Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Ko sem po kaksnih 11h letih abstinence spet nabavil motor, sem seveda pogruntal, da morma kupit tudi opremo. Malo sem lutal po Ljubljani se razgledoval, ko pa je bil motor v garazi se mi je pa ze mudil. Takrat sem po nekem obcutku dolocil ciljno trgovino TC MOTOSHOP, kjer mi je prijazni prodajalec Robi (ki tajno spijunira po forumu?)svetoval in tudi prodal vecino potrebne opreme. Jakno, hlace, skornji, ledvicni pas, celada, kolencniki, nosilce za kovcke - ne vse naenkrat se je pa nabralo. Robi mi je svetoval dobro, dobil sem tudi kak popust, celado sem lahko sprobal in sploh - imel sem dober obcutek, do:

po kaksnem mesecu lastistva in vseg nekajkratni uporabi nove jakne, se je zacel trgati pajkec (patent za zapirat zep). Jakno sem nesel nazaj in je sla na popravilo. Po 10h dneh in vmes veckratnem klicanju, skakanju v trgovino, ker je jakna menda popravljena tam pa je potem ni bilo, sem dobil nazaj jakno - cez pajkec je domnevni mojster preprosto navzkriz potegnil nekaj sivov (kot stare mame na stumfih) in to kar cez notranjo opno, ki je nepremocljiva. Meni to seveda ni blo vsec, sem zahteval novo, pa so potem dal mal sefu za razmislt, pa kao klical proizvajalca, pa je slo se nekaj dni, potem pa - lahko damo nasemu krojacu to se enkrat celo popravit (jaz sem to slisal kot totalno zje__t), drugac pa sej je za zepom se ena opna!!!!

Rezultat je luzica v zepu , ki pocasi pronica v notranjost ob vsakem dezeku in prekleto slab obcutek, ko grem spet tja. Zdaj v tem jesenskem casu, po parih furah v dezju in zamakanju na moji srcni strani -

Se vedno kaj kupim pri njih, Robi je se vedno prijazen, zelo zelo grenak priokus pa ostaja - ce se kaj pokvari pac nisi mel srece!

PS Vse skupaj zveni malo custveno, sam kaj moram, zamaka mi tocno na srcek

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa kar precej kupil v Jap-u v Trzinu in sem bil zadovoljen s prodajalcem in robo. Celada lezi na glavi kot ulita, rokavice sicer puscajo malo barve, ampak so po 16.000 km se vedno cisto uporabne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me kaksne izkusnje imate s trgovino HMC(Habat moto center)? Mimogrede formasice: kje po vasem imajo najvec zenske opreme?

LP Zarja

Motorja sicer tam še nisem kupoval, sem pa tam kupil škornje pa olje pa šampon... Kupil pa sem tudi zatemnjen Pinlock vložek proti rosenju za mojo bivšo Nolan čelado pa ni bil ravno pravi. Seveda so mi ga zamenjali ampak spet ni pasal in potem se mi ni dalo več hecat.

Sicer pa mi je od firm, ki jih zastopajo res dobra samo Sidi. Drugače pa je splošen vtis kar v redu, odvisno je pa tudi kdo prodaja saj se jih kar veliko menja (tudi ena teta ne več srednjih let se kdaj pojavi).

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me kaksne izkusnje imate s trgovino HMC(Habat moto center)?

Jaz sem tam kupil Clover jakno. Padla kot ulita name, da ne recem, da je tocno taka, kot sem si jo zamislil pred nakupom. Pa se takrat je bila posezona in sem bil vesel, da je padla iz 63 kSIT na 45 kSIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od samega začetka sem in še kupujem v Lipnici v MOTORRAD KLINIK

Še nikoli nisem imel slabih izkušenj pa še vedno dobim kakšen popust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zarja !

PIKAPPA MOTO v Trstu prodaja tudi zenski program od Dainese. (no vsa lani ga je). Ti povem njihovo telefonsko jutri na srečanju.

Tadej

V sredo v Twinu? Prepozno prebrala post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je edina res profi trgovina compaco v velenju kjer je zastopnik za celade nolan. no ne vem kaki so prodajalci ampak ce je sef tam se osebno ful potrudi in ti svetuje, pa se servisno sluzbo majo dobro.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko sem po kaksnih 11h letih abstinence spet nabavil motor, sem seveda pogruntal, da morma kupit tudi opremo. Malo sem lutal po Ljubljani se razgledoval, ko pa je bil motor v garazi se mi je pa ze mudil. Takrat sem po nekem obcutku dolocil ciljno trgovino TC MOTOSHOP, kjer mi je prijazni prodajalec Robi (ki tajno spijunira po forumu?)svetoval in tudi prodal vecino potrebne opreme. Jakno, hlace, skornji, ledvicni pas, celada, kolencniki, nosilce za kovcke - ne vse naenkrat se je pa nabralo. Robi mi je svetoval dobro, dobil sem tudi kak popust, celado sem lahko sprobal in sploh - imel sem dober obcutek, do:

po kaksnem mesecu lastistva in vseg nekajkratni uporabi nove jakne, se je zacel trgati pajkec (patent za zapirat zep). Jakno sem nesel nazaj in je sla na popravilo. Po 10h dneh in vmes veckratnem klicanju, skakanju v trgovino, ker je jakna menda popravljena tam pa je potem ni bilo, sem dobil nazaj jakno - cez pajkec je domnevni mojster preprosto navzkriz potegnil nekaj sivov (kot stare mame na stumfih) in to kar cez notranjo opno, ki je nepremocljiva. Meni to seveda ni blo vsec, sem zahteval novo, pa so potem dal mal sefu za razmislt, pa kao klical proizvajalca, pa je slo se nekaj dni, potem pa - lahko damo nasemu krojacu to se enkrat celo popravit (jaz sem to slisal kot totalno zje__t), drugac pa sej je za zepom se ena opna!!!!

Rezultat je luzica v zepu , ki pocasi pronica v notranjost ob vsakem dezeku in prekleto slab obcutek, ko grem spet tja. Zdaj v tem jesenskem casu, po parih furah v dezju in zamakanju na moji srcni strani -

Se vedno kaj kupim pri njih, Robi je se vedno prijazen, zelo zelo grenak priokus pa ostaja - ce se kaj pokvari pac nisi mel srece!

PS Vse skupaj zveni malo custveno, sam kaj moram, zamaka mi tocno na srcek

LP Climber

če si kupil jakno IXS ti lahko povem, da se to tudi meni dogaja, samo, da mi je začela pokati (beri razpadati) po šivih.

le da se meni ne da zaj..... z njimi.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy Compaco je zakon!!!

Lastnik (Boris Kompare) ti ful dobro svetuje, da ti prospekte in se potem sam odločią.

Ma pa tudi servis za svoje Nolan čelade.

Spomladi sem pri njemu naročil zatiče za pritrditev vizirja za model N37 (model čelade star več kot 10 let) in čez dva dni mi jih je prinesel poątar na dom. ZAKON!!!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

če si kupil jakno IXS ti lahko povem, da se to tudi meni dogaja, samo, da mi je začela pokati (beri razpadati) po šivih.

Verjetno si mislil jakno FIRST in ne IXS? Ker IXS bi naj bile OK... Sicer pa smo še vedno pri trgovinah: tud jaz sem nabavil eno zadevščno v TC-ju, in sicer kufer SHAD 48. Zadeva je bila ugodna (kot npr. tudi FIRST jakne), samo je ena fedra za zatikanje pokrova izginila neznano kam (verjetno zaradi vibracij). Rezultat: kufer se mi ne zapre več na eni strani. Drek. Sem peljal v Motoshop pa so mi dali na znanje, da ne bodo do naslednje sezone nič naročali in da naj raje kar sam eno fedro najdem, če jo rabim pred naslednjo sezono????!??!

Halo?? Kufer star 4 mesece, od tega 1 mesec v popolni NE-uporabi, pa se zjebe fedra???? Pa da ne boste mislili da kritiziram opremo: sej ni panike, če se zjebe; se zavedam da sem si zbral cenejšo in ne-toliko-kvalitetno-alternativo (SHAD vs. GIVI), samo za rezervne dele bi pa kot uvoznik TC MOTOSHOP za to moral poskrbeti? Ali pa vsaj napizditi proizvajalca...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam podebne probleme pa imam GIVI kufer..enostano ni rezervnih delov, sicer se je to meni naredilo po garanciji a vseeno. Zlomil se mi je en plastični del pri ključavnici in moram sedaj zelo paziti ko ga odpiram, da vse ostane na svojem mestu.

Mislim, da je tako pri večini izdelkov, ki so uvožene. Male količine in potem se nobeden ne sekira za kakšen kvaliteten servis ali rezervne dele. Na Žalost.

Edino kar se tiče, COMPACA v Velenju lahko rečem, da dobro zastopajo NOLAN in se da dobit rezervne dele. Sem že tudi zgibil vzmet pri zapiralu in sem dobil drugo, celo gratis. Je pa vprašanje če so čelade Nolan "najboljše"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marijan & Veter, prestavita se v drugo temo oz. malo pobrskajta po starih topicih, veliko smo že napisali na to temo! Tukaj ocenjujemo štacune!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noise to je bilo pa hitro reagiranje, proti pričakovanjem....

pa da se vrnem na temo: kaj pa Yogi v Vinski gori, pri njem sem kupil rokavice in dežni kombinezon, skupljenim sem pa zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi NE kupujem v SLO Mototrgovinah, ker so vecinoma neprilagodljive, nezalozene, drage in totalno napizdovalske

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole!

TC motoshop- prijazni prodajalci,popusti,veliko opreme

Jap blatnica- prijazni prodajalci,mala trgovina = malo opreme

HMC - veliko motorjev in opreme,zdolgočaseni prodajalci-ke

Vomi Kranj- zelo prijazno osebje,dobra založenost

As lj- tečni in nepoučeni prodajalci, malo opreme

OPOMBA- malo opreme mislim v primerjavi z trgovinami zunaj nam ljube dezelice.

Kar se tiče cene pa mislim da so cene pri nas in v tujini med seboj primerljive(če se motim me prosim obvestite o drastično nižjih cenah oz razprodajah, všteši bencin seveda)!

Lp Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Strinjam se s Perotom!

TC MOTOSHOP je zakon! Ker sem malo podhranjen (samo s ccm)sem naletel na štacuno na Celovški (to jest "bivši" SCOOTERLAND). Čeprav sem uletu s frčotom, me je prodajalec Aleš pedenu ko carja. Cool! Maščevanje je sledilo: ubodu sem skuter. In jasn kasnej še ostalo. Pa še zdej vsake tolk uletim, na en čvek, pa po kakšen nasvet. Pa še vedno so prjazni.

Habat: kot je reku Pero-robe velik, prodajalci pa mau mim.

MegaAuto je pa itak...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz imam podebne probleme pa imam GIVI kufer..enostano ni rezervnih delov, sicer se je to meni naredilo po garanciji a vseeno. Zlomil se mi je en plastični del pri ključavnici in moram sedaj zelo paziti ko ga odpiram, da vse ostane na svojem mestu.

Mislim, da je tako pri večini izdelkov, ki so uvožene. Male količine in potem se nobeden ne sekira za kakšen kvaliteten servis ali rezervne dele. Na Žalost.

Edino kar se tiče, COMPACA v Velenju lahko rečem, da dobro zastopajo NOLAN in se da dobit rezervne dele. Sem že tudi zgibil vzmet pri zapiralu in sem dobil drugo, celo gratis. Je pa vprašanje če so čelade Nolan "najboljše"

Jaz sem imela podobne probleme z givi kufrom.V Trstu imajo vse dele na zalogi v PIKAPA MOTO SHOP.

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče opreme(jakne,hlače,škorne,...)kupujem v Trstu ker je full cenejš kot pri nas.Za jakno sem dala dol 45.000sit ista pa je v Ljubljani79.000sit,razlika je očitna,tudi dodatna opr je cenejš kufri,luči,...Kar se tiče TC je fant letos kupil motor za 3.000.000sit pa ni zraven dobil niti obeska za ključe.Komaj 5litrov bencina.Kar se ti zdi full bolano.

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!