z vsebino ... pol pa definitivno ne bom pozabila nate

lp Barb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

no ja reklame za mosko spodnje perilo me niso nikoli prevec navdusevale ... ker so vsebino nekako vedno bolj zakrivale kot odkrivale ... hmmm ... daj ti men poslji kaksno tvojo slikco z vsebino ... pol pa definitivno ne bom pozabila nate

lp Barb

barb a si vidla na moji strani tisto z modercem al pa z plenicami???? kaj je se lahko bolj sexy (na pa seveda tista z plavimi lasi in plavim motorjem)????

ce hoces kaj drugega samo povej nekaj se bo ze naslo!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pervy ..saj se nc ne pritozujem ...sam saj sem rekla ... domisljija mi itak ze na ful dela ...sdam sedaj bi pa rada preverila ce deluje v pravo smer ...zatorej daj aktiviraj kaksno web cam ... pa poslji "vsebino" ... kaj pa ves ... morda dobis uslugo vrnjeno ... seveda z osebo posiljatelja na slikci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jah pervy ..saj se nc ne pritozujem ...sam saj sem rekla ... domisljija mi itak ze na ful dela ...sdam sedaj bi pa rada preverila ce deluje v pravo smer ...zatorej daj aktiviraj kaksno web cam ... pa poslji "vsebino" ... kaj pa ves ... morda dobis uslugo vrnjeno ... seveda z osebo posiljatelja na slikci

bom v teh dneh digitalko zalaufal pol pa dobis XXX pervy colection!

seveda pricakujem povratnico!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa poslji ji ze tiste slike,da bo zenska koncno enkrat srecna........matr nategujeta to zadevo.......

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA dej poslji ji, da je ne bo konc. Se zdi kokr da prhaja iz klostra in je ze cist na koncu.

Pa ko se je o gobcnosti tipov govorilo - pes k laja ne grize, Obstaja tudi she pes in tud she pes lahko laja pa grize za en k....

--

"When in doubt hit the gas..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pervy ..sam poskrbi prosim ,d a bo zadeva poslikana iz primernih zornih kotov , pa da ne bo kaksnih popravkov na racunalniku pol ...

glede povracilne akcije - ni problema ... a me zelis solo ali ...

alexb ... ne vem kaj imas v mislih ... sicer pa , ce bi bilo tako kot si ti napisal bi morali imeti ze ene par javnih slacenj ... pa se tudi nisem dozivela nobenega ... tako da ...

lp Barb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!